Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 10 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 139

Téma: Jaké kino?

Nováček
    Registrace
    May 2008

Mám Panasonic 42px80tku a chtěl bych k ní domácí kino. Vybral sem si zatím sc-pt 465e/samozřejmě panasonic/, vybral sem si dobře, nebo mi poradíte něco jiného?Chtěl bych aby to fungovalo na jeden ovladač.dík.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

Odporúčam Ti Panasonic SC PT 860

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od šramák Zobrazit příspěvek
    Mám Panasonic 42px80tku a chtěl bych k ní domácí kino. Vybral sem si zatím sc-pt 465e/samozřejmě panasonic/, vybral sem si dobře, nebo mi poradíte něco jiného?Chtěl bych aby to fungovalo na jeden ovladač.dík.
    vybral si si zle. poskladaj si kino z komponentov, čiže AV receiver, 7.1 bedne, bd player. počítaj ale s investíciou 70 litrov, ináč to domáce kino nikdy nebude...

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

zavisi ako si narocny .. niekomu staci kino za 10 litrov .. iny povie ze potrebujes dat 70 .. iny povie ze aspon milion ..

Nováček
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od jarino1978 Zobrazit příspěvek
    vybral si si zle. poskladaj si kino z komponentov, čiže AV receiver, 7.1 bedne, bd player. počítaj ale s investíciou 70 litrov, ináč to domáce kino nikdy nebude...
    Děkuji za odpověd ale kdybys pořádně četl tak sem napsal ze chci dk Panasonic, a určitě nebudu dávat 70t za kino když tel. stála 21t. Hej?

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

sramak : ak si si nevsimol , tak reagujem skorej na jarinov prispevok , ze mas dat za kino 70 litrov ..

Je tu pravidelně Avatar uživatele Man5on
    Registrace
    Sep 2007

Velice mě zaujala tahle AIO sestava ONKYO HTX-22HD http://avmania.zive.cz/Titulni-stran...8/default.aspx
    Týhle značce bych věřil, že i v AIO levným produktu nebude shit a i recenze tomu nasvědčuje. Jelikož nejsem hi-fi maniak a nemám financí nazbyt, tak mě to docela láká, co vy na to?

Nováček
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Pytkin Zobrazit příspěvek
    sramak : ak si si nevsimol , tak reagujem skorej na jarinov prispevok , ze mas dat za kino 70 litrov ..
    Ale všimol ale já reaguji rovnou na něj,ten musí bejt ale v balíku, jestlipak něco takového má?A určitě bych investoval takovéto peníze do kina.On člověk musí bejt soudnej a trochu uvažovat, ale takovej peníz bych nikdy!!nedal.Jedná se o cca10tk.

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

sramak : dost ludi nema problem vyhodit viac ako 70 litrov za kino .. sused sa teraz nastahoval a spravil si zostavicku domaceho kina , odhadujem , tak za 300 litrov .. len repraky stali ~100 + sub ~60 .. a to neni ziaden hiend ..

Registrace
    Jul 2007

Děkuji za odpověd ale kdybys pořádně četl tak sem napsal ze chci dk Panasonic, a určitě nebudu dávat 70t za kino když tel. stála 21t. Hej?
    šak sa nerozčuluj...

Ale napísal si domáce kino, nie ?

A do toho treba investovať... Ináč to nebude nikdy dobré, to mi ver...

Nováček
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od jarino1978 Zobrazit příspěvek
    šak sa nerozčuluj...

Ale napísal si domáce kino, nie ?

A do toho treba investovať... Ináč to nebude nikdy dobré, to mi ver...
    Já se nerozčiluji ok? Kino mám na mysli za inteligentní peníz, 70tk u mě jako inteligentní peníz nevypadá.A jestli si nějaký "takzvaný" pán podnikatel koupí dk za300tk jeho problem, nakonec si ho stejně odečte z daní

Registrace
    Jul 2007

Já se nerozčiluji ok? Kino mám na mysli za inteligentní peníz, 70tk u mě jako inteligentní peníz nevypadá.A jestli si nějaký "takzvaný" pán podnikatel koupí dk za300tk jeho problem, nakonec si ho stejně odečte z daní
    ako Ti to mám vysvetliť, keď si strašne ješitný ?
    pre mňa za mňa si kúp aj plasťáky za 3 litre, zoženieš aj také, je to za inteligentné peniaze, chrčať to bude, lokalizovať zvuk bude problém..., pri prelete lietadla budeš mať pocit, že obrazový dej nesedí zo zvukovým, keď nastane nebodaj výbuch auta, tak sa rozbehneš k "subwooferu", aby sa tie plasty nerozleteli a budeš tajne dúfať, či si nedal volume moc doprava, aby si si na meniči neuvaril vajíčka...
    dáš ten plasťák do obývačky, pustíš cez to hudbu a začneš banovať, že Tvoja obývačka nemá rozmer 2x2 m všetky meniče sa budú snažiť hrať o dušu a Ty prídeš na to, že si počul už niečo lepšie, detailnejšie, krajšie

radšej zájdi do dobrého obchodu a daj si zapojiť plaťáky za pár šupiek a potom testny ozajstné kino za viac šupiek, ale plnokrvné bedne... možno prídeš na to, o čom to domáce kino je... A uvažuj, že kvázi domáce kino môže mať aj 90 ročná babička z hornej dolnej, ale pravé domáce kino už vyžaduje INTELIGENTNÉ PENIAZE...

A kino nie je len o zvuku, má totižto slúžiť ako hlavná centrála v obývačke. Čiže ak očakávaš len to, že "však to nejako jebnem do obývačky, bedničky dám tak, ako mi to posuje, zapnem a kúrim, čo to dá, šak aby sused počul, že mám kino, nech to riadne reve a duní ", tak toto nie je pojem HOME CINEMA.

Je tu občas
    Registrace
    Sep 2008

To Onkyo HTX 22HD to mě taky zaujalo. Všechny dvě recenze na www, které jsem četl byly stoprocentní, takřka ideální do menšího obýváku za lidovku.
    Tak nejsem audiofil, ale určitě to bude mít lepší zvuk než ten Panasonic. Osobně bych upřednostnil kvalitu před pohodlím (ale vím, že např ženy pokud to není na jedno tlačítko tak je průšvih...)
    Navíc je to otevřený systém, lze k tomu připojit BD, satelit atd. Kina zpravidla končí u jednoho dvou vstupů, tím to končí, když se pak koupí novej přehrávač můžež to kino poslat do kontejneru..
    Komponenty za 70 litrů budou hrát líp, asi jako že když máš na BMW tak budeš taky o Focusovi říkat, že se v něm všechno klepe a budeš mít pravdu.... Ale co s tím, každej na to nemá. Navíc ta spotřeba - velkej reciever + 7 beden, musíme šetřit přírodu.

Je tu pořád Avatar uživatele Radoo
    Registrace
    Apr 2007

to Šramák : Mě spíš zaujalo kino od LG za 10k s DVB-T a HDD, HDMI 1080p, radil jsem ho tady někomu.
    Stačí se mrknout na moje příspěvky.
    To je k TV za 20k akorát.
    tady to máš at to nehledas
    https://www.tvfreak.cz/forum/showpos...59&postcount=5
    nevýhoda je 3.1 výstup, ale tydy se dá říci za málo peněz dost muziky ...
    Naposledy upraveno uživatelem Radoo: 25-11-2008 v 21:14

Registrace
    Jul 2007

Dnes som objavil jeden príspevok od satelitného maniaka, ale presne vystihuje tému resp. dobu :
    "Hledám příčinu, proč někteří lidé si kladou jako první kritérium při koupi elektroniky "co nejlevnější".Je to opravdu chudoba, nebo národní sport - protože to dělají všichni kolem? Předpokládejme, že jsi student, který opravdu nemá nazbyt. Ale ruku na srdce. Oblékáš se hezky a aspoň v mezích možností značkově, nebo nakupuješ na tržnici? Pokud kouříš, určitě ne marsky. Pokud si dáš panáka, určitě ne rum. Na poslech hudby máš určitě slušné bedny. Pokud máš auto, jistě jej využíváš, a není to žigul ani favorit z bazaru. Pochutnáš si raději také ve slušné restauraci. Tak proč zrovna sat musíš mít nejlevnější? Nezlob se na mě, upřímně mě zajímá, proč to lidi dělají. Ono to totiž má strašný důsledek. Trh je plný levnéhu shitu, planeta zasraná odpadem, finanční krize, které s tím potažmo určitě souvisejí taky. Dík za odpověď, přestože zde nejde o techniku. Proč to lidi dělají zrovna u elektroniky? "

Strana 1 z 10 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. jaké domácí kino...
    Od Hurikan v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-09-2011, 12:46
  2. Domácí kino, ale jaké??
    Od samurraj v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 07-01-2011, 09:15
  3. Jake domaci kino?