Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 12 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 166

Téma: Fullhd

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Chci si koupit lcd tv, ale nevim jestli vyuziji fullhd, nechci si kupovat nejakou drahou, zhruba do 16000 37". Tv pojede 70% na dvb-t a 30% dvd filmy. Planoval sem PS3, ale seslo z toho. To byl asi jediny duvod proc sem chtel fullhd. Nakonec koupim asi Xko. Proto se ptam jestli mi bude stacit hd ready? jaky je vas nazor na to koupit si fullhd tv, ci ne. Diky za reakce..
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Dneska si myslim, že nic jinýho, než fullHD nemá smysl. Pravda - zkraje to de facto nevyužiješ, ale tak TV si nekupuješ na rok dva. Já třeba od TV očekávám životnost cca 10 let. (ačkoliv třeba mě realita přesvědčí o opaku a za pár let budu kupovat jinou). Já teď taky pudu do fullHD, i když na tom fullHD signál zatim nedostanu (HDTV niet, notebook, kterej bude u TV, neutáhne 1080p), ale časem bude nový ntb, něco s HDTV se třeba taky vyvrbí (Skylink prej něco chystá), ty BluRay časem taky spadnou na únosnou cenu...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

no ja tv planuji tak na 3 roky, pak bych ji dal rodicum a koupil si fullhd az pak. prave proto si myslim ze v tuto chvili fullhd jeste nema vyznam.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2006

Ale HDTV by u nás mělo začít 2010 (Teda alespoň ČT). Nehledě na to, že v podstatě pomalu začíná už teď. Takže to význam možná má...

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Tak to dle chuti. Já tuhle v podstatě taky budu kupovat rodičům (ordinace v HD rulezzz), ale zas jednak na ní tu a tam taky juknu a jednak na rodině se prostě nešetří. Takže když už bednu - tak pořádnou.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

ale to prece nevysila v 1080p, ne?

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Já nevim, to byl joke. Ale tak ono časem... Prostě investice do budoucna. Proč si zavírat dveře, že?

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

ja mel na mysli HDTV v jakem bude rozliseni?

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Jo aha. No HDTV je buď 720p nebo 1080i, přičemž spíš to druhý, řekl bych. Třeba nova HD jede na 1080 řádků.

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

kajaa ; podla mna staci hd ready ..

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

no ale nova hd je jen u satelitniho digitalniho vysilani a to ja mit nebudu. A cetl sem tu nekde i ze fullhd nejde ani poznat u uhlopricek pod 40"..nebo ze se musi sedet hodne blizko tv, aby byly ty detaily ve fullhd videt a ja mam sedacku od tv 2,5 - 3m..

Je tu občas Avatar uživatele martin01_cz
    Registrace
    Sep 2008

Citace Původně odesláno od Kajaa Zobrazit příspěvek
    no ale nova hd je jen u satelitniho digitalniho vysilani a to ja mit nebudu. A cetl sem tu nekde i ze fullhd nejde ani poznat u uhlopricek pod 40"..nebo ze se musi sedet hodne blizko tv, aby byly ty detaily ve fullhd videt a ja mam sedacku od tv 2,5 - 3m..
    pravda, taky si myslím, že na menší tv to prakticky nemá smysl

Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Kajaa Zobrazit příspěvek
    Uvedená vzdálenost je ideální pro 42". Měl jsem tuto velikost a pečlivě jsem si měřil vzdálenost od očí k TV - maximálně jsem používal na SD 270-290 cm, na HD asi 25O-270 cm.
    Teď mám 47" a na SD se dívám asi ze tří metrů (maxim. 3,20), na HD jdu blíž...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

ted mame crt 55cm, tak myslim ze mi to bude docela jedno jestli 37", nebo 42" a jelikoz chci usetrit tak lepsi je urcite 37". Nechci do tv moc investovat, kdyz vim ze za par let budu kupovat jinou..

Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Opravdu radím větší, jde o sledování filmů v 21:9, kdy je potom ten úzký pásek obrazu moc malý... - jistě to znáš i z CRT...

Strana 1 z 12 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: LED FullHD do 10k
    Od CZEKing v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 19-07-2012, 18:59
  2. DSLR s FullHD?
    Od da_noob v sekci Videokamery
    Reakcí: 40
    Poslední příspěvek: 19-07-2011, 09:05
  3. DVB-T a FullHD