Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Popcorn hour NMT A-110

Pytkin (7947)|26.12.2008 22:51
ttm : preco si nesformatujes interny disk na EXT ? to je podla mna rozumnejsie .. USB disky ktore pripajas mozu byt v NTFS ale EXT by mal byt interny aby fungovali NMT aplikacie nezavysle od pripojeneho disku ..
humpaja (15)|31.12.2008 17:35
Zdravím chtěl bych se zeptat na spotřebu tohoto přístroje.Díky.
aws (13)|9.1.2009 13:41
zdravim mam par dotazu na popcorn
po zapojeni od nej porad dostavam slupky od staticke eletriky je mozna ze kdyz je blizko TV tak e to dela nebo jak z toho ven.
Druha vec po firmware ugrade jsem chtel nainstalovat dane aplikace dam wizard ten mi nenajde USB klicenku ze ktere jsem nainstaloval firmware:) tak dam internet zdroj (ano dostal jsem od DHCP IP adresu GateWay je nastavena spravne DNS taky)
a pak se zaseknu na obrazovce probiha instalace prosim cekejte. To kolecko v levem hornim rohu se nepohne a stale je 0%.
Prosim o radu jak to nainstlaovat a jak utlumyt slupky od staticke eletriky :D.
dik za radu.
pravidelnycitatel (213)|11.1.2009 03:50
To AWS:
Mas NMT aplikace v rootu flasky?
budis (57)|11.1.2009 19:09
PCH A-110 mě naprosto zklamal - i po update nepodpora Blu-ray disků, neustálé resetování, časté nečtení DVD, Divx soubory čte asi 60%...

Pokud hledáte spolehlivý přehrávač > na Popcorn Hour zapomeňte
rado101k (298)|11.1.2009 19:42
To si ako pustal tie Bluray disky,z pripojenej mechaniky? a prehnal si ich predtym cez program Any DVD??
Divx mi ide v pohode,ale na LCD tv vyzeraju smiesne oproti hd filmom -mkv z netu....
a nahraj tam najnovsi firmware a mas aj podporu DTS HD,ale to by si nepozeral asi slabe Divx,vsak???... :)
Vybehni na hd stranky a budes spokojny s Popcornhour..len budes potrebovat obrovsky HDD kvoli filmom ktore maju 10-15GB ,ale obraz stoji za to ,ver mi....na Divx zabudni.... :)
budis (57)|11.1.2009 20:40
Pouštěl jsem je z externí USB DVD/BR mechaniky a přece nebudu orginální DVD přepalovat přes AnyDVD, jen aby to pan PCH mohl zkousnout. Bluray to nebere vůbec, objeví se jen složky, ale spustit nic nejde. MKV jdou a ty naopak jdou asi jako jediné na 1TB disku nejspolehlivěji. FW mám samozřejmě poslední (4.11.2008), ale třeba titulky, pokud nechci číst íáé místo háčků, musím ořezat.

moc mě to neohromilo
Pytkin (7947)|11.1.2009 22:49
budis " aha .. tak zacinam sipit kde je problem .. samozrejme medzi stolickou a dialkovym ovladacom .. Ty tam davas original disky (jak BR , tak DVD) a divis sa ze nehraju .. Nuz co k tomu dodat ..
pravidelnycitatel (213)|11.1.2009 23:07
Nejhorsi je ,ze potom si neznaly zajemci tyto prispevky ctou a reknou si ,ze to bude nejaky smejd, to nekoupim..je to vecna skoda
budis (57)|11.1.2009 23:11
takže si teda musim všechny originální DVDčka a BR nejdřív projet přes AnyDVD, udělat z nich kopie, pak si je přepálit nebo nahrát na disk jako ISO a pak mi teprve milostivě půjdou, jo? fajn přístroj. V rámci toho, že orig DVD mám asi 200 - můj starý dobrý Thomsone, asi se vrátíš na scénu...

To jako myslíte vážně jo?
Heartwork (2358)|11.1.2009 23:30
[QUOTE=budis;211383]takže si teda musim všechny originální DVDčka a BR nejdřív projet přes AnyDVD, udělat z nich kopie, pak si je přepálit nebo nahrát na disk jako ISO a pak mi teprve milostivě půjdou, jo? fajn přístroj. V rámci toho, že orig DVD mám asi 200 - můj starý dobrý Thomsone, asi se vrátíš na scénu...

To jako myslíte vážně jo?[/QUOTE]

je mi líto, ale evidentně jsi nepochopil samou podstatu tohoto přístroje. :(
budis (57)|11.1.2009 23:36
... a sice? rád se nechám poučit
Pytkin (7947)|11.1.2009 23:36
Budis : ten pristroj si kupuju ludia ,
1/ ktory chcu pozerat HD
2/ ktory uz nechcu pouzivat opticke media , chcu mat vsetko na harddisku (pripadne na sieti) ..

Obe tieto veci popcorn splnuje fantasticky .. Skoda ze si sa nespytal .. Hned by sme ti povedali , ze si mas radsej nechat Thomsona a nepustat sa do modernych technologii ..

Inak .. Neviem aku mas telku .. predpokladam ze daku LCD/Plazma .. Skus na nu zapojit popcorn cez HDMI a pustit dake DVD .. A potom zapojit tvoj DVD prehravac Thomson .. A skus hladat rozdiely ..
Heartwork (2358)|11.1.2009 23:41
[QUOTE=Pytkin;211389]Budis : ten pristroj si kupuju ludia ,
1/ ktory chcu pozerat HD
2/ ktory uz nechcu pouzivat opticke media , chcu mat vsetko na harddisku (pripadne na sieti) ..

Obe tieto veci popcorn splnuje fantasticky .. [/QUOTE]

jj, tady někde leží pravda.
pravidelnycitatel (213)|11.1.2009 23:50
Tak tak. pokud nekdo chce, aby mel uplne univerzalni pristroj at si poridi htpc. Avsak , kolega ho ma a mohu vam rici , jsem rad ,ze jsem si poridil popcorna.. Stabilita ruznych Win. media playeru aj ejich klonu je stale nedostacujici.
maozarob (9)|12.1.2009 00:10
[QUOTE=Pytkin;211389]Budis : ten pristroj si kupuju ludia ,
1/ ktory chcu pozerat HD
2/ ktory uz nechcu pouzivat opticke media , chcu mat vsetko na harddisku (pripadne na sieti) ..

Obe tieto veci popcorn splnuje fantasticky .. Skoda ze si sa nespytal .. Hned by sme ti povedali , ze si mas radsej nechat Thomsona a nepustat sa do modernych technologii ..

Inak .. Neviem aku mas telku .. predpokladam ze daku LCD/Plazma .. Skus na nu zapojit popcorn cez HDMI a pustit dake DVD .. A potom zapojit tvoj DVD prehravac Thomson .. A skus hladat rozdiely ..[/QUOTE]

No s 2/ nesuhlasim! K Popcornu nie je problem pripojit externu DVD mechaniku a mat na dvdckach napr. HD filmy /mkv a tak/
Osobne mam aj HDD v PH a aj ext. DVD. S Popcornom si skvelo rozumeju, dokonca aj eject na dialkovom funguje...
Pytkin (7947)|12.1.2009 00:29
maozarob : isteze si mozes pripojit externu DVD mechaniku a pouzivat ju ako nosic dat .. I ked neviem ako na DVDcka nahras tie 12-15GB MKV subory (tie 4-8G stoja za hovno) ..

Ale ten bod 2 je platny .. kto uz nechce pouzivat opticke media (napriklad ja) , tak si proste kupi daky takyto media center s harddiskom a filmy , hudbu , fotky si da na ten disk a nemusi skakat menit v prehravaci nejake opticke medium .. Ja som si kupil popcorn kvoli 3oj rocnemu synovi , lebo ma nebavi stale mu menit DVDcka v prehravaci .. za 10 minut je schopny si vypytat 4 rozne dvdcka .. takto som mu vsetko nakopiroval do popcornu .. este s dokopem k tomu , ze mu spravim graficke menu na rozpravky s obrazkami a bude si to pustat sam ..
budis (57)|12.1.2009 09:43
ano ano, já právě hledal něco, co zvládne všechno, ale s popcornem se mi to asi nedostane. i když za HD musím popcorn pochválit, ten opravdu umí bez chyby. Takže se zdá, pokud dneska chceme všechno, musime dát na pány z Microsoftu a nechat nad sebou zvítězit počítač s Winama.
Frankie33 (41)|12.1.2009 09:49
[QUOTE=budis;211349]Pouštěl jsem je z externí USB DVD/BR mechaniky a přece nebudu orginální DVD přepalovat přes AnyDVD, jen aby to pan PCH mohl zkousnout. Bluray to nebere vůbec, objeví se jen složky, ale spustit nic nejde. MKV jdou a ty naopak jdou asi jako jediné na 1TB disku nejspolehlivěji. FW mám samozřejmě poslední (4.11.2008), ale třeba titulky, pokud nechci číst íáé místo háčků, musím ořezat.

moc mě to neohromilo[/QUOTE]

Kodovanie diakritiky berie tusim podla nastavenia jazyka rozhrania. Mas nastaveny jazyk CZ?
jarino1978 (8045)|12.1.2009 16:18
[QUOTE=Pytkin;211378]budis " aha .. tak zacinam sipit kde je problem .. samozrejme medzi stolickou a dialkovym ovladacom .. Ty tam davas original disky (jak BR , tak DVD) a divis sa ze nehraju .. Nuz co k tomu dodat ..[/QUOTE]

to si dúfam nemyslel vážne...
Pytkin (7947)|12.1.2009 18:35
jarino : samozrejme ze hej .. na prehravanie original diskov je predsa Playstation 3 .. popcorn nema citaciu mechaniku .. popcorn je pre ludi , co nechcu pouzivat opticke media ..
pravidelnycitatel (213)|13.1.2009 22:43
Tak tak. PS3 je predrazeny bluray prehravac se spatnou podporou vydavatelu her. Pred casem byl aspon dobry jako nejlevnejsi bluray prehravac coz uz davno padlo.
jarino1978 (8045)|14.1.2009 07:03
[QUOTE=Pytkin;211501]jarino : samozrejme ze hej .. na prehravanie original diskov je predsa Playstation 3 .. popcorn nema citaciu mechaniku .. popcorn je pre ludi , co nechcu pouzivat opticke media ..[/QUOTE]

- škoda..
- z optických médií používam už len BD , ale na všetko mi dokonale slúži PS3

[QUOTE=pravidelnycitatel;211701]Tak tak. PS3 je predrazeny bluray prehravac se spatnou podporou vydavatelu her. Pred casem byl aspon dobry jako nejlevnejsi bluray prehravac coz uz davno padlo.[/QUOTE]

- pozri si testy na weboch, potom Ti bude jasné, že to, čo si napísal, je samozrejme blbosť.
- naopak, PS3 poskytuje stále jeden z najlepších obrazových výsledkov , čiže napísať o PS3, že je predražený BD player, je znova len blbosť
- naopak A100/A110 sa nikdy nemôže vyrovnať v kvalite podania videa a audia s PS3
pravidelnycitatel (213)|14.1.2009 11:34
Osobne ja mohu dobre porovnavat. Ja a my 3 znamy jsme si pred asi rokem koupili hd zobrazovadla. A ted nastala otazka cim je krmit. Kazdy z nas sel uplne jinou cestou. Ja jsem si poridil popcorna, druhy kolega PS3, dalsi HTPC a dalsi poustel (uz si poridil popcorna) z pc. Musim rici ,ze jako jediny nelituji. Dokonce chodim s popcornem za kolegou,ktery ma prave PS3.
Ve sve dobe byl obrazove velmi kvalitni (ne nekvalitnejsi) ale ted uz jsme rok napred. Na hry to moc dobre neni, to si poridte xboxa a pokud nekdo opravdu zatouzi po bluray prehravaci, ma dnes celkem slusny vyber prehravacu ,ktere maji minimalne stejne kvalitni obrazovy vystup,normalni vzhled a hlavne take normalni spotrebu (vsak Vam CEZ rekne kdo je tu panem). Sony slaplo s celym PS3 vedle, coz je videt na prodejich. PS3 ma asi jedinou zasluhu a to je vyhra bluray formatu. Bylo mi jedno jestli vyhraje bluray ci hddvd,ale je dobre ,ze jeden zustal a druhy je mrtev.
A kde je tam zminovana podpora MKV o ktere jsi tu mluvil uz pred rokem??

PS:onehda me napadla kacirska myslenka, si poridit bluray prehravac jako doplnek k popcornu.No,ale co jsem se docetl o kvalitach prodavanych bluray disku. Rozumej,malo bonusy , bez titulku atd. a kdyz zapocitam tu cenu uff. No a naposledy.Moc neverim,ze bluray vydrzi tak dlouho jako dvd,ale verim ,ze mkv tu bude stale ;)
Panzer.Dragon (1081)|14.1.2009 11:56
chtel sem tu neco rozepisovat ale nebudu,jednoduse kdo nevidi dal nez na mkv tak ps3 nemuze ocenit to je fakt.. a tim nemyslim jen kupovat originalky,mam plnej disk hd filmu
jarino1978 (8045)|14.1.2009 13:24
[QUOTE=pravidelnycitatel;211764]Ve sve dobe byl obrazove velmi kvalitni (ne nekvalitnejsi) ale ted uz jsme rok napred. Na hry to moc dobre neni, to si poridte xboxa a pokud nekdo opravdu zatouzi po bluray prehravaci, ma dnes celkem slusny vyber prehravacu ,ktere maji minimalne stejne kvalitni obrazovy vystup,normalni vzhled a hlavne take normalni spotrebu (vsak Vam CEZ rekne kdo je tu panem). Sony slaplo s celym PS3 vedle, coz je videt na prodejich. PS3 ma asi jedinou zasluhu a to je vyhra bluray formatu. Bylo mi jedno jestli vyhraje bluray ci hddvd,ale je dobre ,ze jeden zustal a druhy je mrtev.
A kde je tam zminovana podpora MKV o ktere jsi tu mluvil uz pred rokem??

PS:onehda me napadla kacirska myslenka, si poridit bluray prehravac jako doplnek k popcornu.No,ale co jsem se docetl o kvalitach prodavanych bluray disku. Rozumej,malo bonusy , bez titulku atd. a kdyz zapocitam tu cenu uff. No a naposledy.Moc neverim,ze bluray vydrzi tak dlouho jako dvd,ale verim ,ze mkv tu bude stale ;)[/QUOTE]

Budem písať o PS3, tak či tak mi je jedno, čo si kto pomyslí, naviac je toto thread o Popcorne, nie o PS3, takže napíšem len stručne :
- PS3 - doteraz najkvalitnejšie podanie obrazu v celej škále BD playerov, už si videl v klasických BD playeroch CELL procesor ? Ďalej to nemienim rozpisovať, napokon ten, ktorý vie rozmýšlať, pochopí, že napr. Mosquito noise v PS3 je už asi rok, ako jediný z klasických playerov ho používa vrchol, a to je Pioneer. Funkciu nebudem rozpisovať, stačí zagoogliť. PS3 vyhrala aj v poslednom teste whats hifi, videophile a pod., kde boli testované BD playere od bežných až po high-end. Vyhrala jednak v kvalite obrazu a všetkých do poslednej bodky pokorila v rýchlosti čítania, jave a v asi ďaľších 13 kategóriach. Tento fakt si môžeš na webe veľmi ľahko overiť.
- neviem, odkiaľ si zobral fakt, že PS3 nie je dobrá na hry, veď je to hracia konzola.
- predaj : čísla predajnosti v celom svete už prekročili čísla predajnosti PS2 a za XBOX 360 zaostáva o 15% , prever si radšej známe čísla, potom niečo napíš.
- MKV na PS3 : už skoro 18 mesiacov je možné bez problémov prehrávať MKV na PS3 za pomoci linuxu, takže si znova over to, o čom píšeš...
- MKV je len kontajner, pokiaľ sa mám baviť o prehrávaní HD ripov, tak to zvláda PS3 na výbornú, chce to 15 min. času / hd rip, ale čo sa týka kvality videa, audia, komfortu ovládania, stability, tak na to jednoducho Popcorn nemá. Bavím sa o HD ripoch , nie o MKV.
Naviac sa MKV stalo súčasťou DIVX 7, čo znamená to, že PS3 má DIVX certificate, čiže logicky pokiaľ PS3 prehráva PS3, bude vedieť následne prehrať aj MKV.
- BD si zoženieš, ak si inteligentný za 8-10 Euro aj s poštovným, ale pokiaľ budeš aj rozumne písať, tak vieš, že HD ripy v drvivej väčšine nie sú z CZ/SK dabungom alebo titulkami, pokiaľ nemáš problém s jazykmi, tak to neriešiš, pokiaľ vyžaduješ CZ/SK dabing, nasleduje stres v podobe zháňania CZ/Sk dabingu ( aj to na 99,9 % vytiahnutého z obyčajného DVD ), potom nasleduje konverzia zvuku , aby Ti zvuk sedel s 23,976 fps hd ripom. Dajú sa stiahnuť napr. z hdclub-u už prerobený dabing, ktorý potom stačí prilepiť k videu, ibaže veľakrát prídeš po zlepení na to, že to nesedí, že je to posunuté, poprípade, že to sedí na prvej hodiny filmu, potom sa to rozchádza. Kto tvrdí, že mu všetko, čo si stiahne sedí, tak je len obyčajný klamár. Sám viem, ako to v skutočnosti vyzerá...
- !!!! Zabudol si na jednu vec : Ak nebude BD, tak nebude ani MKV...


PS : Samozrejme ten, ktorý chce len BD player, tak ten po PS3 možno nesiahne.
jarino1978 (8045)|14.1.2009 13:59
uvažoval som tiež nad A-110 z toho dôvodu, aby som ho šupol dcére do izby, nech pozerá rozprávky a pod. možno ho aj zoberiem, alebo si radšej doplatím za Tvix. čo som mal doma obidva, tak ma presvedčil Tvix, počkám si ešte, ako sa bude vyvíjať cena, potom sa rozhodnem. Ale skôr to vidím na Tvix, kvôli kvalite a stabilite.
Joshcz (37)|21.1.2009 00:32
zdravim vsechny priznivce HD

chci vedet jen jednu vec ato kdyz si koupim popcorn A-110 nebo TViX M-6500A
tak dostanu do sveho onkya tx-nr906 pomoci hdmi 1.3b kabelu HD zvuk(TrueHD, DTS HDMA atd....) pac mam ntb dell xps m1730 a ten nema hdmi vystup a kamos co mi pujcil ntb MSI s hdmi vystupem tak to jsem nerozchodil jen zakladni DTS a DD ale to ja uz nechciiiiiii

dekuji za jasnou odpoved protoze uz zacinam byt zoufalej co mam proto udelat
Heartwork (2358)|21.1.2009 00:52
[QUOTE=Joshcz;212716]zdravim vsechny priznivce HD

chci vedet jen jednu vec ato kdyz si koupim popcorn A-110 nebo TViX M-6500A
tak dostanu do sveho onkya tx-nr906 pomoci hdmi 1.3b kabelu HD zvuk(TrueHD, DTS HDMA atd....) [/QUOTE]

až sem tomu celkem rozumím, ale dál už plavu :)
Joshcz (37)|21.1.2009 00:59
ntb je notebook a na tom jsem to proste nerozchodil pouze obycejne DTS a DD
Joshcz (37)|21.1.2009 01:01
proste hledam reseni co prikoupit abych dostal do onkya hd zvuk ale musi to byt 100% zadny mozna nebo mohloby... pac mne to dost zarazilo kdyz jsem to poprve propojil optikou a zjistil ze ta to nepodporuje
Heartwork (2358)|21.1.2009 01:21
[QUOTE=Joshcz;212718]ntb je notebook a na tom jsem to proste nerozchodil pouze obycejne DTS a DD[/QUOTE]

co je ntb jsem pochopil, ale spíš šlo o zbytek toho textu :)

TrueHD/DTS HD neboli HD audio z ntb pouštíš jak?, tyhle formáty nalezneš snad jen na blu-ray discích né?! Nebo máš HD ripy s TrueHD/DTS HD, že se zajímáš o popcorn?.

Tyhle formáty prolezou jen přes HDMI 1.3 a vzhledem k tomu, že jsem se s nima nesetkal jinde než na blu-ray, tak nechápu jak jinak a proč je chceš toho onkya dostat přes popcorn.
Joshcz (37)|21.1.2009 01:25
no ja mam par m2ts souboru ktery to maj protoze mkv to pry vsobe mit nemuze.
Joshcz (37)|21.1.2009 01:27
jinak jsem to poustel pres CyberLink PowerDVD 8 ty m2ts soubory
Joshcz (37)|21.1.2009 01:32
takze myslis jestli mi jde hlavne o hd zvuk tak si mam poridit blu-ray stolni prehravac a kupovat origosky pac tady unas pujcovna neni .....chjo
Heartwork (2358)|21.1.2009 01:33
[QUOTE=Joshcz;212722]jinak jsem to poustel pres CyberLink PowerDVD 8 ty m2ts soubory[/QUOTE]

možná byl zádrhel ve specifikaci toho HDMI?!

Koukám, že nezbyde než abych stáhnul něco s TrueHD/DTS HD, hodil to do popcorna a mrknul co indikuje moje Onkyo - jestli ti jde o tohle. :)
Joshcz (37)|21.1.2009 01:35
jj to by bylo super anebo ti neco poslu ja mam ukazky ktere nemaj moc MB tak pojd treba na moje icq a tam se domluvime pokud nejdes spat
Heartwork (2358)|21.1.2009 01:36
Heartwork (2358)|21.1.2009 01:38
[QUOTE=Joshcz;212726]tam se domluvime pokud nejdes spat[/QUOTE]

nejdu, ale sorry - mám ještě dost práce. ;)
Joshcz (37)|21.1.2009 01:41
jj to jsem cetl uz predtim nez jsem zacal spamovat ale tam resi proble u stolniho PC kde si muze koupit predrazenou zvukovku ale ja mam jen ntb takze jedine reseni by mohl byt ten popcorn pokud to teda dokaze
Heartwork (2358)|21.1.2009 02:44
[QUOTE=Joshcz;212729]takze jedine reseni by mohl byt ten popcorn pokud to teda dokaze[/QUOTE]

a tak A-110 zřejmě ano, má ve specifikaci: HDMI port ve verzi 1.3a s plnou podporou průchodu HD Audio pro DTS HD-HR, DTS HD-MA, Dolby Digital Plus and Dolby TrueHD, nebude problém to vyzkoušet.

Nic to asi nemění na tom, že ty zvuk. formáty se objevují spíše na blu-ray.
Joshcz (37)|21.1.2009 08:20
ok tak to prosim zkus az budes mit cas a pak mi dej vedet jak to makalo a ja se pak rozhodnu co si poridim
Heartwork (2358)|21.1.2009 13:53
[QUOTE=Joshcz;212738]ok tak to prosim zkus az budes mit cas[/QUOTE]

nebude třeba, někdo to už vyzkoušel před náma - mrkni sem:
http://forum.acomp.cz/viewtopic.php?f=88&t=3623&start=15
Vypadá to, že v pohodě.
Joshcz (37)|21.1.2009 14:15
ja ti mockrat dekuji za veskere info a tvuj cas
jdu si to objednat at to mam jeste do patku doma lol
Pytkin (7947)|21.1.2009 15:05
Josh : ano , vraj to funguje .. ja som to zatial nemal ako odskusat .. kukni na http://forum.acomp.cz .. tam dakto o tom pise ze to odskusal ..

EDIT : aha ako vidim , tak ste na to dosli aj sami ..
Joshcz (37)|21.1.2009 15:29
jj uz je to objednane a nejde to zastavit hehe
jinak mate nekdo m2ts soubory s hd zvukem? pomalu je zacinam shanet at jich mam co nejvic takze pokud mate odkaz kde je koupit (pche) nebo sosnout dej te mi tipy
Pytkin (7947)|21.1.2009 15:43
mna viac vzdy trapi obraz .. HD zvuk ma az tak neboli .. ale ked niekto spravi rip 2oj hodinoveho filmu na 4GB , tak to je smutne ..
Joshcz (37)|21.1.2009 16:00
to je fakt sice je vse lepsi nez dvd ale nekdy je to videt jak se ta komprese projevi
nedavno jsem prave koukal na dvd a musek jsem to vypnout pac se na to nedalo divat jak to bylo rozmazane. proste HD a cim kvalitnejsi tim lepsi kor kdyz to zenu pres a/v receiver
Joshcz (37)|22.1.2009 14:39
tak uz to mam doma ale?.....
hd zvuk funguje takze najednu stranu jsem rad akorad jak tam pustim neco v 1080p tak mi to nejde ani spustit a kdyztak bez obrazu a zvuk se cuka
zkousel jsem:Samsung.Demo.Oceanic.Life.x264.1080p.40Mbps.mkv toto mu neslo ani spustit, snazi se to ale zas to spadne z5 do menu
a u CHD-Transformers-1080p-DiSC2.mkv to slo asi na po3x ale bez obrazu a zvuk se cuka

pls help
Joshcz (37)|22.1.2009 16:45
jinak mam posledni firmware z prosince myslim a vse jsem poustel z usb hdd
ale je zajimave ze vsechny soubory m2ts mi jdou se zvukem (i hd zvuk) naprosto vporadku
je mozne ze ty mkv jsou spatne? a dokazu je jen na pc prehrat
jo a posledni vec ale ta se tady uz urcite resila je unekterych nastesti je jich malo mam i cz zvukovou stopu a pravidelne se tam prerusuje zvuk asi na 0,5s