Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

FULL HD v TV?! Kde?

kdojekdo (73)|29.8.2008 22:08
[QUOTE=jarino1978;189715].......pre istotu, že ?

PS : Stále si my dlžný adresu toho elektra, v ktorom robíš...[/QUOTE]

Jarino, jsi tu už za hlupáka.

PS3...nedávno jsem si koupil v Honkongu čtyři PS3 - a hele, oni hrají i v česku - a mají možnost použití i 1080i i 720p i 1080p i 480p - je to např.hra Railfan - strojvůdce vlaku.

Představ si to: mám i Octagon 918 HD který odsuzuješ /mám i Humax 1000 HD/ ale tento Octagon má v současnosti nejlepší a nejrychlejší podporu - proto jsem ho koupil.... a je mi určitě jedno kolik stojí Vantage nebo Technisat.

Představ si to, že mám i full LCD, multimediální MF Sony vyrobené v Polsku,neprodávané v česku, koupené v Německu, mám i Panasonic PX85 mám i SD Philips 9551. I dva Mascomy mám.A mám i plazmu Pioneer 508XD. A tento Pioneer "posere" úplně všechno. A není FullHD, ale umí i 1080p. Radost koukat i na SD. Můžu si v něm dokonce nastavovat i servisní menu ale opravdu to není nutné. Ne nadarmo je to i dle testů nejlepší TV na trhu, ale to ty určitě víš.

Nicméně nejsem z těch, kteří se jako ty chlubí každému jako ty co má někde doma.... Já si kupuji pouze to, co chci a kdy chci.pa
dreamsat1 (51)|29.8.2008 22:10
[QUOTE=jarino1978;189679]Na satelitu Astra 1F, orbitální pozice 19,2° východně zahájily vysílání dvě televizní stanice „Simul HD” a „Simul SD”. Každému diváku to umožní sledovat rozdíly v kvalitě mezi běžným standardem DVB a standardem s vysokým rozlišením HDTV.

zdroj : satcentrum[/QUOTE]


Naladil jsem,rozdil mezi Simul SD a Simul HD je znacny,ale je to jen porovnani mezi 576i a 720p,meli pouzit uz rovnou 1080i aby byl ten rozdil jeste vetsi.
jarino1978 (8045)|30.8.2008 07:41
[QUOTE=kdojekdo;189867]Jarino si v česku našel druhý domov a opruzuje svými "radami" několik fór místo toho, aby se odborně vzdělával.[/QUOTE]

už bolo načase, aby si sem zasa vošiel a pobavil nás. net není len český,ale net je celosvetový...
skypi (176)|30.8.2008 12:09
[QUOTE=roman2277;189704]Taky vtipálek,že? Reprobedny Tesla jsem naposledy testoval v roce 1995.(spíše měniče z Valašského Meziříčí TVM).Jinak ty zesilovače byli těchto značek:NAD,Denon,Yamaha,Onkyo a jako premianti Accuphase a Mark Levinson.Reproduktory byly Sonus Faber.[/QUOTE]

No, tak na Sonus Faber toho opravdu moc nepoznáš, kdyby byly po technické stránce tak dobré, jak jsou pěkné "na oko", tak by bylo úplně o něčem jiném.

Omluvám se za OT.
roman2277 (582)|30.8.2008 18:00
[QUOTE=skypi;189901]No, tak na Sonus Faber toho opravdu moc nepoznáš, kdyby byly po technické stránce tak dobré, jak jsou pěkné "na oko", tak by bylo úplně o něčem jiném.

Omluvám se za OT.[/QUOTE]
Hm...jen to jsou redakční bedny kluků ze Sterea &Videa.Jedna z nejlepších značek na světě.
skypi (176)|30.8.2008 19:51
[QUOTE=roman2277;189920]Hm...jen to jsou redakční bedny kluků ze Sterea &Videa.Jedna z nejlepších značek na světě.[/QUOTE]

No jo, oni to někteří klucíí ze SV mají pěkně pomotaný - "vynikající" tam má dnes nálepku vpodstatě všechno. "Nejlepší" - v čem, v kvalitě povrchovky, designu? To je věc vkusu, mají to udělaný pěkně - mne ale zajímá hlavně to , co je uvnitř - technika, technologie - a to je u SF docela dost problém.

Dál to rozvádět nebudu, ale skutečně špičkový značky (technicky, technologicky) tady v povědomosti ani nejsou.
jarino1978 (8045)|30.8.2008 21:59
[QUOTE=roman2277;189920]Hm...jen to jsou redakční bedny kluků ze Sterea &Videa.Jedna z nejlepších značek na světě.[/QUOTE]

aká bola vaša posluchová miestnosť ? nábytok, koberce, rozmer miestnosti, aké ste použili repro káble, hroty, aký signál ste testovali ? koľko ste zahorievali komponenty ?
jarino1978 (8045)|30.8.2008 22:09
[QUOTE=kdojekdo;189871]Jarino, jsi tu už za hlupáka.

PS3...nedávno jsem si koupil v Honkongu čtyři PS3 - a hele, oni hrají i v česku - a mají možnost použití i 1080i i 720p i 1080p i 480p - je to např.hra Railfan - strojvůdce vlaku.

Představ si to: mám i Octagon 918 HD který odsuzuješ /mám i Humax 1000 HD/ ale tento Octagon má v současnosti nejlepší a nejrychlejší podporu - proto jsem ho koupil.... a je mi určitě jedno kolik stojí Vantage nebo Technisat.

Představ si to, že mám i full LCD, multimediální MF Sony vyrobené v Polsku,neprodávané v česku, koupené v Německu, mám i Panasonic PX85 mám i SD Philips 9551. I dva Mascomy mám.A mám i plazmu Pioneer 508XD. A tento Pioneer "posere" úplně všechno. A není FullHD, ale umí i 1080p. Radost koukat i na SD. Můžu si v něm dokonce nastavovat i servisní menu ale opravdu to není nutné. Ne nadarmo je to i dle testů nejlepší TV na trhu, ale to ty určitě víš.

Nicméně nejsem z těch, kteří se jako ty chlubí každému jako ty co má někde doma.... Já si kupuji pouze to, co chci a kdy chci.pa[/QUOTE]

- už som Ti raz napísal, že by si si mal zmeniť nick, dal som Ti aj typ, že aký...
- vyskúšaj si pustiť BD kúpený u Vás na tej PS3 z toho akože Honkongu...
- Octagon 918 HD : osobne tento receiver neodsudzjem, ani som to nikdy nenapísal, pravda je ale taká, že tento receiver sa medzi stabilné ešte nedá zaradiť, chce to ešte čas ( napr. PVR ).
- to, čo máš doma určite nespochybňujem, určite je zábava mať doma v prevádzke 4 TV ?K tomu Kuro Ti môžem len gratulovať...
- apropo, servisné menu má každý TV ( CRT, LCD, PLAZMA )...
- nemám tendenciu sa chváliť, čo mám doma, či si to dá niekto do podpisu, je jeho vec, veď na to aj ten podpis slúžiť môže... Nakoľko technika, ktorú mám doma nie je žiaden high-end, slovo chváliť pokladám za zle pochopené...
oroszlan (44)|31.8.2008 00:15
[QUOTE=skypi;189931]No ... mne zajímá hlavně to , co je uvnitř - technika, technologie - a to je u Sonus Faber docela dost problém.[/QUOTE]Některé z nás zajímá na reprobednách úplně nejvíc, jak hrajou.
Ale to je asi tím, že patřím mezi ty, co nemají tu povědomost.. :o
roman2277 (582)|31.8.2008 10:03
No napíšu to stručně:kvalita zpracování značky Sonus Faber je nedostižitelná.(vybrané druhy dřeva vysychají pár let než se použijí na finální výrobek) A po zvukové stránce i nejmenší řada Concertino spolehlivě "drtí" veškerou konkurenci.Na tak malý objem slyšíte "neskutečné" basy.(a že jsem slyšel stovky beden od desítek výrobců)Opravdu doporučuji si je někdy(někde) poslechnout.Ale raději se vrátíme k televizím,ne?
jarino1978 (8045)|1.9.2008 01:24
[QUOTE=roman2277;189977]No napíšu to stručně:kvalita zpracování značky Sonus Faber je nedostižitelná.(vybrané druhy dřeva vysychají pár let než se použijí na finální výrobek) A po zvukové stránce i nejmenší řada Concertino spolehlivě "drtí" veškerou konkurenci.Na tak malý objem slyšíte "neskutečné" basy.(a že jsem slyšel stovky beden od desítek výrobců)Opravdu doporučuji si je někdy(někde) poslechnout.Ale raději se vrátíme k televizím,ne?[/QUOTE]

Ty musíš byť buď boh, alebo už nenormálny ???
- cez Tvoje ruky prechádzajú všetky PS3 a XBOX hry
- osobne si mal niekoľko desiatok TV na otestovanie
- dokonca si testoval av receivery v hodnote niekoľko desiatok tisíc korún
- dokonca si počul stovky bední od desiatok výrobcov

Ty si kto ? Kdojekdo ?

Radšej sa vráť už k realite !

PS : osobne poznám aj lepšie značky, ako je Sonus, lenže tie sa sem nevozia...