Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vystříhání reklam z nahraných DVD

Bobesek (8)|21.10.2007 16:29
Měl bych jeden dotaz.Přečetl jsem si zde různé příspěvky na podobné téma,ale moc z toho moudrý nejsem-zatím jsem nic podobného nedělal.Po nahrání jakéhokoliv pořadu z televize na DVD recorder potřebuji vystříhat reklamy a občas začátky a konce pořadu.DVD recorder tuto funkci bohužel nepodporuje(jedná se o bez HDD recorder).Nevím jestli stačí pouze upravit soubory VOB,nebo i IFO.Prosím o jakoukoliv radu.Dík
jaromir9909 (269)|22.10.2007 08:33
Vidím, že se ptáš již po druhé a opět žádná odezva. Já s tímhle moc nedělám, tak jen pár námětů.
Pro střih se hodně preferuje :
Womble MPEG Video Wizard

Jinak všeobecně musíš DVD nečíst, hledal bych v této sekci něco o demultiplexsování streamů,
potom střih např.Cutterman, Mpeg2Schnitt a znovu vytvoření DVD info v Mastering.

Načíst DVD a jednoduše sestřhat jde např. i v DVD Shrink nebo DGIndex.
stani (1647)|22.10.2007 09:38
Tady to je určitě pro tebe, jednoduché a účinné - MPEG-VCR ;) :BB:
Bobesek (8)|22.10.2007 12:02
Díky všem za rady.Zkusmo jsem vyzkoušel postup - DVD Shring(vystříhat reklamy) a pomocí DVD2One zase spojit v jeden celek,funguje to.Občas se tu zmiňuje program VobBlanker.Zkusil jsem ho spustit,ale jelikož jsem s ním nikdy nedělal,tak nevím co a jak v něm dělat.Musí se nechat načíst IFO soubor což jsem udělal,ale po jeho načtení se mi zobrazí pouze jeden soubor VOB,ikdyž jich je film obsahuje víc,takže nevím.Hlavně že to funguje s tím Shrinkem.Jenom nevím pokud by ten film obsahoval třeba i menu jestli by to menu fungovalo i po této úpravě.Jinak ještě jednou dík všem.
Smile
mirekv (7169)|25.10.2007 18:48
Bobesek: VobBlanker nenačítá VOBy jednotlivě, ale jako celek. Na střih se mi nezdá ideální, stříhá pouze začátky nebo konce cellů. Zkus demux souboru (Rejig nebo DGIndex), střih v Mpeg2Shnittu a authoring v Ifoeditu nebo TDA (možnost jednoduchého menu).