Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HDV camcorder SONY HDR FX 1

DUsoft (181)|11.9.2004 01:01
Znám, můj favorit Dust to Glory.

Ale já nechci vidět WMV9 kvalitu jako takovou. Já chci vidět mrtvolky (pardon statické snímky, vzorky - chceš-li) z té JVC-PD1 nebo co to Alojz3 má. Potřebuji to neupravované na obsahu nezáleží (i když podzimní krajinka se žloutnoucí loukou, zeleným lesem v pozadí a v prvním plánu krásně se začíná červenat javor (klon po slovensky) v příjemném měkkém teplém podvečerním protislunci :-) ale se stále ještě čitelně modrou oblohou bez mráčku - by nebyla k zahození), přímý export still, abych to mohl v klidu rozpitvat, co to dovede. Zajímá mě to a kde se k tomu dostaneš? Tady to má jeden přímo u nosu, tak snad už mě pochopil a poslouží mi. Ideální bude nové vlákno pro ty staťáky, protože se to asi trochu roztáhne do šířky, když je nebude zmenšovat..
Alojz3 (58)|11.9.2004 06:32
[quote=clee]jo tedka mi to doslo, lojza si koupil HD, zjistil ze mu to nikde nevezmou, starej mu dal po drzce, nechce mu dat, taxi vylejva zlost na nas :-E[/quote]

Vies ono sa nad sebou zamisly co si napisal a zistis ze si kokot spolu s pitomcom ked nim sam niesi, ktory absolutne nikdy nic nikdy dobreho nemali, len kazdeho sa snazia zhadzovat po foroch, tvoja prax s camom sa konci niekde pri katalogoch na wcku. Tak chod prdiet ejakulaty inde.. Alebo sa zdrs kokotin co tu pises. Ludia co su na tvfreak kazdym dnom tocia pre ctv??? Vobec kolko vas je?? clee si normalny? koho tu ohurujes? sa zobud chlpce
Alojz3 (58)|11.9.2004 06:35
[quote=Pitomec][quote=Alojz3]no prinajhorsom, lenze ja moje diela pustam na hdtv projektore a na plazme cez pc, tu o inej projekcii nieje reci, obcas nieco mi zoberu do stv ale tam si to spracuju uz oni tak ako to potrebuju.[/quote]
Do STV ti nevezmou ani ty propagační letáky, který roznášíš do schránek, ty menťáku - natož nějaký příspěvky. :-E :-E :-E[/quote] Za to tebe vezmu tie vcely i na vehaeske. Ja totiz nic nedavam, stv si bere odmna vole, a to sa stalo tak 2x co si oni nenatocili na betu, uz som to tu pisal, ale tvoj dementny kokot co mas na krku stale zabuda.. uz cez sklo nevidis? tak si zaobstaraj pvc tie pismenka sa ti nebudu rozmazavat.. rad som ze si zacal pouzivat i rozne tagy na zvacsenie pisma, zacinas sa takto prejavovat ako kokot na entu,
Alojz3 (58)|11.9.2004 07:18
[quote=DUsoft] Znám, můj favorit Dust to Glory.

Ale já nechci vidět WMV9 kvalitu jako takovou. Já chci vidět mrtvolky (pardon statické snímky, vzorky - chceš-li) z té JVC-PD1 nebo co to Alojz3 má. Potřebuji to neupravované na obsahu nezáleží (i když podzimní krajinka se žloutnoucí loukou, zeleným lesem v pozadí a v prvním plánu krásně se začíná červenat javor (klon po slovensky) v příjemném měkkém teplém podvečerním protislunci :-) ale se stále ještě čitelně modrou oblohou bez mráčku - by nebyla k zahození), přímý export still, abych to mohl v klidu rozpitvat, co to dovede. Zajímá mě to a kde se k tomu dostaneš? Tady to má jeden přímo u nosu, tak snad už mě pochopil a poslouží mi. Ideální bude nové vlákno pro ty staťáky, protože se to asi trochu roztáhne do šířky, když je nebude zmenšovat..[/quote]


Nenasiel som ziadny staticky, mam tu iba zabery s najazdom, zatial aspon toto, "hybala" sa kamera takze tak. Mozno inokedy ti dam "mrtvolku". mpg2-hd tu nemienim davat pretoze je to velke. Este som to musel kapacitne dostat do 300kB mageo vacsie nezere
Pitomec (10211)|11.9.2004 09:54
Obrázek Tlučhuby, který ten debil mezitím smazal:

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Pěkná mazanice - kvalita profesionála, od kterého bere i STV, a profi technika se holt nezapře... 9-) 9-) 9-)
DUsoft (181)|11.9.2004 10:16
No jo, no ... myslel jsem, že něco uvidím, ale tady zatím tak akorát tuším. To máš fakt samé záběry s trafem? To nemyslíš vážně. Třeba hned tento musel nějak začít, v klidu, tak to sem dej. Jinak "posuzovací záběr" to je, je tam hodně detailů. Ale tento konkrétní je hrozný. Dej sem te ze začátku, než jsi sáhnul na trafo. Díky.
DUsoft (181)|11.9.2004 10:36
Ještě se tě Alojz3 zeptám, fakt si myslíš, že DVCAM je na tom s rozlišením tak o mnoho hůř? Ty mrtvolky jsou z videa.



Pitomec (10211)|11.9.2004 10:36
DUsoft: Vzpomínáš (máš tam koneckonců předposlední příspěvek)? http://forum.grafika.cz/read.php?f=98&i=44261&t=44035
Sem vážně zvědavej, co na to ten polomozek Tlučhuba řekne, protože názory na ten JVC shit tam říkala celá řada TV profesionálů...
DUsoft (181)|11.9.2004 10:47
Jo jo, proto jsem chtěl vidět ty mrtvolky, protože to je takové docela měřítko, když vidím obraz.

Co se názorů týká, tak v diskuzích na camcorder info jsou skeptičtí i profíci zpoza hranic našich západních a i až za oceánem. Tím nedej bože nechci Alojzovi3 něco pomlouvat, ale myslím si jen, že to není správný směr nákupu výbavy (zatím, dnes, za této technologické situace a broadcastové cesty od oka kameramanova po oko divákovo).

Stejně tak jsou smíšené názory na FX1. Každému vadí ten MPEG2 byť HD, každému vadí absence XLR konektorů, dohadují se jak to stříhat, snad zatím jeden to zkoušel přes FCP, ale dál ta jejich debata zatím nepokročila. Asi mu šlehlo. :-)
Alojz3 (58)|11.9.2004 11:48
[quote=DUsoft]Jo jo, proto jsem chtěl vidět ty mrtvolky, protože to je takové docela měřítko, když vidím obraz.

Co se názorů týká, tak v diskuzích na camcorder info jsou skeptičtí i profíci zpoza hranic našich západních a i až za oceánem. Tím nedej bože nechci Alojzovi3 něco pomlouvat, ale myslím si jen, že to není správný směr nákupu výbavy (zatím, dnes, za této technologické situace a broadcastové cesty od oka kameramanova po oko divákovo).

Stejně tak jsou smíšené názory na FX1. Každému vadí ten MPEG2 byť HD, každému vadí absence XLR konektorů, dohadují se jak to stříhat, snad zatím jeden to zkoušel přes FCP, ale dál ta jejich debata zatím nepokročila. Asi mu šlehlo. :-)[/quote]

Zvlast koly tebe som zasiel pre cam, stativ, ziadny pohyb, a snapshoot z mpg2-hd, akurat pekne svieti slniecko, ano stale si myslim ze kvalita dvcam je naprd oproti hdtv

Alojz3 (58)|11.9.2004 12:17
[quote=Pitomec]DUsoft: Vzpomínáš (máš tam koneckonců předposlední příspěvek)? http://forum.grafika.cz/read.php?f=98&i=44261&t=44035
Sem vážně zvědavej, co na to ten polomozek Tlučhuba řekne, protože názory na ten JVC s**t tam říkala celá řada TV profesionálů...[/quote] SI DEBIL ALEBO CO? Nemas sajn ako vyzera snimok v behu a snimkom hodnotit cam moze len pako ako ty, snimok som zmazal lebo ctrl+c ctrl+v si davaj v domove. Daj mi ikegami za 500litrov ja urobim s nim sveng a pauzu svengu hodim na net. Kolko kokotov like pitomcov sa ozve chcem vidiet. Pitomec je maxikokot z buranova.
clee (6592)|11.9.2004 13:32
co porad urazis??? jeste porad nechce dat?? btw. kvalita DVCAM je na prd az kdyz mas tohohole drahouska http://www.cinealta.com/product/acquisition/pdf/HDWF900_e.pdf
Alojz3 (58)|11.9.2004 14:13
clee: snivaj dalej

jo a toto je snapshoot z vx2100.. ta ista lampa, ale iny cas snimania na miniDV, nazor nech si uz kazdy uroby sam, clee a pitomec nech si vytru brejle a jdu do riti.

Pitomec (10211)|11.9.2004 14:41
Nemusíš tady ty demente sázet fotky z digitálních foťáků, ale jedině z kamery - a z té sračkoidní HD-JVC to reálně vypadá asi takto:

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
clee (6592)|11.9.2004 14:47
mas to VX naky rozesrany, takhle strasne nevypada ani obraz z my stary video8 sony 9-)

to vis ze keca, dyt to ma rozliseni 768x576 9-) , prej VX :-E
Pitomec (10211)|11.9.2004 15:09
Teď jsem si toho taky všimnul - 786x576 (opravdu zvláštní rozměr). Ten debil Lojza tady lakuje, jak se dá, a ve své hloupoučké naivitě si myslí, že mu na to někdo skočí... 9-)
clee (6592)|12.9.2004 14:09
hlavne tenhle thread nemazte/nevyhazujte, zatim jeden ze nejlepsich flejmu posledni doby :-E :-E :-E
ViKinG (793)|12.9.2004 14:29
clee: jen aby Alojzovi3ce nedošel dech...
Pitomec (10211)|13.9.2004 07:09
Zdá se, že došel... :-(((
Trent (314)|13.9.2004 10:41
Super thread!!! Pitomec, ides!!!
MOJE (537)|13.9.2004 12:23
Alojz3:

Mohol by som poprosiť ešte raz o ukážky, ale za rovnakých svetelných podmienok?

PS: Na tej JVC Ti svieti viac slnko ako na SONY.


VĎAKA
Pitomec (10211)|13.9.2004 12:38
A tos nepoznal, že je to celý podvrh (už kvůli tomu divnýmu rozlišení 786x576 z údajný SONY kamery)...?
DUsoft (181)|13.9.2004 14:55
:-)
Pitomec (10211)|13.9.2004 17:35
Opět něco pro Tlučhubu (kde je mu vůbec konec...???)

http://forum.grafika.cz/read.php?f=98&i=47271&t=47271
DUsoft (181)|13.9.2004 18:16
Žeby Alojz4? :-) Reinkarnace?
Pitomec (10211)|13.9.2004 22:35
Na MAGEU už řádí jako ALOJZ3, ALOJZ4 a ALOJZ6...
keto (136)|16.9.2004 21:19
To Pitomec: pár dní jsem se na net nedostal a tak mi nedalo, abych se nepodívalna Tvoji" duchaplnou" reakci.
Už tím jak si napsal, že na veletrzích se jede v Betě SP si potvrdil, že tvůj nick je naprosto trefný. Tak jed na veletrh do Cannes a nabídni tam něco na Betě SP 9-) To uděláš díru do světa, protože tenhle formát je úplně mimo ( ale co se divit, když někdo nazve sklo od Zeisse víčkem od jogurtu žejo? )

No a jinak má staženej klip natočenej kamerou FX 1 a je to absolutní bomba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sestřihanej byl ve Vegasu 5 a formát 1O80 X 720 P { 5 Mbps }.
Sice se to stahovalo dvě hodiny,ale ten úžasnej obraz za to stojí :-)

Takže si můžeš svoji Betu SP strčit víš kam ? 9-)
MOJE (537)|16.9.2004 21:35
Mohol by som poprosiť LINK na ten KLIP z FX1.

VĎAKA
Pitomec (10211)|17.9.2004 07:11
[quote=keto]To Pitomec: pár dní jsem se na net nedostal a tak mi nedalo, abych se nepodívalna Tvoji" duchaplnou" reakci.
Už tím jak si napsal, že na veletrzích se jede v Betě SP si potvrdil, že tvůj nick je naprosto trefný. Tak jed na veletrh do Cannes a nabídni tam něco na Betě SP 9-) To uděláš díru do světa, protože tenhle formát je úplně mimo ( ale co se divit, když někdo nazve sklo od Zeisse víčkem od jogurtu žejo? )

No a jinak má staženej klip natočenej kamerou FX 1 a je to absolutní bomba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sestřihanej byl ve Vegasu 5 a formát 1O80 X 720 P { 5 Mbps }.
Sice se to stahovalo dvě hodiny,ale ten úžasnej obraz za to stojí :-)

Takže si můžeš svoji Betu SP strčit víš kam ? 9-)[/quote]
Vzhledem k tomu, že tady máš všeho všudy 10 příspěvků, pleteš si D8 s Betou a věkem bych tě odhadl na holobrádka s noční polucí (nemluvě o tom, že Zeiss na kameře v cenové relaci "home" je skutečně víčko od jogurtu), tak ti odpouštím tvoje dezorientované a naprosto zmatené příspěvky... :-E
keto (136)|20.9.2004 15:35
tak tady je ten link:
ftp://md-ftp.sonypictures.com

Username: dude
Password: Sweetn3ss


podotýkám, jak poznamenal Pitomec, že to bylo pořízeno bakeliťákem , prezentovaným na prestižní IBC 2004 ( to musela být ostuda že ? )s víčkem od jogurtu, od pověstné to firmy Zeiss ( klesla tak hluboko, že se dala na obalovou techniku 8-) , tedy téměř stejným shitem jako PD 150 nebo 170, taktéž s víčky z plastu, které ale úspěšně používají všechny TV stanice na světě ( a k velké spokojenosti ).

sestřiháno ve Vegasu 5 s pluginem HDV, což je bezesporu nejhorší střižna na světě, nebo jedna z nich, jak Pitomec jistě neopomene podotknout B-)


No a já si jdu vzít svoji D8 a budu se kochat obrazem o generaci lepším nebo minimálně srovnatelným,než slavná babička Beta SP :-D
Pitomec (10211)|20.9.2004 15:43
Již podruhé sem dávám tento odkaz: http://forum.grafika.cz/read.php?f=98&i=47271&t=47271, aby každý soudný člověk (ne vymaštěnej Lojza, kterýmu fotřík za těžce vydělaný prachy koupil poslední D8, a on si myslí, že mu hned bude Hollywood ležet u nohy 9-) ) pochopil, že s hračkářstvím se prostě sláva udělat nedá - a nezmění na tom nic ani odkazy, u kterých je pravost víc než pochybná (stačí se podívat na "zázrak střihu" s názvem Casablanca, kde jako demo je použit záznam z DigiBety a v budoucím uživateli se navozuje pocit, že stejný výsledek musí nutně být i z nějaké sračkoidní D8).
Pitomec (10211)|20.9.2004 15:47
[quote=keto]No a já si jdu vzít svoji D8 a budu se kochat obrazem o generaci lepším nebo minimálně srovnatelným,než slavná babička Beta SP :-D[/quote]
Jestli za "kochání" považuješ nával zvratků v hrdle, tak to beru :-E Jinak si ale ty troubo uvědom, že pokud z kamerové části té tvé srajdy nic neleze, tak je ti houby platnej záznam i v D1 - prostě kde nic není, tam ani D8 nic nezaznamená :-E :-E :-E
ViKinG (793)|20.9.2004 16:33
U v minulosti renomovaných německých špičkových firem podnikajících v optice/foto/kino (např.Carl Zeiss) došlo k prodeji práv k obchodnímu názvu a lze vidět i mobily s optikou Zeiss (o jejich "kvalitě" netřeba nic dodávat). Tímto došlo k naprosté degradaci značky, která v minulosti skutečně zaručovala kvalitu. Dnes nezaručuje nic...
DUsoft (181)|20.9.2004 17:01
[quote=keto]... s víčkem od jogurtu, od pověstné to firmy Zeiss ( klesla tak hluboko, že se dala na obalovou techniku 8-) , tedy téměř stejným shitem jako PD 150 nebo 170, taktéž s víčky z plastu ...[/quote]

Jsi mě zaskočil, tak vybalím PD170, koukám a tam o Zeiss ani ťuk - aspoň já tam mám napsáno SONY VIDEO LENS OPTICAL 12x. Je to přesně opsaný, teď jsem to zkontroloval.
MOJE (537)|20.9.2004 21:40
Chlapci,

mrknite sa na toto http://mxlmics.free.fr/dvx_vs_jvc.mpg

a komentár k tomu (posledný príspevok) [/img]http://www.repaire.net/forums/archives/topic/58732-1.html

B-)
clee (6592)|20.9.2004 21:49
ty sprechtis zabozroutsky???
MOJE (537)|20.9.2004 21:59
:-? Čo?
clee (6592)|20.9.2004 22:39
no dobre: ty umis francouzsky??
DUsoft (181)|20.9.2004 22:40
Clee: :-E :-E :-E máš u mě :BB:
DUsoft (181)|21.9.2004 01:16
To MOJE: Koukal jsem na to, je to moc moc hezký, ale je to sbírka diapozitivů oživená nepatrným pohybem kvítků a ani ti chlapíci v pozadí se moc nehýbou. Takže - točil to šikovnej MPEGovej kameraman. I temný nebo neostrý pozadí ... prostě byl šikovnej a hlavně MPEGovej (nesměj se, dneska to začíná být pomalu specializace).

V čem to editovat - to dneska už není problém, ale jak to distribuovat ke klientovi. Kolik lidí má HDTV řetězec, aby to mohli sledovat tzv. full? Stejně bychom to downsamplovali do DV, aby to mohlo jít distribuovat dnes standardní cestou.

http://www.dv.com/columns/columns_item.jhtml?articleId=26800213
MOJE (537)|21.9.2004 07:01
Ale ja som chcel len ukázať, že sa tu hovorí dosť o HD a na tej ukážke je záznam z DVX100 (progressive) prepočítaný na HD a porovnávaný s JVC HD-1 a je to celkom fajn to HD aj bez HD kamery B-)
Pitomec (10211)|21.9.2004 15:40
A už je to tady zase... - jestli si někdo myslí, že kameru s papundeklovým objektivem a čipem dobrým tak do dětskýho foťáku, vytrhne nějaký HD záznam (a ještě v MPEG mazanici), tak asi nemá všech 5 pohromadě.
MMates (11)|21.9.2004 15:54
Ty vole...... delat HDTV bez HD kamery 9-)

Kdyz zacinal Kremecek (MKelektronic) se svyma fajn krabickama, tak u jedny taky bylo v navodu napsano: Kdyz "nabrousime" S-VHS zaznam pomoci sharpness na +3, docilime temer kvality Betacam SP.

Ja bych rekl, ze kdyz "nabrousim" starou Betu, bude HDTV jako vymalovany!!!
DUsoft (181)|22.9.2004 18:30
Ahojky tady :-!!!
clee (6592)|22.9.2004 21:25
beta, je beta, nevim jak tam chces neco brousit, pres 720 to nevybrousis :-) , jinak ten svhs->beta zaznam bych chtel docela videt, hlavne porovnat s puvodni betou, mam k dispozici oboji
MMates (11)|22.9.2004 22:12
Ja jen reagoval na MOJE :-) Uz tenkrat jsme se "nabrusovani" s-vhs smali, tak to tak ber i ted :-)

V dobach davno pionyrskych, vzdy, kdyz u kamarada s S-VHS retezcem nejaky klient pozadoval, aby to bylo FAKT ostry a nechtel platit za BETU, tak jsme mu ji s usklebkem vyrobili.....
clee (6592)|22.9.2004 22:36
tak to jo :-)
smiricky (6)|10.10.2004 06:49
Chapi vy se tady vuubec nebavite k tematu a pekne jste to zamorili, plivanim po sobe.
:((


Vratim se k tematu: HDV kamera Sony FX1. Nevim co s tim ma kdo za problem. Nahore to ma prepinac HDV - DV.

Kdyz chces tocit na DV tak tocis na DV a urcite to nebude mit horsi obraz nez 2000/2100 ci 150/170.


No a jako bonus k tomu dostanes HDV. Me teda prijde moznost tocit na 1080 suprova. Nejblizsi takova kamera je Cinealta, ktera to sice umi neprokladane ve 24p ale stoji minimalne meloun.
Nezavisli filmari po celym svete podle me zaplakali. Na film se pali taky 1080 radek, takze mas na to - natocis nezavislej film za malo prachu, kdyz bude dobrej - mas sanci prepise se to na film a de to na festivaly a do kin. Kdyz se prepisovalo z DV a DV camu, tak tohle je daleko lepsi :-) :-) :-) .
Oslovis dobrym projektem, priste ti pucej CineAltu.

Michalek tocil Andel Exit udajne na 940. A mrknete se na stranky toho novyho filmu Vaterland - je tam kameraman Marek Jicha s PD10X.

A najdete si stranky Cinealta - je tam seznam filmu, ktery se tou 900 Cinealtou od Sony uz tocily. Je jich sakra pekna radka. Sam jsem ani nevedel, co vsechno jsem videl v kine a myslel jsem si, ze to bylo toceny na film a ve skutecnosti to uz to jelo na digital... Sex a Lucija, Bowling For Columbine, Star wars, u nas Devcatko atd... Pokud vim tak ji koupila NOVA.

Cena tyhle consumer FX1 je 3700$ a to je dost Cool.
http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?A=details&index=Y&kw=SOHDRFX1&is=REG&Q=&O=productlist&sku=351515

Navic, kdo sleduje modely od Sony a diskuze okolo ty novy kamery, tak vi ze prijde profi model s XLR.

Vzdycky to tak bylo
9000 = PD250
VX2000 = PD150
VX2100 = PD170

Do pul roku je tu.

Nevidim duvod proc si kupovat 170, kdyz to samy natocim s tou novou kamerou, ktera nataci v native DV modu taky.

Kdo uz nakou lepsi kameru ma, ten si samo s DV vystaci a kdo ne (jako ja) tak si mozna poridi uz HDV 8-) .
Chtel jsem si poridit Panasonica DVX100AE, ale nevim, nevim B-) :-E B-). To JVC me teda moc nevzalo, hlavne kvuli tomu ze to nema XLR, (se zvukem je vzdycky nejvetsi srani, horsi nez s obrazem..., aby mel clovek s sebou mikrofonistu, kdyz chce aby to za neco stalo....), ale tohle je jiny kafe. Pockam si na broadcast verzi, na recenze a uvidime.

Pro dokumet jsou tyhle maly kamery (170, 100AE) jak delany - jsou daleko lepsi, nez ty velky kravy na rameno, lidi si te nevsimaj na ulici, necumu ti do objektivu, bo si mysli, ze si nakej turista, neboji se kamery kdyz s nima delas rozhovor, atd...

Tohle HDV, si myslim ze se bajecne uzije v cestopisech, horolezeckejch filmech, pod morem a tak. Krajina daleko vic vynikne, lidi si to budou chtit promitat na platno, s dobrym projektorem to bude bomba. Muzes to obesilat festivaly.

Navic v nemecku rapidne rozsiruje tecnologie pro promitani v HDTV kvalite primo v kinech....

Ja to vidim takhle:
Za dva az tri roky zadna takova diskuze jako tahle nebude. Chces si DNES koupit kameru? Pujdes do Hi8 - jeste se furt prodavaj...? Asi tezko, normalne koupis DV. Za tri roky normalne koupis HDV.
Stejne jako odstartovala DV revoluci v poloprofi segmentu VX 1000 - prvni konzumni 3cipovka, tak si myslim, ze tohle je dalsi killer.
DV is DEAD. :-!!!
Za 6 let budes s laskou vzpominat jak sis koupil tu prvni HDV kameru, co poslala DVcko do pekel.

P.S.: Pokud chcete neco dodat piste k veci \/ a ne ty vase vzajemny nadavky a osocovani.

A nez neco napisete, tak si treba vyhledejte Googlem:"Sony HD FX1 Review" :-R , a prectete si neco od tech co uz si to mohli vosahat a meli to v ruce. Mozna pak ta diskuze bude stat za vic...

Zatim Cus :BB:
cutter (22)|11.10.2004 14:07
rotny smiricky ma pravdu
sami v praci prechadzame z dvcam na hdd
sefa oslovila nova ponuka jvc hdd+dv kamier
pitomca nechajte
je nasrany - asi dv dealuje
:-)
Pitomec (10211)|11.10.2004 14:30
[quote=cutter]rotny smiricky ma pravdu
sami v praci prechadzame z dvcam na hdd
sefa oslovila nova ponuka jvc hdd+dv kamier
pitomca nechajte
je nasrany - asi dv dealuje
:-)[/quote]
Toho tvýho šéfa bych chtěl vidět... Jak může zaměstnávat takový vemeno, který si plete DVCAM (resp. přechod z páskového uložení dat na ukládání na HDD - samozřejmě opět v DVCAM formátu) s HD formátem... 9-)