Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 63 z 63

Téma: MPC - nesynchro zvuk a video při přehrávání

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Foolproof: No já nevím, zkoušeli jsme i v G-spotu zjistit čím to MPC přehrává a nic. Řekl bych, že si MPC víc všímá audia a video jen přidává. Na starších systémech jak doma, tak i v práci to chodí v pohodě, kdo zjistí, co je třeba nainstalovat, tomu dám Nobelovu cenu!
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2004

Mně se nahrávky z dvb po demuxu (m2v+mp2) chovají taky podobně problémově, ale jak už tady bylo řečeno, player se u elementary streams asi fakt nemá čeho chytit. V každém případě to tak bude, protože když to natáhnu do MPEG2Schnitt, je všecko vpoho - o synchronizaci se asi postarají soubory *.idd. Pokud provedu mux do *.mpg, je to vpoho i v MPC - o to se zase postará kontejner.

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Problém zmizel po instalaci Sony Soundforge! Mezi špatnou a dobrou funkcí kdy jsem si toho všiml naštěstí uplynuly jen 2 týdny a v té době jsem nic jiného neinstaloval. Při zkoušce u druhého PC jsem porovnal video a audiokodeky ve vlastnostech PC a beze změny. Takže SF zřejmě někam něco dopíše. Tím se potvrdila moje teorie, že při špatné funkci něco chybí a nepřebývá.

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. nejde zvuk při přehrávání videa z internetu
    Od babun v sekci Editace audia
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-06-2011, 08:16
  2. Video pro přehrávání na Internetu
    Od rjja v sekci Kodeky
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 14-03-2010, 20:40
  3. Video delay pri prehrávani DVD