www.tvfreak.cz
>
>
>

Filipínská televize vysílala pirátskou kopii Avengers: Endgame

Filipínská televize vysílala pirátskou kopii Avengers: Endgame
, , aktualita
Lokální kabelový operátor na Filipínách se rozhodl odvysílat nový film Avengers: Endgame pouhý den po světové premiéře. A použil k tomu nekvalitní pirátskou kopii. Po zásahu policie nahradila snímek jiným, rovněž z neoficiálních zdrojů.
K oblíbeným
reklama
Filipínská kabelová televize Orient Cable sice své služby nabízí pouze regionálně, ale postaral se o pozdvižení, o kterém se teď píše po celém světě. Pokusila se totiž odvysílat slouho očekávaný film Avengers: Endgame, a to hned den po celosvětové premiéře v kinech. A jak asi tušíte, neměla k tomu potřebná oprávnění a dokonce ani kvalitní kopii snímku. Operátor tedy musel patrně zabrousit na torrentové weby, odkud pocházela vysílaná pirátská kopie v nevalné kvalitě. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat.
 
 
Někteří diváci možná byli potěšení, neboť se na novou marvelovku mohli podívat z pohodlí pohovky a bez utrácení za lístky do kina. Z dostupných informací se ovšem zdá, že mezi fanoušky převažovaly negativní reakce. Mnozí totiž ještě film neviděli a po přepnutí na program mohli zahlédnout některé spoilery. Mnohem horší dohru by pro Orient Cable mohla mít stížnost, kterou na operátora podal místní řetězec multikin Teatro de Dapitan – patrně kvůli obavě z ušlého zisku. Po zásahu lokální policie sice společnost přerušila vysílání Avengers: Endgame, ale nasadila místo toho jinou pirátskou kopii, tentokrát staršího filipínského snímku Captain Barbell.
Těžko říct, co operátor čekal, když odvysílá jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku hned den po premiéře. Možná spoléhal na to, že funguje pouze v několika městech a o tomto prohřešku se tak nikdo nedozví. A možná je to pro společnost dokonce běžná obchodní praxe, jak by nasvědčovalo promptní nahrazení jinou pirátskou kopií filmu. Nyní může kabelový operátor doufat, že se do řešení nezapojí třeba samotný Marvel a na společnost nečeká tučná pokuta – údajně totiž svým jednáním porušila minimálně tři filipínské zákony.
 
Zdroj: Pna.gov.ph


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Star Wars: The Rise of Skywalker má poslední trailer Star Wars: The Rise of Skywalker má poslední trailer
Sága Hvězdných válek se už chýlí ke konci a do kin za necelé dva měsíce vtrhne poslední díl nazvaný Star Wars: The Rise of Skywalker. Tvůrci nyní pouští na svět poslední trailer k filmu a vy se na něj nyní můžete podívat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum
Vědci z Princeton University se podívali na zoubek chytrým televizím a instalovaným aplikacím pro nabízené kanály. Zjistilo se, že většina z nich sleduje své uživatele a vytváří si jejich sledovací profily pro další využití.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů
Streamovací služba Netflix výrazně rozšiřuje svůj český záběr. Jednak přináší rozhraní v češtině, jednak přichází se značně širší nabídkou českých seriálů a filmů. Do konce roku má přibýt 150 dalších.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení
Streamovací služba Disney+ sice zahájí svou činnost až za měsíc, ale už dnes si ji můžete v některých zemích předplatit. Pokud zaplatíte rovnou 3 roky najednou, cena se dostane z $6,99 měsíčně v průměru na méně než 5 dolarů.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer
Sir Patrick Stewart se vrací do role kapitána Jean-Luc Picarda. Už za necelého čtvrt roku je tu Star Trek: Picard, což bude 10dílný streamovaný seriál, ve kterém uvidíme i další hrdiny z předchozích dílů vesmírné ságy.
8.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář