www.tvfreak.cz
>
>
>

Filipínská televize vysílala pirátskou kopii Avengers: Endgame

Filipínská televize vysílala pirátskou kopii Avengers: Endgame
, , aktualita
Lokální kabelový operátor na Filipínách se rozhodl odvysílat nový film Avengers: Endgame pouhý den po světové premiéře. A použil k tomu nekvalitní pirátskou kopii. Po zásahu policie nahradila snímek jiným, rovněž z neoficiálních zdrojů.
K oblíbeným
reklama
Filipínská kabelová televize Orient Cable sice své služby nabízí pouze regionálně, ale postaral se o pozdvižení, o kterém se teď píše po celém světě. Pokusila se totiž odvysílat slouho očekávaný film Avengers: Endgame, a to hned den po celosvětové premiéře v kinech. A jak asi tušíte, neměla k tomu potřebná oprávnění a dokonce ani kvalitní kopii snímku. Operátor tedy musel patrně zabrousit na torrentové weby, odkud pocházela vysílaná pirátská kopie v nevalné kvalitě. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat.
 
 
Někteří diváci možná byli potěšení, neboť se na novou marvelovku mohli podívat z pohodlí pohovky a bez utrácení za lístky do kina. Z dostupných informací se ovšem zdá, že mezi fanoušky převažovaly negativní reakce. Mnozí totiž ještě film neviděli a po přepnutí na program mohli zahlédnout některé spoilery. Mnohem horší dohru by pro Orient Cable mohla mít stížnost, kterou na operátora podal místní řetězec multikin Teatro de Dapitan – patrně kvůli obavě z ušlého zisku. Po zásahu lokální policie sice společnost přerušila vysílání Avengers: Endgame, ale nasadila místo toho jinou pirátskou kopii, tentokrát staršího filipínského snímku Captain Barbell.
Těžko říct, co operátor čekal, když odvysílá jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku hned den po premiéře. Možná spoléhal na to, že funguje pouze v několika městech a o tomto prohřešku se tak nikdo nedozví. A možná je to pro společnost dokonce běžná obchodní praxe, jak by nasvědčovalo promptní nahrazení jinou pirátskou kopií filmu. Nyní může kabelový operátor doufat, že se do řešení nezapojí třeba samotný Marvel a na společnost nečeká tučná pokuta – údajně totiž svým jednáním porušila minimálně tři filipínské zákony.
 
Zdroj: Pna.gov.ph


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přechod na DVB-T2 je zase v plném proudu, staré vysílání skončilo v jižních Čechách Přechod na DVB-T2 je zase v plném proudu, staré vysílání skončilo v jižních Čechách
Po skoro čtyřměsíční pauze způsobené koronavirovou krizí zase pokračuje přechod na standard DVB-T2. Dnes o půlnoci bylo ukončeno původní vysílání DVB-T v jižních Čechách, minulý týden na západě republiky.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu? Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu?
Telly přináší zákazníkům své televize přes internet dříve avizovanou inovaci v podobě kodeku H.265. Zatím je dostupný pro uživatele set-top boxu. Pro sportovní fanoušky bylo připraveno několik programů s vyšším datovým tokem.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun
Společnost Samsung spustila letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 tisíc korun. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž o zajímavé slevy a poukaz na ubytování v hodnotě tří tisíc korun.
Včera, inzerce, PR článek
Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu
Na český trh nedávno dorazila novinka od značky Strong pro méně náročné diváky. Řada LCD TV, která zatím obsahuje jediný model 50UC6203, slibuje solidní obrazovou kvalitou, moderní design a podporu aplikací za rozumnou cenu.
12.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV
LG přidalo do své nabídky další soundbar a tentokrát s ním potěší především majitele 65" GX OLED TV. Soundbar lze ovšem kombinovat i s jinými televizory. Ve výbavě nalezneme Dolby Atmos, DTS:X nebo několik možností připojení.
12.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik