www.tvfreak.cz
>
>
>

Filipínská televize vysílala pirátskou kopii Avengers: Endgame

Filipínská televize vysílala pirátskou kopii Avengers: Endgame
, , aktualita
Lokální kabelový operátor na Filipínách se rozhodl odvysílat nový film Avengers: Endgame pouhý den po světové premiéře. A použil k tomu nekvalitní pirátskou kopii. Po zásahu policie nahradila snímek jiným, rovněž z neoficiálních zdrojů.
K oblíbeným
reklama
Filipínská kabelová televize Orient Cable sice své služby nabízí pouze regionálně, ale postaral se o pozdvižení, o kterém se teď píše po celém světě. Pokusila se totiž odvysílat slouho očekávaný film Avengers: Endgame, a to hned den po celosvětové premiéře v kinech. A jak asi tušíte, neměla k tomu potřebná oprávnění a dokonce ani kvalitní kopii snímku. Operátor tedy musel patrně zabrousit na torrentové weby, odkud pocházela vysílaná pirátská kopie v nevalné kvalitě. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat.
 
 
Někteří diváci možná byli potěšení, neboť se na novou marvelovku mohli podívat z pohodlí pohovky a bez utrácení za lístky do kina. Z dostupných informací se ovšem zdá, že mezi fanoušky převažovaly negativní reakce. Mnozí totiž ještě film neviděli a po přepnutí na program mohli zahlédnout některé spoilery. Mnohem horší dohru by pro Orient Cable mohla mít stížnost, kterou na operátora podal místní řetězec multikin Teatro de Dapitan – patrně kvůli obavě z ušlého zisku. Po zásahu lokální policie sice společnost přerušila vysílání Avengers: Endgame, ale nasadila místo toho jinou pirátskou kopii, tentokrát staršího filipínského snímku Captain Barbell.
Těžko říct, co operátor čekal, když odvysílá jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku hned den po premiéře. Možná spoléhal na to, že funguje pouze v několika městech a o tomto prohřešku se tak nikdo nedozví. A možná je to pro společnost dokonce běžná obchodní praxe, jak by nasvědčovalo promptní nahrazení jinou pirátskou kopií filmu. Nyní může kabelový operátor doufat, že se do řešení nezapojí třeba samotný Marvel a na společnost nečeká tučná pokuta – údajně totiž svým jednáním porušila minimálně tři filipínské zákony.
 
Zdroj: Pna.gov.ph


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die" Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"
Tvůrci přístího filmu o agentovi 007 opět "popustili uzdu" nezměrné fantazii a poněkolikáté pojmenovali film velmi podobně jako předchozí díly. Připravovaný 25. díl se totiž bude jmenovat "No Time To Die".
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss
Už od vzniku posledního dílu Matrixu se spekuluje nad tím, zda bude čtvrtý díl této ságy. Nyní je jasno. Matrix 4 bude a zahraje si v něm Keanu Reeves i Carrie Anne-Moss, které známe z předchozích dílů.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře