www.tvfreak.cz
>
>
>

Filipínská televize vysílala pirátskou kopii Avengers: Endgame

Filipínská televize vysílala pirátskou kopii Avengers: Endgame
, , aktualita
Lokální kabelový operátor na Filipínách se rozhodl odvysílat nový film Avengers: Endgame pouhý den po světové premiéře. A použil k tomu nekvalitní pirátskou kopii. Po zásahu policie nahradila snímek jiným, rovněž z neoficiálních zdrojů.
K oblíbeným
reklama
Filipínská kabelová televize Orient Cable sice své služby nabízí pouze regionálně, ale postaral se o pozdvižení, o kterém se teď píše po celém světě. Pokusila se totiž odvysílat slouho očekávaný film Avengers: Endgame, a to hned den po celosvětové premiéře v kinech. A jak asi tušíte, neměla k tomu potřebná oprávnění a dokonce ani kvalitní kopii snímku. Operátor tedy musel patrně zabrousit na torrentové weby, odkud pocházela vysílaná pirátská kopie v nevalné kvalitě. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat.
 
 
Někteří diváci možná byli potěšení, neboť se na novou marvelovku mohli podívat z pohodlí pohovky a bez utrácení za lístky do kina. Z dostupných informací se ovšem zdá, že mezi fanoušky převažovaly negativní reakce. Mnozí totiž ještě film neviděli a po přepnutí na program mohli zahlédnout některé spoilery. Mnohem horší dohru by pro Orient Cable mohla mít stížnost, kterou na operátora podal místní řetězec multikin Teatro de Dapitan – patrně kvůli obavě z ušlého zisku. Po zásahu lokální policie sice společnost přerušila vysílání Avengers: Endgame, ale nasadila místo toho jinou pirátskou kopii, tentokrát staršího filipínského snímku Captain Barbell.
Těžko říct, co operátor čekal, když odvysílá jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku hned den po premiéře. Možná spoléhal na to, že funguje pouze v několika městech a o tomto prohřešku se tak nikdo nedozví. A možná je to pro společnost dokonce běžná obchodní praxe, jak by nasvědčovalo promptní nahrazení jinou pirátskou kopií filmu. Nyní může kabelový operátor doufat, že se do řešení nezapojí třeba samotný Marvel a na společnost nečeká tučná pokuta – údajně totiž svým jednáním porušila minimálně tři filipínské zákony.
 
Zdroj: Pna.gov.ph


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu
AirPlay 2 umožňuje streamovat obsah z iPhonu, iPadu či Macu na jiné zařízení, a to dokonce chytrý televizor. Pokud hledáte televizor s AirPlay 2, pomůže vám tento seznam kompatibilních modelů.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA
Obchodní válka mezi Čínou a USA mělo nečekané důsledky pro čínské fanoušky seriálu Hra o trůny. Závěrečný díl si nemohli pustit legální cestou, neboť vlastník práv pro tamní trh jej zablokoval, a to údajně na žádost čínské vlády.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele
Trh s audio produkty pro domácnost se v budoucnu zase o něco zmenší, tedy alespoň co se týče vlastníků. Americký gigant Sound United spolkne příslušnou divizi korporace Onkyo, která zahrnuje také značky Pioneer nebo Integra.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS
S ročním zpožděním se na Apple TV, iPhony a iPady dostala aplikace Steam Link, která na uvedená zařízení umožňuje streamovat hry z počítače. Společnost Valve tak patrně vyřešila problém s Applem, kvůli které byla aplikace původně odmítnuta.
19.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie
V čínských e-shopech se nedávno objevil nový přírůstek mezi „TV boxy“ na architektuře ARM. Wechip X88 Pro stojí jen pár desítek dolarů, ale poradí si s rozlišením 4K UHD a využívá nejaktuálnější verzi Androidu.
18.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik