Výrobce:

EAGET

Odkaz na stránky výrobce: http://eaget.cz
Články o výrobci EAGET | Zobrazit jen články a recenze
Eaget Play M17: levný koumák

Eaget Play M17: levný koumák

Multimediální centra od firmy Eaget jsou obvykle levná a umí toho hodně. Dnešní kousek Play M17 v sobě nese dvojici DVB-T tunerů, šuplík pro pevný disk, Wi-Fi připojení a podporu 1080p. Jak si povede oproti konkurenci?
24.9.2012, recenze, Pavel Kovač3 komentáře
EAGET H5: kovový elegán

EAGET H5: kovový elegán

Model H5 se mezi multimediálními centry rozhodně neztratí, tedy alespoň po stránce vzhledu. My se však vzhledem nenecháme obloudit a nahlédneme i pod kapotu. Bude výrobcem udávaná výbava, zejména čipset Sigma, proti konkurenci stačit?
17.8.2012, recenze, Jakub Doležal3 komentáře
EAGET představuje model PLAY M17

EAGET představuje model PLAY M17

Příděl novinek ze stáje EAGET prozatím zakončíme u modelu M17, který na rozdíl od svých sourozenců nesází na Android ani ARM architekturu. Přesto však zaujme a to zejména šachtou pro disk či duálním DVB-T tunerem.
7.6.2012, aktualita, Jakub Doležal
EAGET RealPlay M4: s duálním HD DVB-T tunerem

EAGET RealPlay M4: s duálním HD DVB-T tunerem

Včera jsme si představili odlehčený model M3, dnes se podíváme na jeho vybavenější verzi, které vévodí především duální HD DVB-T či integrované Wi-Fi. To vše zabaleno do stylového šasi za cenu okolo 3500 Kč.
6.6.2012, aktualita, Jakub Doležal3 komentáře
EAGET RealPlay M3: Android a 3D

EAGET RealPlay M3: Android a 3D

Společnost EAGET představila na poli multimediálních center novinku s označením M3. Jedná se malý, ale zajímavě vybavený přehrávač. Pojďme se tedy podívat, v čem by mohl obohatit naše obývací pokoje.
5.6.2012, aktualita, Jakub Doležal
Eaget X5R: stylové mini

Eaget X5R: stylové mini

Stále neuvadající trend miniaturizace samozřejmě zasáhl i multimediální centra. Společnost Eaget má své nabídce model X5R, který si svojí výbavou rozhodně nezadá s většími sourozenci. Bude však jeho výkon stačit na moderní formáty?
29.8.2011, recenze, Jakub Doležal7 komentářů
Eaget M6: jen další z mnoha?

Eaget M6: jen další z mnoha?

Dnes potěšíme především příznivce vybavenějších multimediálních center. Modelu M6 toho z technických parametrů příliš nechybí a navíc můžete do těla přístroje vměstnat 3,5“ pevný disk. Dokáže však nabídnout odladěný software a porazit tak konkurenci?
26.8.2011, recenze, Jakub Doležal