Výrobce:

EAGET

Odkaz na stránky výrobce: http://eaget.cz
Články o výrobci EAGET | Zobrazit jen články a recenze
Eaget Play M17: levný koumák

Eaget Play M17: levný koumák

Multimediální centra od firmy Eaget jsou obvykle levná a umí toho hodně. Dnešní kousek Play M17 v sobě nese dvojici DVB-T tunerů, šuplík pro pevný disk, Wi-Fi připojení a podporu 1080p. Jak si povede oproti konkurenci?
24.9.2012,  recenze, Pavel Kovač,  3 komentáře
EAGET H5: kovový elegán

EAGET H5: kovový elegán

Model H5 se mezi multimediálními centry rozhodně neztratí, tedy alespoň po stránce vzhledu. My se však vzhledem nenecháme obloudit a nahlédneme i pod kapotu. Bude výrobcem udávaná výbava, zejména čipset Sigma, proti konkurenci stačit?
17.8.2012,  recenze, Jakub Doležal,  3 komentáře
EAGET představuje model PLAY M17

EAGET představuje model PLAY M17

Příděl novinek ze stáje EAGET prozatím zakončíme u modelu M17, který na rozdíl od svých sourozenců nesází na Android ani ARM architekturu. Přesto však zaujme a to zejména šachtou pro disk či duálním DVB-T tunerem.
7.6.2012,  aktualita, Jakub Doležal
EAGET RealPlay M4: s duálním HD DVB-T tunerem

EAGET RealPlay M4: s duálním HD DVB-T tunerem

Včera jsme si představili odlehčený model M3, dnes se podíváme na jeho vybavenější verzi, které vévodí především duální HD DVB-T či integrované Wi-Fi. To vše zabaleno do stylového šasi za cenu okolo 3500 Kč.
6.6.2012,  aktualita, Jakub Doležal,  3 komentáře
EAGET RealPlay M3: Android a 3D

EAGET RealPlay M3: Android a 3D

Společnost EAGET představila na poli multimediálních center novinku s označením M3. Jedná se malý, ale zajímavě vybavený přehrávač. Pojďme se tedy podívat, v čem by mohl obohatit naše obývací pokoje.
5.6.2012,  aktualita, Jakub Doležal
Eaget X5R: stylové mini

Eaget X5R: stylové mini

Stále neuvadající trend miniaturizace samozřejmě zasáhl i multimediální centra. Společnost Eaget má své nabídce model X5R, který si svojí výbavou rozhodně nezadá s většími sourozenci. Bude však jeho výkon stačit na moderní formáty?
29.8.2011,  recenze, Jakub Doležal,  7 komentářů
Eaget M6: jen další z mnoha?

Eaget M6: jen další z mnoha?

Dnes potěšíme především příznivce vybavenějších multimediálních center. Modelu M6 toho z technických parametrů příliš nechybí a navíc můžete do těla přístroje vměstnat 3,5“ pevný disk. Dokáže však nabídnout odladěný software a porazit tak konkurenci?
26.8.2011,  recenze, Jakub Doležal