www.tvfreak.cz
>
>

Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo

Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo
, , aktualita
Disney+ je v USA poměrně úspěšnou streamovací službou. Přináší např. marvelovky nebo Star Wars, nicméně v Evropě dosud nebyla dostupná. To se ale brzy změní a objeví se tu o trochu dříve, než se čekalo.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Disney+ byla spuštěna v první polovině listopadu a přináší např. oblíbené marvelovky, filmy od Pixaru, dokumenty National Geographic a Star Wars (Hvězdné války). V Evropě je ale služba víceméně nedostupná, což by se mělo brzy změnit. Původní datum 31. března bylo posunuto o týden, a tak se streamovací služby v Evropě dočkáme 24. března (pokud nepočítáme Nizozemí, které bylo podporováno od počátku). Pochopitelně, nedostane se na všechny evropské země.
 
Disney+ logo
 
Prozatím tak půjde jen o Velkou Británii, Irsko, Francii, Neměcko, Itálii, Španělsko, Rakousko a Švýcarsko. Cena byla stanovena na 5,99 liber nebo 6,99 EUR měsíčně, případně při ročním předplacení půjde o 59,99 liber, resp. 69,99 EUR. Celkem tu bude k dispozici zhruba 500 filmů a 7500 epizod seriálů. V létě letošního roku by měla být služba rozšířena na Belgii, Skandinávii a Portugalsko. Česká republika je bohužel zatím v nedohlednu, postupné rozšiřování ale napovídá, že by se na nás nemuselo v budoucnu zapomenout.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Minix Neo U22-XJ: silný procesor a Dolby Vision Minix Neo U22-XJ: silný procesor a Dolby Vision
Minix rozšiřuje své portfolio o multimediální centrum Neo U22-XJ s Androidem. Nabídne procesor Amlogic S922XJ spolu s dostatečnou porcí paměti i oficiální podporu video a udio formátů od Dolby.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Canvas Audiostand: alternativa k soundbaru pro náročnější Canvas Audiostand: alternativa k soundbaru pro náročnější
Přichází zbrusu nová kategorie příslušenství, která vylepší kvalitu zvuku z televizoru. Audiostand si zachovává kompaktnost soundbaru, ale nabídne znatelně vyšší kvalitu zvuku. První model.je určen pro LG OLED TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy
Již koncem loňského roku bylo oznámeno, že se začíná na českém trhu prodávat televizor TCL 65X10. První LCD TV s technologií mini LED se ovšem nakonec zpozdila. Jak naznačují informace z Evropy, druhý start prodeje je za rohem.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400 Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik