www.tvfreak.cz
>
>

Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo

Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo
, , aktualita
Disney+ je v USA poměrně úspěšnou streamovací službou. Přináší např. marvelovky nebo Star Wars, nicméně v Evropě dosud nebyla dostupná. To se ale brzy změní a objeví se tu o trochu dříve, než se čekalo.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Disney+ byla spuštěna v první polovině listopadu a přináší např. oblíbené marvelovky, filmy od Pixaru, dokumenty National Geographic a Star Wars (Hvězdné války). V Evropě je ale služba víceméně nedostupná, což by se mělo brzy změnit. Původní datum 31. března bylo posunuto o týden, a tak se streamovací služby v Evropě dočkáme 24. března (pokud nepočítáme Nizozemí, které bylo podporováno od počátku). Pochopitelně, nedostane se na všechny evropské země.
 
Disney+ logo
 
Prozatím tak půjde jen o Velkou Británii, Irsko, Francii, Německo, Itálii, Španělsko, Rakousko a Švýcarsko. Cena byla stanovena na 5,99 liber nebo 6,99 EUR měsíčně, případně při ročním předplacení půjde o 59,99 liber, resp. 69,99 EUR. Celkem tu bude k dispozici zhruba 500 filmů a 7500 epizod seriálů. V létě letošního roku by měla být služba rozšířena na Belgii, Skandinávii a Portugalsko. Česká republika je bohužel zatím v nedohlednu, postupné rozšiřování ale napovídá, že by se na nás nemuselo v budoucnu zapomenout.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo
Streamovací služba Quibi své uživatele příliš nezaujala. Nabídla působivé 3měsíční zkušební období, nicméně podle průzkumů to vypadá, že z prvních uživatelů si ji předplatilo jen pouhých 8 %. To je o něco horší výsledek, než je standard.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh
Společnost TCL přidala do své nabídky další řadu televizorů s Android TV. K dostání bude až v pěti úhlopříčkách, přičemž první dvě se již dostávají na český trh. Na zákazníky čeká slibná výbava v kombinaci s tenkými rámečky a přívětivou cenou.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T
Samsung zkompletoval letošní nabídku soundbarů, a to představením vlajkových modelů s podporou Dolby Atmos, DTS:X a eARC. HW-Q900T nabízí zvuk v kanálech 7.1.4, HW-Q950T potom dokonce 9.1.4.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV? Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV?
IFA 2020 se měla stát jedním z prvních významných veletrhů. který se uskuteční po koronavirové pauze. Některé významné společnosti ovšem budou v Berlíně chybět. Philips (TP Vision) místo toho plánuje vlastní online akce.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
HBO GO v červenci 2020: čím si zpříjemnit letní večery? HBO GO v červenci 2020: čím si zpříjemnit letní večery?
První prázdninový měsíc v HBO GO bude na novinky poměrně chudý. Místo seriálů tedy v červenci zaujmou spíše filmové premiéry včetně nového Terminátora, Ledového království 2 nebo sci-fi Ad Astra s Bradem Pittem.
7.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik