www.tvfreak.cz
>
>

Disney+ začne v dubnu natáčet seriál Obi-Wan Kenobi

Disney+ začne v dubnu natáčet seriál Obi-Wan Kenobi
, , aktualita
Fanoušci Star Wars se mohou těšit na nový seriál patřící do tohoto univerza z produkce platformy Disney+. Obi-Wan Kenobi by se měl začít natáčet po několika zpožděních letos v dubnu, slibně vypadá také herecké obsazení.
K oblíbeným
reklama
Seriál Obi-Wan Kenobi z prostředí Star Wars se chystá už delší dobu. Podle původních plánů se mělo začít natáčet v roce 2020, ale celá akce se kvůli problémům zpozdila a filmování se přesunulo až na rok 2021. Nyní to vypadá, že vše má vypuknout v dubnu, což je ještě o měsíc později, než dříve tvrdil herec Ewan McGregor, který ztvární hlavní postavu Obi-Wana Kenobiho. 
 
Chybět nebude ani Hayden Christensen jako Anakin Skywalker/Darth Vader nebo Bonnie Piesse a Joel Edgerton jako dvojice Beru a Owen Lars. V seriálu se ale ukáže i spousta nováčků ve světě Star Wars, jako je Indira Varma známá z Hry o trůny, Rupert Friend (Ve jménu vlasti) nebo Kumail Nanjiani a další. 
 
Herecké obsazení seriálu Obi-Wan Kenobi 
 
Na režii seriálu se bude podílet také Deborah Chow, která se osvědčila jako režisérka v úspěšném seriálu Mandalorian. Děj se bude odehrávat deset let po Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů, kdy se z Anakina Skywalkera stal Darth Vader a Palpatine nechal vyvraždit rytíře Jedi. 
 
Seriál Obi-Wan Kenobi nejspíše nebude mít mnoho dílů, Disney ale chce udělat příběh se silnými vedlejšími postavami. Právě úspěch tohoto seriálu by mohl být pro růst streamovací platformy Disney+ důležitý, protože seznam originální produkce je stále poměrně malý.  
 
Zdroj: engadget.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník
Panasonic sice v roce 2021 neplánoval představit žádný nový UHD Blu-ray přehrávač, ale přesto si přichystal alespoň jednu menší inovaci. Jedná se o upgradovaný model UB9000 mk2, která přijde s kvalitnějším zvukem.
18.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode
BenQ uvádí dva nové laserové 4K projektory V7000i a V7050i, které nabídnou ultra krátkou projekční vzdálenost. Zajímavé jsou také tím, že podporují Android TV a Filmmaker mode, který nekazí obraz "vylepšováním".
13.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung
Vývoj na trhu s televizemi v 1. čtvrtletí 2021 byl především pro jihokorejské výrobce příznivý. LG prodalo vůbec nejvíce OLED TV v historii. Neohroženou jedničkou zůstává Samsung, který drží třetinový podíl na trhu.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Zahrajte si na TV bez konzole. Google Stadia konečně míří na Android TV Zahrajte si na TV bez konzole. Google Stadia konečně míří na Android TV
Byla to trochu ostuda, že to Googlu trvalo tak dlouho, ale nakonec se uživatelé dočkají 23. června. Řeč je o platformě pro streamování her Stadia, která se dostane na nový Chromecast a vybrané Android TV.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung si patentoval dvě lifestylové televize s neobvyklým designem Samsung si patentoval dvě lifestylové televize s neobvyklým designem
Samsung zvažuje nové modely z řady Lifestyle TV. První televize je integrována do podlahového stojanu a obsahuje masivní reproduktory. Druhý design, jehož realizaci si lze jen těžko představit, nabízí širokoúhlou obrazovku s minimálními rámečky.
6.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik