www.tvfreak.cz
>
>

Disney+ začne streamovat příští rok, přinese i nový seriál Star Wars

Disney+ začne streamovat příští rok, přinese i nový seriál Star Wars
, , aktualita
Společnost Walt Disney potvrdila, že svou novou streamovací službu spustí koncem roku 2019. Bude se jmenovat Disney+ a nabídne i zcela nový obsah, jako je seriál ze světa Star Wars nebo série s komiksovými postavami Marvel.
K oblíbeným
reklama
V loňském roce společnost Walt Disney oznámila, že své filmy přestane nabízet na Netflixu a místo toho vytvoří vlastní službu pro streamování videa. Tento týden jsme se dozvěděli některé podrobnosti, především o novém obsahu, na který se můžeme těšit. Oznámen byl také název, který zní Disney+. Ke spuštění dojde koncem roku 2019, a to nejprve v USA. Dříve společnost uvedla, že záhy se služba rozšíří na globální trhy, což snad platí i nadále. Šéf Disney Bob Iger navíc prozradil, že Lucasfilm právě pracuje na druhém seriálu ze světa Star Wars. Sledovat bude příběh špiona ve službách rebelů Cassiana Andora, který zahynul na konci filmu Rogue One: Star Wars Story. V seriálu, který je řazen do kategorie špionážního thrilleru, se dozvíme o jeho životě na začátku povstání a před událostmi ve filmu, postavu si přitom znovu zahraje mexický herec Diego Luna.
 
 
Disney+ nabídne nový i klasický obsah od Disney, Pixaru, Marvelu, Lucasfilmu či National Geographic
 
Další novinkou bude akční seriál ze světa Marvel Cinematic Universe. Ústřední postavou bude oblíbený záporák  Loki, bratr známějšího Thora. I tentokrát si postavu boha chaosu zahraje britský herec Tom Hiddleston, který má zkušenosti z několika předchozích marvelovských filmů. Bob Igel připomněl také několik již dříve avizovaných filmů a seriálů, které budou dostupné pro uživatele Disney+. Jedná se o seriál ze světa Příšerek s.r.o. od studia Pixar, který bude spin-offem předchozí příběhu. Vznikne také seriál na motivy filmu Muzikál ze střední od Disney Channel a těšit se můžeme rovněž na další příběh z předaleké galaxie.
 
Producent Jon Favreau pracuje na seriálu Mandalorian, který je zasazen do období po pádu Impéria a před vznikem Prvního řádu. Na seriálu se herecky i režisérsky podílejí například Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Matroš), Dave Filoni (Star Wars: Klonové války, Star Wars: Rebelové), Bryce Dallas Howard (Solemates) a Taika Waititi (Thor: Ragnarok).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Vloni se prodalo 157 milionů Smart TV, většina z nich měla Tizen Vloni se prodalo 157 milionů Smart TV, většina z nich měla Tizen
Smart TV v roce 2018 tvořily většinu prodaných televizorů, jak tvrdí analýza společnosti Strategy Analytics. A nejspokojenější může být Samsung, každý pátý model totiž využíval jeho systém Tizen.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Sony na svých televizích tajně podporuje HDR10+ Sony na svých televizích tajně podporuje HDR10+
Ačkoliv Sony ve specifikacích o formátu HDR10+ nikde nehovoří, ve skutečnosti jej některé jeho modely televizorů podporují. Tuto spekulaci potvrdili redaktoři německého webu. kteří otestovali přehrávání filmu v praxi.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Prohlédněte si seznam všech filmů a seriálů v Disney+ Prohlédněte si seznam všech filmů a seriálů v Disney+
Do startu služby pro streamování videa Disney+ sice zbývá více než půl roku, ale už nyní byl zveřejněn kompletní seznam filmů a seriálů, které na diváky čekají. Nejzajímavější je samozřejmě část s originály, které se exkluzivně objeví v Disney+.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Trabantem tam a zase zpátky: poslední cesta Přibáně? Trabantem tam a zase zpátky: poslední cesta Přibáně?
Cesta žlutého cirkusu Dana Přibáně skončila. Do kin zamířil poslední díl série, který ukončil putování žlutých Trabantů příjezdem do Prahy, kde je uvítala kvanta fanoušků. Jaký je však tento poslední film, na to se podívá naše recenze.
18.4.2019, recenze, Milan Šurkala
Známe české ceny a dostupnost nových soundbarů od Samsungu Známe české ceny a dostupnost nových soundbarů od Samsungu
Před pár týdny představené soundbary Samsung HW-Q70R a HW-Q60R už velmi brzy zamíří do českých obchodů. Tuzemské zastoupení nyní potvrdilo, kdy a za kolik si první letošní modely budeme moct zakoupit.
15.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik