www.tvfreak.cz
>
>

Disney+ začne streamovat příští rok, přinese i nový seriál Star Wars

Disney+ začne streamovat příští rok, přinese i nový seriál Star Wars
, , aktualita
Společnost Walt Disney potvrdila, že svou novou streamovací službu spustí koncem roku 2019. Bude se jmenovat Disney+ a nabídne i zcela nový obsah, jako je seriál ze světa Star Wars nebo série s komiksovými postavami Marvel.
reklama
V loňském roce společnost Walt Disney oznámila, že své filmy přestane nabízet na Netflixu a místo toho vytvoří vlastní službu pro streamování videa. Tento týden jsme se dozvěděli některé podrobnosti, především o novém obsahu, na který se můžeme těšit. Oznámen byl také název, který zní Disney+. Ke spuštění dojde koncem roku 2019, a to nejprve v USA. Dříve společnost uvedla, že záhy se služba rozšíří na globální trhy, což snad platí i nadále. Šéf Disney Bob Iger navíc prozradil, že Lucasfilm právě pracuje na druhém seriálu ze světa Star Wars. Sledovat bude příběh špiona ve službách rebelů Cassiana Andora, který zahynul na konci filmu Rogue One: Star Wars Story. V seriálu, který je řazen do kategorie špionážního thrilleru, se dozvíme o jeho životě na začátku povstání a před událostmi ve filmu, postavu si přitom znovu zahraje mexický herec Diego Luna.
 
 
Disney+ nabídne nový i klasický obsah od Disney, Pixaru, Marvelu, Lucasfilmu či National Geographic
 
Další novinkou bude akční seriál ze světa Marvel Cinematic Universe. Ústřední postavou bude oblíbený záporák  Loki, bratr známějšího Thora. I tentokrát si postavu boha chaosu zahraje britský herec Tom Hiddleston, který má zkušenosti z několika předchozích marvelovských filmů. Bob Igel připomněl také několik již dříve avizovaných filmů a seriálů, které budou dostupné pro uživatele Disney+. Jedná se o seriál ze světa Příšerek s.r.o. od studia Pixar, který bude spin-offem předchozí příběhu. Vznikne také seriál na motivy filmu Muzikál ze střední od Disney Channel a těšit se můžeme rovněž na další příběh z předaleké galaxie.
 
Producent Jon Favreau pracuje na seriálu Mandalorian, který je zasazen do období po pádu Impéria a před vznikem Prvního řádu. Na seriálu se herecky i režisérsky podílejí například Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Matroš), Dave Filoni (Star Wars: Klonové války, Star Wars: Rebelové), Bryce Dallas Howard (Solemates) a Taika Waititi (Thor: Ragnarok).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Samsung se zbavil matoucí zkratky HDR+ Samsung se zbavil matoucí zkratky HDR+
Ve specifikaci letošních televizorů od Samsungu už nenajdeme informaci o HDR+. To nemusí znamenat, že aktuální modely o tuto funkci přišly, ale zkratka se mohla zákazníkům plést s formátem HDR10+.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Loewe chystá televize Bild 1 v nových úhlopříčkách Loewe chystá televize Bild 1 v nových úhlopříčkách
Na fóru Loewe prosákly informace o dvou připravovaných modelech 4K LCD TV z řady Bild 1. Potěší především zájemce o menší televize, nabídnou totiž úhlopříčky 43" a 49". Na trh by se měly dostat v dubnu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix a Marvel rozvazují spolupráci, důvodem je Disney+ Netflix a Marvel rozvazují spolupráci, důvodem je Disney+
Seriály z produkce Netflixu, které vznikaly ve spolupráci s Marvelem, definitivně končí. Jako poslední vyjde třetí série Jessicy Jones. Není pochyb o tom, že hlavním důvodem bude vlastní streamovací služba, kterou spustí Disney.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Nové Panasonic LCD TV se nebojí HDR10+ ani Dolby Vision Nové Panasonic LCD TV se nebojí HDR10+ ani Dolby Vision
Pro rok 2019 si Panasonic přichystal čtyři nové řady LCD TV se 4K HDR. Nalezneme je v řadách GX940, GX900, GX800 a GX700 s úhlopříčkami 40" až 75". Nejvyšší model využívá obnovovací frekvenci 100 Hz a procesor HCX Pro Intelligent.
19.2.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic zdvojnásobil svou nabídku OLED TV Panasonic zdvojnásobil svou nabídku OLED TV
Zatímco vloni nabízel Panasonic televizory s OLED pouze ve dvou řadách, pro rok 2019 přichystal rovnou čtyři – GZ2000, GZ1500, GZ1000 a GZ950. Všechny modely podporují zároveň HDR10+ a Dolby Vision, nechybí ani Dolby Atmos.
18.2.2019, aktualita, Jáchym Šlik