Disney+ začne streamovat příští rok, přinese i nový seriál Star Wars

Disney+ začne streamovat příští rok, přinese i nový seriál Star Wars
, , aktualita
Společnost Walt Disney potvrdila, že svou novou streamovací službu spustí koncem roku 2019. Bude se jmenovat Disney+ a nabídne i zcela nový obsah, jako je seriál ze světa Star Wars nebo série s komiksovými postavami Marvel.
reklama
V loňském roce společnost Walt Disney oznámila, že své filmy přestane nabízet na Netflixu a místo toho vytvoří vlastní službu pro streamování videa. Tento týden jsme se dozvěděli některé podrobnosti, především o novém obsahu, na který se můžeme těšit. Oznámen byl také název, který zní Disney+. Ke spuštění dojde koncem roku 2019, a to nejprve v USA. Dříve společnost uvedla, že záhy se služba rozšíří na globální trhy, což snad platí i nadále. Šéf Disney Bob Iger navíc prozradil, že Lucasfilm právě pracuje na druhém seriálu ze světa Star Wars. Sledovat bude příběh špiona ve službách rebelů Cassiana Andora, který zahynul na konci filmu Rogue One: Star Wars Story. V seriálu, který je řazen do kategorie špionážního thrilleru, se dozvíme o jeho životě na začátku povstání a před událostmi ve filmu, postavu si přitom znovu zahraje mexický herec Diego Luna.
 
 
Disney+ nabídne nový i klasický obsah od Disney, Pixaru, Marwelu, Lucasfilmu či Nation Geographic
 
Další novinkou bude akční seriál ze světa Marvel Cinematic Universe. Ústřední postavou bude oblíbený záporák  Loki, bratr známějšího Thora. I tentokrát si postavu boha chaosu zahraje britský herec Tom Hiddleston, který má zkušenosti z několika předchozích marvelovských filmů. Bob Igel připomněl také několik již dříve avizovaných filmů a seriálů, které budou dostupné pro uživatele Disney+. Jedná se o seriál ze světa Příšerek s.r.o. od studia Pixar, který bude spin-offem předchozí příběhu. Vznikne také seriál na motivy filmu Muzikál ze střední od Disney Channel a těšit se můžeme rovněž na další příběh z předaleké galaxie.
 
Producent Jon Favreau pracuje na seriálu Mandalorian, který je zasazen do období po pádu Impéria a před vznikem Prvního řádu. Na seriálu se herecky i režisérsky podílejí například Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Matroš), Dave Filoni (Star Wars: Klonové války, Star Wars: Rebelové), Bryce Dallas Howard (Solemates) a Taika Waititi (Thor: Ragnarok).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Nové LG OLED i LCD TV budou mít certifikaci „WiSA Ready“ Nové LG OLED i LCD TV budou mít certifikaci „WiSA Ready“
LG jako první významný výrobce nabídne televizory, které prošly certifikací aliance WiSA. Po dokoupení příslušenství tedy OLED TV i vybrané LCD TV pro rok 2019 zvládnou bezdrátový přenos vysoce kvalitního zvuku v tomto standardu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Japan OLED ukázal tištěné OLED displeje pro různé účely Japan OLED ukázal tištěné OLED displeje pro různé účely
Japan OLED, společný podnik Sony a Panasonicu, se pochlubil několika prototypy OLED panelů vyrobených pomocí tisku. Jedná se o televizor, počítačový monitor, ale i displeje pro použití v automobilech či chytrých domácnostech.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Oppo přidá svým Blu-ray přehrávačům podporu HDR10+ Oppo přidá svým Blu-ray přehrávačům podporu HDR10+
Oppo sice ukončilo výrobu a vývoj nových produktů, ale pokračuje v brilantní poprodejní podpoře. Během několika týdnů by měla na modely UHD Blu-ray přehrávačů dorazit aktualizace přidávající podporu HDR10+.
11.12.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Prosincové novinky v O2 TV: vylepšené HBO OD a vánoční sekce Prosincové novinky v O2 TV: vylepšené HBO OD a vánoční sekce
Zákazníci O2 TV se mohou těšit na rozšířenou nabídku obsahu ve službě HBO On Demand. Kromě toho se v O2 Videotéce objevila nová sekce obsahující nejoblíbenější vánoční filmy. Připravena je také bezplatná ochutnávka dvou programů.
11.12.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Tom Cruise bojuje proti vyhlazování videa u TV Tom Cruise bojuje proti vyhlazování videa u TV
Moderní televize mají funkci vyhlazování obrazu, který pak působí mnohem plynuleji. Zatímco některému typu obsahu to prospívá, mnohé to docela ničí. A Tom Cruise nám k tomu řekl svůj kritický názor. Anketa: Jakou snímkovací frekvenci chcete vy?
7.12.2018, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů