www.tvfreak.cz
>
>

Disney+ už má 50 milionů uživatelů, téměř třetinu počtu Netflixu

Disney+ už má 50 milionů uživatelů, téměř třetinu počtu Netflixu
, , aktualita
Streamovací službě Disney+ se hodně daří. Objevila se jen na pár trzích, přesto už slaví dosažení 50 milionů uživatelů, což je téměř třetina toho, co má Netflix. Přitom ten je na trhu už roky a v mnoha více zemích.
K oblíbeným
reklama
Disney to se svou streamovací službou Disney+ pořádně rozjelo. Zatím je k dispozici jen na několika málo trzích, přičemž se teprve v březnu dostala do několika málo zemí Evropy (nepočítáme-li Nizozemí, kde byla k dispozici od začátku). I to však stačilo k tomu, aby během pár měsíců, kdy se objevila na streamovací scéně, nasbírala 50 milionů uživatelů. Pro představu, Netflix, který je tu už pěknou řádku let a je k dispozici takřka celosvětově, má okolo 167 milionů předplatitelů.
 
Disney+ logo
 
Velkou vzpruhu z únorových 28 milionů má na svědomí např. Indie, kde si službu předplatilo hned okolo 8 milionů lidí. V průběhu tohoto roku by se měla služba objevit ještě v Japonsku nebo Jižní Americe, celosvětový start je pak plánován na počátek roku 2021. Úspěch se připisuje koronavirové pandemii a zvýšenému zájmu o streamovací služby, což umocnilo i rychlejší uvedení filmů, jako je Frozen 2 nebo Onward. Bohužel pandemie změnila plány i negativně a několik připravovaných titulů bylo odloženo. Film Artemis Fowl se pak kvůli ní neobjeví nejprve v kinech, jak bylo původně plánováno, ale zamíří si to rovnou na Disney+.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny
Za pár týdnů na český trh zamíří řada HX580, která zahrnuje nejdostupnější 4K LCD TV od Panasonicu pro letošní rok. I v této cenové kategorii ovšem výrobce slibuje solidní obrazovou kvalitu včetně podpory Dolby Vision.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně
I když se to zdá být nesmyslné, nemálo lidí si platí známou streamovací službu Netflix, ale aktivně ji nesledují. Netflix proto začne těmto lidem deaktivovat účty, aby zbytečně neplatili za něco, co nevyužívají.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou
Za pár dnů se nabídka značky Redmi rozšíří o nové televizory, ale jako předvoj přichází levný soundbar. Novinka podporuje bezdrátové připojení přes Bluetooth a vyjde na 700 Kč, i když tato cena platí pouze pro Čínu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé
Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu týkající se cen nových 8K TV od Sony. Na letošní modely nebudete potřebovat miliony. Ale stále zůstávají příliš drahé na to, aby si našly místo v běžných obývácích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně
Hisense E75, kterou výrobce označuje jako první herní televizi, údajně nabídne kvalitní obraz vytvořený na míru hráčům. Nepůjde ovšem jen o konzolisty, ale díky podpoře cloudových platforem si bude možné zahrát i bez dalšího hardwaru.
23.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik