www.tvfreak.cz
>
>

Disney+ má úspěch, předplácí si jej 28,6 milionu uživatelů

Disney+ má úspěch, předplácí si jej 28,6 milionu uživatelů
, , aktualita
Streamovací služba Disney+ má velký úspěch. Za pouhé tři měsíce byla schopna nabrat 28,6 milionů uživatelů, což překonávalo i ty nejoptimističtější odhady společnosti. Přitom je k dispozici jen v pěti zemích na světě.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Disney+ přináší jeho majitelům velkou radost. Představena byla teprve v listopadu loňského roku, a už stihla dosáhnout na 28,6 milionu předplatitelů. Pro srovnání, celosvětově přístupný Netflix má 167 milionů předplatitelů. To je pro Disney velmi úspěšný výsledek, uvážíme-li, že je na trhu pouhé tři měsíce a služba je dostupná pouze na pěti trzích (např. v USA, Kanadě nebo Nizozemí) a šíření do dalších zemích se teprve plánuje. Např. do Evropy se dostane 24. března, ale týkat se to má jen 8 dalších zemí. V březnu se dostane také do Indie.
 
Disney+ logo
 
Zajímavostí, že jen o trochu vyšší počet uživatelů má streamovací služba Hulu, kterou Disney provozuje už několik let. Majitelé služby byli sami překvapeni úspěchem a přičítají ho nízké ceně $6,99 měsíčně při docela rozsáhlé nabídce filmů a seriálů. Zdaleka nejde totiž jen o produkci Disney, ale i jeho studií 20th Century Studios (původně 20th Century Fox), National Geographic, Pixar, Marvel a je zde i celá sága Star Wars. Radost ale firmě kazí koronavirus 2019-nCov, kvůli kterému jsou minimálně na dva měsíce zavřené Disneyho parky v Číně (v Šanghaji a Hongkongu), přičemž se kvůli tomu předpokládá ztráta zhruba 300 milionů USD.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě
Možná i vás v uplynulých dnech překvapila notifikace na vašem smartphonu, která chybně informovala o používání funkce Cast. Nejčastěji chybu zaznamenali majitelé zařízení od Nvidie nebo Xiaomi.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022 Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022
Pandemie onemocnění COVID-19 zkomplikovala práci hollywoodským studiím. Disney kvůli tomu upravilo data premiér mnoha filmů až do roku 2022. Zpozdí se některé marvelovky nebo třeba nový Indiana Jones.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold
Seriál Obi-Wan to nemá jednoduché. Počátkem roku kolovaly zvěsti, že byl rozpuštěn tým, který na seriálu pracoval, a měl být odložen zhruba o půl roku. Nyní jsou tu podobné informace znovu, scénárista filmu měl být skutečně nahrazen.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
3.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
2.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář