www.tvfreak.cz
>
>

Disney+ má úspěch, předplácí si jej 28,6 milionu uživatelů

Disney+ má úspěch, předplácí si jej 28,6 milionu uživatelů
, , aktualita
Streamovací služba Disney+ má velký úspěch. Za pouhé tři měsíce byla schopna nabrat 28,6 milionů uživatelů, což překonávalo i ty nejoptimističtější odhady společnosti. Přitom je k dispozici jen v pěti zemích na světě.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Disney+ přináší jeho majitelům velkou radost. Představena byla teprve v listopadu loňského roku, a už stihla dosáhnout na 28,6 milionu předplatitelů. Pro srovnání, celosvětově přístupný Netflix má 167 milionů předplatitelů. To je pro Disney velmi úspěšný výsledek, uvážíme-li, že je na trhu pouhé tři měsíce a služba je dostupná pouze na pěti trzích (např. v USA, Kanadě nebo Nizozemí) a šíření do dalších zemích se teprve plánuje. Např. do Evropy se dostane 24. března, ale týkat se to má jen 8 dalších zemí. V březnu se dostane také do Indie.
 
Disney+ logo
 
Zajímavostí, že jen o trochu vyšší počet uživatelů má streamovací služba Hulu, kterou Disney provozuje už několik let. Majitelé služby byli sami překvapeni úspěchem a přičítají ho nízké ceně $6,99 měsíčně při docela rozsáhlé nabídce filmů a seriálů. Zdaleka nejde totiž jen o produkci Disney, ale i jeho studií 20th Century Studios (původně 20th Century Fox), National Geographic, Pixar, Marvel a je zde i celá sága Star Wars. Radost ale firmě kazí koronavirus 2019-nCov, kvůli kterému jsou minimálně na dva měsíce zavřené Disneyho parky v Číně (v Šanghaji a Hongkongu), přičemž se kvůli tomu předpokládá ztráta zhruba 300 milionů USD.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix: přechod na AV1, vypnutí automatických ukázek a více animáků Netflix: přechod na AV1, vypnutí automatických ukázek a více animáků
Netflix zahájil přechod na úspornější kodek AV1, začal přitom ve své aplikaci pro Android. Společnost také umožnila uživatelům vypnout jednu z nejméně oblíbených funkcí – automatické přehrávání ukázek. Na Netflix také zamíří více animovaných filmů.
19.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic obnovil nabídku LCD TV. Letos se žádná revoluce nekoná Panasonic obnovil nabídku LCD TV. Letos se žádná revoluce nekoná
Panasonic představil první část svého portfolia 4K LCD TV pro rok 2020. Zahrnuje řady HX940, HX900 a HX800, které budou k dostání v různých úhlopříčkách. K dispozici bude také široká nabídka formátů HDR včetně Dolby Vision.
19.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik