Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"

, , aktualita
Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"
Tvůrci přístího filmu o agentovi 007 opět "popustili uzdu" nezměrné fantazii a poněkolikáté pojmenovali film velmi podobně jako předchozí díly. Připravovaný 25. díl se totiž bude jmenovat "No Time To Die".
Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"
Nový film o agentu 007 Jamesovi Bondovi přijne na plátna kin v dubnu příštího roku. Jeho název bude No Time To Die, čímž už přestává být jasné, zda tvůrcům tak zoufale chybí fantazie, nebo jí naopak doslova tryskají. Filmů s Jamesem Bondem, které v názvu skrývají větu o tom, že by se mělo umřít někdy jindy nebo jinak, je už několik a tak nevíme, zda tvůrce kárat za to, že filmy pojmenovávají pořád stejně, nebo chválit za to, že podobnou větu dokázali tolikrát formulovat jiným způsobem. V českém překladu bychom to mohli nazvat "Není čas na umření".
 
Daniel Craig jako James Bong 007
 
V podstatě jde o velmi podobný název jako v případě DIe Another Day (Dnes neumírej) a hrátky se smrtí nebo konečností života se objevily i v jiných filmech jako Zítřek nikdy neumírá (Tomorrow Never Dies), Žiješ jenom dvakrát (You Only Live Twice) a několika dalších. To vše poněkud komplikuje rozeznávání jednotlivých filmů od sebe. 25. bondovka bude poslední, kde si zahraje Daniel Craig, který je znám tím, že tuto roli doslova nenávidí a těší se, až se jí konečně zbaví.
 
Režisér předchozího dílu, Danny Boyle, se tentokrát do této role nepostaví a převezme ji Cary Fukunaga. I když se v minulosti hovořilo o tom, že by roli agenta 007 měla převzít žena, prozatím se to stále nepotvrdilo. Zápletka byla ale částečně potvrzena a je už v podstatě jisté, že film začne s Jamesem Bondem užívajícím si důchodu na Jamajce a to, že jej jiné postavy vtáhnou zpět do aktivní služby. Tentokrát se hovoří o tom, že to bude Felix Leiter (Jeffrey Wright), který chce pomoci v boji proti záporákovi vlastnícím nějakou nebezpečnou novou technologii. Film by se v kinech měl objevit 4. dubna 2020.