www.tvfreak.cz
>
>

Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"

Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"
, , aktualita
Tvůrci přístího filmu o agentovi 007 opět "popustili uzdu" nezměrné fantazii a poněkolikáté pojmenovali film velmi podobně jako předchozí díly. Připravovaný 25. díl se totiž bude jmenovat "No Time To Die".
K oblíbeným
reklama
Nový film o agentu 007 Jamesovi Bondovi přijne na plátna kin v dubnu příštího roku. Jeho název bude No Time To Die, čímž už přestává být jasné, zda tvůrcům tak zoufale chybí fantazie, nebo jí naopak doslova tryskají. Filmů s Jamesem Bondem, které v názvu skrývají větu o tom, že by se mělo umřít někdy jindy nebo jinak, je už několik a tak nevíme, zda tvůrce kárat za to, že filmy pojmenovávají pořád stejně, nebo chválit za to, že podobnou větu dokázali tolikrát formulovat jiným způsobem. V českém překladu bychom to mohli nazvat "Není čas na umření".
 
Daniel Craig jako James Bong 007
 
V podstatě jde o velmi podobný název jako v případě DIe Another Day (Dnes neumírej) a hrátky se smrtí nebo konečností života se objevily i v jiných filmech jako Zítřek nikdy neumírá (Tomorrow Never Dies), Žiješ jenom dvakrát (You Only Live Twice) a několika dalších. To vše poněkud komplikuje rozeznávání jednotlivých filmů od sebe. 25. bondovka bude poslední, kde si zahraje Daniel Craig, který je znám tím, že tuto roli doslova nenávidí a těší se, až se jí konečně zbaví.
 
Režisér předchozího dílu, Danny Boyle, se tentokrát do této role nepostaví a převezme ji Cary Fukunaga. I když se v minulosti hovořilo o tom, že by roli agenta 007 měla převzít žena, prozatím se to stále nepotvrdilo. Zápletka byla ale částečně potvrzena a je už v podstatě jisté, že film začne s Jamesem Bondem užívajícím si důchodu na Jamajce a to, že jej jiné postavy vtáhnou zpět do aktivní služby. Tentokrát se hovoří o tom, že to bude Felix Leiter (Jeffrey Wright), který chce pomoci v boji proti záporákovi vlastnícím nějakou nebezpečnou novou technologii. Film by se v kinech měl objevit 4. dubna 2020.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400 Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix: přechod na AV1, vypnutí automatických ukázek a více animáků Netflix: přechod na AV1, vypnutí automatických ukázek a více animáků
Netflix zahájil přechod na úspornější kodek AV1, začal přitom ve své aplikaci pro Android. Společnost také umožnila uživatelům vypnout jednu z nejméně oblíbených funkcí – automatické přehrávání ukázek. Na Netflix také zamíří více animovaných filmů.
19.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik