www.tvfreak.cz
>
>

Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"

Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"
, , aktualita
Tvůrci přístího filmu o agentovi 007 opět "popustili uzdu" nezměrné fantazii a poněkolikáté pojmenovali film velmi podobně jako předchozí díly. Připravovaný 25. díl se totiž bude jmenovat "No Time To Die".
K oblíbeným
reklama
Nový film o agentu 007 Jamesovi Bondovi přijne na plátna kin v dubnu příštího roku. Jeho název bude No Time To Die, čímž už přestává být jasné, zda tvůrcům tak zoufale chybí fantazie, nebo jí naopak doslova tryskají. Filmů s Jamesem Bondem, které v názvu skrývají větu o tom, že by se mělo umřít někdy jindy nebo jinak, je už několik a tak nevíme, zda tvůrce kárat za to, že filmy pojmenovávají pořád stejně, nebo chválit za to, že podobnou větu dokázali tolikrát formulovat jiným způsobem. V českém překladu bychom to mohli nazvat "Není čas na umření".
 
Daniel Craig jako James Bong 007
 
V podstatě jde o velmi podobný název jako v případě DIe Another Day (Dnes neumírej) a hrátky se smrtí nebo konečností života se objevily i v jiných filmech jako Zítřek nikdy neumírá (Tomorrow Never Dies), Žiješ jenom dvakrát (You Only Live Twice) a několika dalších. To vše poněkud komplikuje rozeznávání jednotlivých filmů od sebe. 25. bondovka bude poslední, kde si zahraje Daniel Craig, který je znám tím, že tuto roli doslova nenávidí a těší se, až se jí konečně zbaví.
 
Režisér předchozího dílu, Danny Boyle, se tentokrát do této role nepostaví a převezme ji Cary Fukunaga. I když se v minulosti hovořilo o tom, že by roli agenta 007 měla převzít žena, prozatím se to stále nepotvrdilo. Zápletka byla ale částečně potvrzena a je už v podstatě jisté, že film začne s Jamesem Bondem užívajícím si důchodu na Jamajce a to, že jej jiné postavy vtáhnou zpět do aktivní služby. Tentokrát se hovoří o tom, že to bude Felix Leiter (Jeffrey Wright), který chce pomoci v boji proti záporákovi vlastnícím nějakou nebezpečnou novou technologii. Film by se v kinech měl objevit 4. dubna 2020.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9 Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9
Start streamovací služby Disney+ nebyl zrovna hladký. Zaznamenala problémy s připojením a nyní je potíž se seriálem Simpsonovi. Ti totiž kvůli převedení do formátu 16:9 přichází o spoustu vizuálních vtipů.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro
Čínské Xiaomi představuje další nové produkty a těmi je dvojice chytrých televizí Mi TV 5 a pokročilejší verze Mi TV 5 Pro. Ty budou prodávány s úhlopříčkami 55" až 75" a v případě verze Pro půjde o QLED panel.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny
Už jen pouhé čtyři dny nás dělí od uvedení nového seriálu s motivy Hvězdných válek (Star Wars). Ponese název The Mandalorian a bude vyprávět příběhy osamělého nájemného zabijáka po pádu Impéria.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem
Už dlouho víme, že Netflix připravuje seriál The Witcher (Zaklínač), který by se měl představit ještě letos. Nyní už víme, že to bude 20. prosince díky dalšímu traileru, který byl uvolněn k seriálu. A vy se na něj nyní můžete podívat.
5.11.2019, aktualita, Milan Šurkala