www.tvfreak.cz
>
>

Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"

Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"
, , aktualita
Tvůrci přístího filmu o agentovi 007 opět "popustili uzdu" nezměrné fantazii a poněkolikáté pojmenovali film velmi podobně jako předchozí díly. Připravovaný 25. díl se totiž bude jmenovat "No Time To Die".
K oblíbeným
reklama
Nový film o agentu 007 Jamesovi Bondovi přijne na plátna kin v dubnu příštího roku. Jeho název bude No Time To Die, čímž už přestává být jasné, zda tvůrcům tak zoufale chybí fantazie, nebo jí naopak doslova tryskají. Filmů s Jamesem Bondem, které v názvu skrývají větu o tom, že by se mělo umřít někdy jindy nebo jinak, je už několik a tak nevíme, zda tvůrce kárat za to, že filmy pojmenovávají pořád stejně, nebo chválit za to, že podobnou větu dokázali tolikrát formulovat jiným způsobem. V českém překladu bychom to mohli nazvat "Není čas na umření".
 
Daniel Craig jako James Bong 007
 
V podstatě jde o velmi podobný název jako v případě DIe Another Day (Dnes neumírej) a hrátky se smrtí nebo konečností života se objevily i v jiných filmech jako Zítřek nikdy neumírá (Tomorrow Never Dies), Žiješ jenom dvakrát (You Only Live Twice) a několika dalších. To vše poněkud komplikuje rozeznávání jednotlivých filmů od sebe. 25. bondovka bude poslední, kde si zahraje Daniel Craig, který je znám tím, že tuto roli doslova nenávidí a těší se, až se jí konečně zbaví.
 
Režisér předchozího dílu, Danny Boyle, se tentokrát do této role nepostaví a převezme ji Cary Fukunaga. I když se v minulosti hovořilo o tom, že by roli agenta 007 měla převzít žena, prozatím se to stále nepotvrdilo. Zápletka byla ale částečně potvrzena a je už v podstatě jisté, že film začne s Jamesem Bondem užívajícím si důchodu na Jamajce a to, že jej jiné postavy vtáhnou zpět do aktivní služby. Tentokrát se hovoří o tom, že to bude Felix Leiter (Jeffrey Wright), který chce pomoci v boji proti záporákovi vlastnícím nějakou nebezpečnou novou technologii. Film by se v kinech měl objevit 4. dubna 2020.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS
Společnost Huawei představila svůj první produkt s operačním systémem HarmonyOS. Je jím televize Vision TV s rozlišením 4K a spoustou technologií využívajících umělou inteligenci. Má i vyskakovací kamerku.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG HU70LA, nový 140" 4K projektor LG HU70LA, nový 140" 4K projektor
Společnost LG uvedla nový 4K projektor HU70LA, který nabídne velkou úhlopříčku obrazu, vysoké rozlišení, a to vše za vcelku příznivou cenu. Pochopitelně bude podporovat i funkce typické pro chytré televize.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p
Sony představilo novou profesionální kameru FX9, která se může pochlubit spoustou zajímavých technologií. Její full frame 6K čip poskytuje kvalitní 4K záznam s oversamplingem, umí 4K 120p i 10bitový 4:2:2 interní záznam.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů
Sony rozšiřuje možnosti svého systému modulů s Crystal LED technologií. Nyní je možné vytvořit displej s neuvěřitelným rozlišením 16K. Ještě více neuvěřitelná je i cena, která se rovná několika supersportovním vozům.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu
Apple včera představil svou dlouho očekávanou streamovací službu Apple TV+. Ta překvapila především svou cenou, která činí pouhých $4,99 s možností rodinného sdílení, tedy až pro 6 uživatelů najednou.
11.9.2019, aktualita, Milan Šurkala