www.tvfreak.cz
>
>

Novým agentem 007 bude žena, černoška Lashana Lynch

Novým agentem 007 bude žena, černoška Lashana Lynch
, , aktualita
V novém díle o agentovi 007 dojde k velkému převratu. Novým agentem 007 se totiž stane žena, černoška. Postavu si tentokrát zahraje Lashana Lynch. U mnoha lidí tato zpráva vyvolala nemalé rozhořčení.
K oblíbeným
reklama
Někdy se stávají nečekané věci a v připravovaném díle o agentu 007 Jamesi Bondovi, kde má hrát naposledy Daniel Craig, si roli agenta 007 zahraje poprvé i žena. Dalším překvapením je i to, že půjde o černošku, tedy o totální obrat proti minulým dílům. Taková zpráva mezi fanoušky vyvolala velké pozdvižení a není nyní moc jasné, kam se budou ubírat další díly. Faktem je, že ačkoli se herec hrajícího Jamese Bonda v minulosti už několikrát změnil, nemusíme se bát, že by změnil pohlaví a barvu pleti. James Bond bude nadále mužem, bělochem.
 
Lashana Lynch
 
Lashana Lynch, autor: MTV International [CC BY 3.0]
 
V čem tedy tkví ta změna? Jde o to, že James Bond se stahuje do ústraní a míří do důchodu. To ale neznamená, že mizí agent 007. Toto označení je pouze označení agenta (agent 007 je pracovní pozice), a protože James Bond (Daniel Craig) zamířil do důchodu, na pozici 007 nastoupí agentka, kterou v připravovaném díle bude hrát Lashana Lynch. Její mise ale bude vyžadovat pomoc Jamese Bonda, takže na plátně by se měli objevit hned dva agenti 007. Jeden, který míří do výslužby a jedna, která ho má v budoucnu nahradit a zatím se jen učí od toho zkušenějšího. Otázkou nyní zůstává, co se bude dít s Bondem po tomto díle. Bude to definitivní konec Jamese Bonda, ale pokračování jiné postavy v úloze agenta/agentky 007? Nevíme.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum
Vědci z Princeton University se podívali na zoubek chytrým televizím a instalovaným aplikacím pro nabízené kanály. Zjistilo se, že většina z nich sleduje své uživatele a vytváří si jejich sledovací profily pro další využití.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů
Streamovací služba Netflix výrazně rozšiřuje svůj český záběr. Jednak přináší rozhraní v češtině, jednak přichází se značně širší nabídkou českých seriálů a filmů. Do konce roku má přibýt 150 dalších.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení
Streamovací služba Disney+ sice zahájí svou činnost až za měsíc, ale už dnes si ji můžete v některých zemích předplatit. Pokud zaplatíte rovnou 3 roky najednou, cena se dostane z $6,99 měsíčně v průměru na méně než 5 dolarů.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer
Sir Patrick Stewart se vrací do role kapitána Jean-Luc Picarda. Už za necelého čtvrt roku je tu Star Trek: Picard, což bude 10dílný streamovaný seriál, ve kterém uvidíme i další hrdiny z předchozích dílů vesmírné ságy.
8.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu
Streamovací služby jsou čím dál více důležitějšími zdroji příjmů a války mezi jednotlivými systémy nabírají obrátky. Amazon tak na svém Fire TV nechce nabízet aplikace od Disney, ten zase nechce zobrazovat reklamy Netflixu.
6.10.2019, aktualita, Milan Šurkala