Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Novým agentem 007 bude žena, černoška Lashana Lynch

, , aktualita
Novým agentem 007 bude žena, černoška Lashana Lynch
V novém díle o agentovi 007 dojde k velkému převratu. Novým agentem 007 se totiž stane žena, černoška. Postavu si tentokrát zahraje Lashana Lynch. U mnoha lidí tato zpráva vyvolala nemalé rozhořčení.
Novým agentem 007 bude žena, černoška Lashana Lynch
Někdy se stávají nečekané věci a v připravovaném díle o agentu 007 Jamesi Bondovi, kde má hrát naposledy Daniel Craig, si roli agenta 007 zahraje poprvé i žena. Dalším překvapením je i to, že půjde o černošku, tedy o totální obrat proti minulým dílům. Taková zpráva mezi fanoušky vyvolala velké pozdvižení a není nyní moc jasné, kam se budou ubírat další díly. Faktem je, že ačkoli se herec hrajícího Jamese Bonda v minulosti už několikrát změnil, nemusíme se bát, že by změnil pohlaví a barvu pleti. James Bond bude nadále mužem, bělochem.
 
Lashana Lynch
 
Lashana Lynch, autor: MTV International [CC BY 3.0]
 
V čem tedy tkví ta změna? Jde o to, že James Bond se stahuje do ústraní a míří do důchodu. To ale neznamená, že mizí agent 007. Toto označení je pouze označení agenta (agent 007 je pracovní pozice), a protože James Bond (Daniel Craig) zamířil do důchodu, na pozici 007 nastoupí agentka, kterou v připravovaném díle bude hrát Lashana Lynch. Její mise ale bude vyžadovat pomoc Jamese Bonda, takže na plátně by se měli objevit hned dva agenti 007. Jeden, který míří do výslužby a jedna, která ho má v budoucnu nahradit a zatím se jen učí od toho zkušenějšího. Otázkou nyní zůstává, co se bude dít s Bondem po tomto díle. Bude to definitivní konec Jamese Bonda, ale pokračování jiné postavy v úloze agenta/agentky 007? Nevíme.