www.tvfreak.cz
>
>

Novým agentem 007 bude žena, černoška Lashana Lynch

Novým agentem 007 bude žena, černoška Lashana Lynch
, , aktualita
V novém díle o agentovi 007 dojde k velkému převratu. Novým agentem 007 se totiž stane žena, černoška. Postavu si tentokrát zahraje Lashana Lynch. U mnoha lidí tato zpráva vyvolala nemalé rozhořčení.
K oblíbeným
reklama
Někdy se stávají nečekané věci a v připravovaném díle o agentu 007 Jamesi Bondovi, kde má hrát naposledy Daniel Craig, si roli agenta 007 zahraje poprvé i žena. Dalším překvapením je i to, že půjde o černošku, tedy o totální obrat proti minulým dílům. Taková zpráva mezi fanoušky vyvolala velké pozdvižení a není nyní moc jasné, kam se budou ubírat další díly. Faktem je, že ačkoli se herec hrajícího Jamese Bonda v minulosti už několikrát změnil, nemusíme se bát, že by změnil pohlaví a barvu pleti. James Bond bude nadále mužem, bělochem.
 
Lashana Lynch
 
Lashana Lynch, autor: MTV International [CC BY 3.0]
 
V čem tedy tkví ta změna? Jde o to, že James Bond se stahuje do ústraní a míří do důchodu. To ale neznamená, že mizí agent 007. Toto označení je pouze označení agenta (agent 007 je pracovní pozice), a protože James Bond (Daniel Craig) zamířil do důchodu, na pozici 007 nastoupí agentka, kterou v připravovaném díle bude hrát Lashana Lynch. Její mise ale bude vyžadovat pomoc Jamese Bonda, takže na plátně by se měli objevit hned dva agenti 007. Jeden, který míří do výslužby a jedna, která ho má v budoucnu nahradit a zatím se jen učí od toho zkušenějšího. Otázkou nyní zůstává, co se bude dít s Bondem po tomto díle. Bude to definitivní konec Jamese Bonda, ale pokračování jiné postavy v úloze agenta/agentky 007? Nevíme.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Zkáza Blu-ray přehrávačů Samsung pokračuje, oprava probíhá pomalu Zkáza Blu-ray přehrávačů Samsung pokračuje, oprava probíhá pomalu
Před pár týdny postihla Blu-ray přehrávače a systémy domácího kina od Samsungu chyba, kvůli které se zařízení stala ve většině případů nepoužitelnými. Zdá se, že rozsah problému je větší, než se očekávalo. A reakce Samsungu zatím pomalé.
5.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon měl streamovat filmy bez autorských práv, nyní míří k soudu Amazon měl streamovat filmy bez autorských práv, nyní míří k soudu
Amazon zamíří k soudu kvůli autorským právům. Překvapivě ovšem nebude na straně žalujícího nýbrž obžalovaného. Několik filmů se totiž mělo ve službě Prime Video objevit bez povolení, a tak po něm vlastník práv požaduje odškodnění.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Polk MagniFi 2: soundbar 5.1 se subwooferem a Chromecastem Polk MagniFi 2: soundbar 5.1 se subwooferem a Chromecastem
Polk Audio přináší nový soundbar do své řady MagniFi, který zákazníkům slinuje kvalitní filmový zvuk za relativně příznivou cenu. Pokud by vám nestačila základní konfigurace 5.1, můžete využít režim virtuálního 3D zvuku.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
OnePlus přidalo dvě řady Smart TV. Zaujmou nejen designem OnePlus přidalo dvě řady Smart TV. Zaujmou nejen designem
Výrobce smartphonů OnePlus tento týden rozšířil svou nabídku televizorů o řady U a Y. První zahrnuje 4K TV, zatímco druhá se zaměřuje spíše na cenu. Naneštěstí ovšem i tyto modely zůstávají dostupné jen v Indii.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld
Další populární videohra se dočká seriálového zpracování. Amazon Prime Video přinese novinku natočenou podle post-apokalyptického RPG Fallout. Stát za ni budou autoři úspěšné série Westworld.
3.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik