www.tvfreak.cz
>
>

Novým agentem 007 bude žena, černoška Lashana Lynch

Novým agentem 007 bude žena, černoška Lashana Lynch
, , aktualita
V novém díle o agentovi 007 dojde k velkému převratu. Novým agentem 007 se totiž stane žena, černoška. Postavu si tentokrát zahraje Lashana Lynch. U mnoha lidí tato zpráva vyvolala nemalé rozhořčení.
K oblíbeným
reklama
Někdy se stávají nečekané věci a v připravovaném díle o agentu 007 Jamesi Bondovi, kde má hrát naposledy Daniel Craig, si roli agenta 007 zahraje poprvé i žena. Dalším překvapením je i to, že půjde o černošku, tedy o totální obrat proti minulým dílům. Taková zpráva mezi fanoušky vyvolala velké pozdvižení a není nyní moc jasné, kam se budou ubírat další díly. Faktem je, že ačkoli se herec hrajícího Jamese Bonda v minulosti už několikrát změnil, nemusíme se bát, že by změnil pohlaví a barvu pleti. James Bond bude nadále mužem, bělochem.
 
Lashana Lynch
 
Lashana Lynch, autor: MTV International [CC BY 3.0]
 
V čem tedy tkví ta změna? Jde o to, že James Bond se stahuje do ústraní a míří do důchodu. To ale neznamená, že mizí agent 007. Toto označení je pouze označení agenta (agent 007 je pracovní pozice), a protože James Bond (Daniel Craig) zamířil do důchodu, na pozici 007 nastoupí agentka, kterou v připravovaném díle bude hrát Lashana Lynch. Její mise ale bude vyžadovat pomoc Jamese Bonda, takže na plátně by se měli objevit hned dva agenti 007. Jeden, který míří do výslužby a jedna, která ho má v budoucnu nahradit a zatím se jen učí od toho zkušenějšího. Otázkou nyní zůstává, co se bude dít s Bondem po tomto díle. Bude to definitivní konec Jamese Bonda, ale pokračování jiné postavy v úloze agenta/agentky 007? Nevíme.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Matrix míří v USA znovu do kin Matrix míří v USA znovu do kin

Američtí diváci si po 20 letech budou moci znovu (někteří poprvé) užít legendárního sci-fi Matrix v kinech. Tam zanedlouho zamíří upravená verze s vylepšeným zvukem Dolby Armos a obrazem Dolby Vision. 

6.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix
Infotainment elektromobilů Tesla se stále vylepšuje a po hrách Atari se tu objeví i podpora některých streamovacích služeb. Zatím se hovoří o tom, že by jeden z následujících updatů měl přinést streamování služeb YouTube a Netflix.
28.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí
Výrobce televizí TCL přichází na český trh se dvěma novými řadami Smart TV, modely EP64 a EP66. Ty mají rozlišení UHD 4K, nechybí jim ani systém umělé inteligence AI-IN a také funkce Smart HDR.
27.7.2019, aktualita, Milan Šurkala