www.tvfreak.cz
>
>

Christopher Nolan nešťastný z HBO Max: dle něj je to nejhorší streamovací služba

Christopher Nolan nešťastný z HBO Max: dle něj je to nejhorší streamovací služba
, , aktualita
Slavný režisér Christopher Nolan je značně rozladěn z posledního kroku streamovací služby HBO Max, která chce zveřejňovat filmové novinky v kinech i na HBO Max současně. Považuje ji za nejhorší službu.
K oblíbeným
reklama
Před pár dny streamovací služba HBO Max oznámila, že filmové novinky uvede ve stejný okamžik do kin i na streamování po omezenou dobu jednoho měsíce. Z něčeho takového je velmi rozladěný slavný režisér Christopher Nolan, který by své filmy raději viděl nejprve jen v kinech, a to i přestože byl jeho film Tenet kvůli koronavirové pandemii ztrátový. Podle jeho slov to vypadá, že významným problémem není jen to, že se filmy objeví na streamovací službě, ale i to, že půjde právě o HBO Max.
 
Christopher Nolan
Christopher Nolan, autor: Georges Biard, CC BY-SA 4.0, přes Wikimedia Commons
 
Nolan totiž řekl: "Někteří z největších filmových tvůrců a nejdůležitějších hereckých hvězd jdou do postele s tím, že pracují pro nejlepší filmové studio, a vzbudí se s tím, že pracují pro nejhorší streamovací službu". Přiznal, že studio je sice "neuvěřitelný stroj schopný dostat filmařovu práci kamkoli", ale tento krok "nedává ekonomický smysl". Nolan je zastáncem sledování filmů na stříbrném plátně, ale zde vytýká studiu také to, že se tvůrci filmů dozvěděli novinku pouhých 90 minut před vypuštěním informace na veřejnost. Jejich filmy se tak dostanou na streamovací službu HBO Max, aniž by se jich kdokoli na cokoli ptal. Ta je dle jeho slov navíc "leaderem" akorát tak ve velikosti ztrát.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou
LG představilo nové televize s technologií DVLED (Direct View LED). Nabízí se v rozlišeních 2K, 4K a 8K, poměrech stran 16:9 i 32:9. Úhlopříčky mohou mít 108" až 325" u klasického poměru, s tím nejširším se končí dokonce až na 393".
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
TCL X92 a X92 Pro s displeji Mini LED a 8K rozlišením TCL X92 a X92 Pro s displeji Mini LED a 8K rozlišením
Společnost TCL připravila dva nové modely televizí. Jde o X92 Series Pro OD Zero Mini LED 8K a X92 Series Mini LED 8K. Jak už naznačují jména, mají vysoké rozlišení 8K a technologii Mini LED.
13.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
JVC představilo laserové 8K projektory DLA-NZ7 až NZ9 JVC představilo laserové 8K projektory DLA-NZ7 až NZ9
Společnost JVC před měsícem oznámila, že uvede 8K projektory. Nyní se oficiálně představují a zvládnou 8K při 60p nebo dokonce 4K při 120p. Vysokého rozlišení dosahují díky technologii 8K/e-shift(X).
8.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi vévodí čínskému trhu s OLED TV, má více než 50% podíl Xiaomi vévodí čínskému trhu s OLED TV, má více než 50% podíl
Xiaomi je jedničkou na čínském trhu s televizemi, které mají OLED panel. Prozatím stále minoritní technologie vystrkuje růžky a v podání Xiaomi velmi úspěšně. Firma má více než 50% podíl na trhu s OLED TV.
5.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Philips představuje nové televize OLED+936 a OLED+986 Philips představuje nové televize OLED+936 a OLED+986
V nabídce televizí společnosti Philips se objevily dva nové modely s obrazovkou typu OLED. Jde o varianty OLED+936 a OLED+986. Nové panely mají zvýšit jas až o 20 % a chybět nebude ani funkce Ambilight.
1.9.2021, aktualita, Milan Šurkala