Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Česká televize rozšířila HbbTV o aplikaci hokejové extraligy

, , aktualita
Česká televize rozšířila HbbTV o aplikaci hokejové extraligy
Na hokejové fanoušky čeká pod červeným tlačítkem nová aplikace k extralize, kterou si připravila Česká televize. Umožňuje sledovat aktuální výsledky, ale také soupisky utkání, profily hráčů nebo podrobné statistiky.
Česká televize rozšířila HbbTV o aplikaci hokejové extraligy
Minulý týden se rozjel další ročník nejvyšší české hokejové soutěže. Fanoušci letos získali novou možnost, jak mít přístup k čerstvým a podrobným informacím. Česká televize totiž vydala aplikaci Tipsport Extraliga, která je dostupná prostředním hybridního vysílání. Pro přístup tedy potřebujete chytrý televizor s připojením k internetu a podporou funkce HbbTV, která se uživatelům vžila pod označením „červené tlačítko“.
 
 
Aplikace podporuje dva režimy. První zobrazuje průběžné výsledky aktuálního kola v pravém dolním rohu obrazovky, zatímco sledujete živé televizní vysílání. Druhý režim potom překryje celou obrazovku a umožňuje přístup k podrobnějším informacím, a to o minulých i právě probíhajících utkáních. Fanoušci si mohou prohlédnout detailní statistiky jednotlivých utkání včetně počtu střel na branku, zablokovaných střel, vhazování a jeho úspěšnosti nebo trestných minutách.
 
 
Dále se v aplikaci nachází kompletní přehled všech kol nejvyšší hokejové soutěže a také celá řada dlouhodobých statistik, jako jsou soupisky týmů, kanadské bodování, pořadí střelců a nahrávačů nebo statistiky brankářů. Fanoušci si mohou otevřít také profily jednotlivých hráčů obsahující fotografie a statistiky související s jednotlivými zápasy.
Česká televize připomněla, že službu hybridního vysílání poskytuje od roku 2012 a měsíční počet uživatel překonal půl milionu. K nejoblíbenějším aplikacím patři archiv odvysílaných pořadů, předpovědi počasí nebo programový průvodce.
 
Zdroj: Tisková zpráva