Česká televize rozšířila HbbTV o aplikaci hokejové extraligy

Česká televize rozšířila HbbTV o aplikaci hokejové extraligy
, , aktualita
Na hokejové fanoušky čeká pod červeným tlačítkem nová aplikace k extralize, kterou si připravila Česká televize. Umožňuje sledovat aktuální výsledky, ale také soupisky utkání, profily hráčů nebo podrobné statistiky.
K oblíbeným
reklama
Minulý týden se rozjel další ročník nejvyšší české hokejové soutěže. Fanoušci letos získali novou možnost, jak mít přístup k čerstvým a podrobným informacím. Česká televize totiž vydala aplikaci Tipsport Extraliga, která je dostupná prostředním hybridního vysílání. Pro přístup tedy potřebujete chytrý televizor s připojením k internetu a podporou funkce HbbTV, která se uživatelům vžila pod označením „červené tlačítko“.
 
 
Aplikace podporuje dva režimy. První zobrazuje průběžné výsledky aktuálního kola v pravém dolním rohu obrazovky, zatímco sledujete živé televizní vysílání. Druhý režim potom překryje celou obrazovku a umožňuje přístup k podrobnějším informacím, a to o minulých i právě probíhajících utkáních. Fanoušci si mohou prohlédnout detailní statistiky jednotlivých utkání včetně počtu střel na branku, zablokovaných střel, vhazování a jeho úspěšnosti nebo trestných minutách.
 
 
Dále se v aplikaci nachází kompletní přehled všech kol nejvyšší hokejové soutěže a také celá řada dlouhodobých statistik, jako jsou soupisky týmů, kanadské bodování, pořadí střelců a nahrávačů nebo statistiky brankářů. Fanoušci si mohou otevřít také profily jednotlivých hráčů obsahující fotografie a statistiky související s jednotlivými zápasy.
Česká televize připomněla, že službu hybridního vysílání poskytuje od roku 2012 a měsíční počet uživatel překonal půl milionu. K nejoblíbenějším aplikacím patři archiv odvysílaných pořadů, předpovědi počasí nebo programový průvodce.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kuki TV odemyká více než 600 filmů, Telly rozšiřuje nahrávání na 100 hodin Kuki TV odemyká více než 600 filmů, Telly rozšiřuje nahrávání na 100 hodin
Internetová televize Kuki nabízí před Vánoci několik stovek filmů zdarma ke zhlédnutí. Telly rozšířila prostor pro nahrávání obsahu ze 30 na 100 hodin. O2 TV zařazuje jako první operátor do nabídky nový kanál Naživo.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Další streamovací služba na obzoru, v lednu přijde Discovery Plus Další streamovací služba na obzoru, v lednu přijde Discovery Plus
Na trhu se streamovacími službami je už teď hodně plno, ale to nebrání dalším zkoušet své štěstí. Brzy by se měla rozšířit další služba nazvaná Discovery Plus. Stát se tak má už na začátku příštího roku.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Vánoční nadílka od Skylinku: 8 volně vysílaných programů včetně novinek Vánoční nadílka od Skylinku: 8 volně vysílaných programů včetně novinek
Skylink tento měsíc rozhodně nešetřil bonusy pro diváky a volně zpřístupnil hned osm kanály různých žánrů – od pohádek přes dokumenty až po hudbu. Úplnou novinkou v nabídce je program Canal+ Domo.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
miniLED se blíží. Samsung a LG si registrují další ochranné známky miniLED se blíží. Samsung a LG si registrují další ochranné známky
„Novinkou“ příštího roku by se měly stát miniLED TV, které představí oba korejští výrobci. Samsung požádal o registraci známky „Quantum Mini LED“, LG by si dokonce rádo zaregistrovalo celou abecedu od „ALED“ po „ZLED“.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
HBO GO v prosinci 2020: nejlepší nové filmy a seriály HBO GO v prosinci 2020: nejlepší nové filmy a seriály
HBO GO v prosinci nadělí předplatitelům všech 26 bondovek, Jokera i Ježka Sonica. Nabídka nových seriálů je tentokrát slabší. K nejočekávanější novince patří seriálová adaptace filmu Čtyři svatby a jeden pohřeb.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik