Česká televize rozšířila HbbTV o aplikaci hokejové extraligy

Česká televize rozšířila HbbTV o aplikaci hokejové extraligy
, , aktualita
Na hokejové fanoušky čeká pod červeným tlačítkem nová aplikace k extralize, kterou si připravila Česká televize. Umožňuje sledovat aktuální výsledky, ale také soupisky utkání, profily hráčů nebo podrobné statistiky.
K oblíbeným
reklama
Minulý týden se rozjel další ročník nejvyšší české hokejové soutěže. Fanoušci letos získali novou možnost, jak mít přístup k čerstvým a podrobným informacím. Česká televize totiž vydala aplikaci Tipsport Extraliga, která je dostupná prostředním hybridního vysílání. Pro přístup tedy potřebujete chytrý televizor s připojením k internetu a podporou funkce HbbTV, která se uživatelům vžila pod označením „červené tlačítko“.
 
 
Aplikace podporuje dva režimy. První zobrazuje průběžné výsledky aktuálního kola v pravém dolním rohu obrazovky, zatímco sledujete živé televizní vysílání. Druhý režim potom překryje celou obrazovku a umožňuje přístup k podrobnějším informacím, a to o minulých i právě probíhajících utkáních. Fanoušci si mohou prohlédnout detailní statistiky jednotlivých utkání včetně počtu střel na branku, zablokovaných střel, vhazování a jeho úspěšnosti nebo trestných minutách.
 
 
Dále se v aplikaci nachází kompletní přehled všech kol nejvyšší hokejové soutěže a také celá řada dlouhodobých statistik, jako jsou soupisky týmů, kanadské bodování, pořadí střelců a nahrávačů nebo statistiky brankářů. Fanoušci si mohou otevřít také profily jednotlivých hráčů obsahující fotografie a statistiky související s jednotlivými zápasy.
Česká televize připomněla, že službu hybridního vysílání poskytuje od roku 2012 a měsíční počet uživatel překonal půl milionu. K nejoblíbenějším aplikacím patři archiv odvysílaných pořadů, předpovědi počasí nebo programový průvodce.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Aktualizace pro Sony XH90 a ZH8 odemyká první funkce HDMI 2.1 Aktualizace pro Sony XH90 a ZH8 odemyká první funkce HDMI 2.1
Sony letos uvedlo některé své televizory hardwarově připravené na HDMI 2.1, ale bez patřičné podpory ze strany firmwaru. Pro dvě řady LCD TV nyní vyšla aktualizace, která umožní přenos videa ve 4K120 nebo až 8K/120.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
SledováníTV míří na televize dalších značek, Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV SledováníTV míří na televize dalších značek, Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV
Vzhledem k nástupu koronavirových opatření i chladnějšího počasí budou na významu opět nabírat IPTV. Pojďme si proto shrnout novinky, které v uplynulým týdnu oznámili poskytovatelé jako Vodafone TV, Telly nebo SledováníTV.
25.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Streamovací služba Quibi skončila, ztratila smysl i kvůli pandemii Streamovací služba Quibi skončila, ztratila smysl i kvůli pandemii
Streamovací službě Quibi se moc nedařilo zaujmout a zatímco jiným streamovacím službám koronavirová pandemie spíše pomohla, v případě Quibi přispěla k jejímu konci. Krátké klipy nejsou nyní tak zajímavé.
25.10.2020, aktualita, Milan Šurkala
Na Netflix se snesla kritika kvůli zhoršení kvality videí ve 4K Na Netflix se snesla kritika kvůli zhoršení kvality videí ve 4K
Nedávné změny v kódování měly Netflixu pomoci výrazně snížit datový tok videí ve 4K, aniž by divák zaznamenal. S tím ovšem nesouhlasí předplatitelé, podle kterých lze rozeznat zhoršení kvality v některých scénách.
25.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Evolveo Hybrid Box T2: nový DVB-T2 set-top box s Androidem Evolveo Hybrid Box T2: nový DVB-T2 set-top box s Androidem
Čekáte od set-top boxu pro DVB-T2 více, než jen příjem pozemního vysílání? Značka Evolveo uvádí novinku, která obsahuje operační systém Google Android, takže váš televizor obohatí i o chytré funkce.
20.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik