www.tvfreak.cz
>
>

UEFA.tv spouští aplikace pro Android TV, Apple TV a Fire TV

UEFA.tv spouští aplikace pro Android TV, Apple TV a Fire TV
, , aktualita
Internetová televize UEFA.tv je nyní prostřednictvím oficiální aplikace dostupná na několika významných platformách. Sledovat můžete záznamy zápasů i jejich sestřihy nebo pohledy do zákulisí.
K oblíbeným
reklama
Pro fotbalové fanoušky letošní rok nezačal vůbec dobře. Poté, co byla kvůli pandemii onemocnění COVID-19 přerušena nebo předčasně ukončena většina národních i mezinárodní lig, bylo o rok odsunuto také fotbalové Mistrovství Evropy. Alespoň drobnou útěchou bude pro fanoušky tohoto sportu nová televizní aplikace UEFA.tv, která vyšla tento týden pro Apple TV, Android TV a Amazon Fire TV.
 
Připomeňme, že služba byla spuštěna v červnu 2019 a je přístupná zdarma, ke sledování obsahu tedy není nutné předplatné. Kromě výše uvedených platforem je UEFA.tv přístupná prostřednictvím webového prohlížeče nebo mobilní aplikace, která je podporována na smartphonech a tabletech s Androidem či iOS.
 
 
Provozovatelé zatím neoznámili, zda chystají UEFA.tv rozšířit také na další televizní platformy, mezi které patří Samsung Tizen nebo LG webOS. Jejich uživatelé jsou tedy zatím odkázáni na funkce AirPlay nebo Chromecast, které umožňují obsah poslat na obrazovku z počítače nebo mobilního zařízení.
 
UEFA.tv nabízí obsáhlý archiv, který obsahuje celé zápasy, jejich sestřihy, výběr zajímavých momentů nebo třeba pohledy do zákulisí. K dispozici je obsah z mnoha známých i méně známých soutěží UEFA včetně Ligy mistrů, Evropské ligy, Superpoháru nebo Juniorské ligy. V době koronavirové krize, kdy se nehrají žádná nová utkání, nabídne UEFA.tv pravidelná vysílání legendárních zápasů. Každé úterý a čtvrtek se mohou diváci těšit třeba na utkání Ligy mistrů UEFA starší než dva roky.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold
Seriál Obi-Wan to nemá jednoduché. Počátkem roku kolovaly zvěsti, že byl rozpuštěn tým, který na seriálu pracoval, a měl být odložen zhruba o půl roku. Nyní jsou tu podobné informace znovu, scénárista filmu měl být skutečně nahrazen.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
2.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 % O2 TV: Sledovanost zpravodajských kanálů se zvýšila až o 346 %
O2 TV hlásí o pětinu vyšší sledovanost v důsledku omezení kvůli pandemii koronaviru. Kuki zaznamenává vysoký nárůst u cestovatelského či erotického kanálu. Oba poskytovatelé se ovšem shodují, že k nejvyššímu nárůstu došlo u zpravodajských porgramů.
2.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového? Digi TV se dnes změnila na Telly. Co je nového?
Digi TV od dnešního dne přestala existovat, služba i celá společnost totiž vystupuje pod novým názvem Telly. Změnilo se nejen logo, ale také nabídka programových balíčků. V případě internetové verze byl kvůli úspoře dat nasazen modernější kodek H.265.
1.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik