www.tvfreak.cz
>
>

UEFA.tv spouští aplikace pro Android TV, Apple TV a Fire TV

UEFA.tv spouští aplikace pro Android TV, Apple TV a Fire TV
, , aktualita
Internetová televize UEFA.tv je nyní prostřednictvím oficiální aplikace dostupná na několika významných platformách. Sledovat můžete záznamy zápasů i jejich sestřihy nebo pohledy do zákulisí.
K oblíbeným
reklama
Pro fotbalové fanoušky letošní rok nezačal vůbec dobře. Poté, co byla kvůli pandemii onemocnění COVID-19 přerušena nebo předčasně ukončena většina národních i mezinárodní lig, bylo o rok odsunuto také fotbalové Mistrovství Evropy. Alespoň drobnou útěchou bude pro fanoušky tohoto sportu nová televizní aplikace UEFA.tv, která vyšla tento týden pro Apple TV, Android TV a Amazon Fire TV.
 
Připomeňme, že služba byla spuštěna v červnu 2019 a je přístupná zdarma, ke sledování obsahu tedy není nutné předplatné. Kromě výše uvedených platforem je UEFA.tv přístupná prostřednictvím webového prohlížeče nebo mobilní aplikace, která je podporována na smartphonech a tabletech s Androidem či iOS.
 
 
Provozovatelé zatím neoznámili, zda chystají UEFA.tv rozšířit také na další televizní platformy, mezi které patří Samsung Tizen nebo LG webOS. Jejich uživatelé jsou tedy zatím odkázáni na funkce AirPlay nebo Chromecast, které umožňují obsah poslat na obrazovku z počítače nebo mobilního zařízení.
 
UEFA.tv nabízí obsáhlý archiv, který obsahuje celé zápasy, jejich sestřihy, výběr zajímavých momentů nebo třeba pohledy do zákulisí. K dispozici je obsah z mnoha známých i méně známých soutěží UEFA včetně Ligy mistrů, Evropské ligy, Superpoháru nebo Juniorské ligy. V době koronavirové krize, kdy se nehrají žádná nová utkání, nabídne UEFA.tv pravidelná vysílání legendárních zápasů. Každé úterý a čtvrtek se mohou diváci těšit třeba na utkání Ligy mistrů UEFA starší než dva roky.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV? Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV?
„Béčkové“ řady platily každoročně za nejlevnější volbu mezi LG OLED TV. To se ovšem letos změnilo s příchodem série CX. Prodej modelů BX se pomalu rozjíždí také v Evropě, i když si možná počkáme až do října.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD
Samsung ve své nedávné infografice připomíná, jak šel vývoj soundbarů. První model byl představen před 12 lety a od současných se lišil nejen designem, ale také funkční výbavou. Starší soundbary měly integrovaný přehrávač disků.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix snížil bitrate 4K videí o 50 %, aniž by utrpěla kvalita Netflix snížil bitrate 4K videí o 50 %, aniž by utrpěla kvalita
Nejspíš jste si toho ani nevšimli, ale datový tok při přehrávání obsahu na Netflixu v posledních týdnech výrazně klesl – údajně v průměru o polovinu. Naopak kvalita videa měla utrpět zcela minimálně. Tento „zázrak“ umožnila dynamická optimalizace.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Samsung prý není spokojen s kvalitou QD-OLED, zaregistroval si známky QLED+ a QLED Z Samsung prý není spokojen s kvalitou QD-OLED, zaregistroval si známky QLED+ a QLED Z
QD-OLED TV od Samsung Electronics se možná nakonec nedočkáme, neboť společnost podle uniklých informací není spokojena s kvalitou panelů. Mezitím proběhla registrace nových ochranných známek týkajících se QLED TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik