www.tvfreak.cz
>
>

UEFA.tv spouští aplikace pro Android TV, Apple TV a Fire TV

UEFA.tv spouští aplikace pro Android TV, Apple TV a Fire TV
, , aktualita
Internetová televize UEFA.tv je nyní prostřednictvím oficiální aplikace dostupná na několika významných platformách. Sledovat můžete záznamy zápasů i jejich sestřihy nebo pohledy do zákulisí.
K oblíbeným
reklama
Pro fotbalové fanoušky letošní rok nezačal vůbec dobře. Poté, co byla kvůli pandemii onemocnění COVID-19 přerušena nebo předčasně ukončena většina národních i mezinárodní lig, bylo o rok odsunuto také fotbalové Mistrovství Evropy. Alespoň drobnou útěchou bude pro fanoušky tohoto sportu nová televizní aplikace UEFA.tv, která vyšla tento týden pro Apple TV, Android TV a Amazon Fire TV.
 
Připomeňme, že služba byla spuštěna v červnu 2019 a je přístupná zdarma, ke sledování obsahu tedy není nutné předplatné. Kromě výše uvedených platforem je UEFA.tv přístupná prostřednictvím webového prohlížeče nebo mobilní aplikace, která je podporována na smartphonech a tabletech s Androidem či iOS.
 
 
Provozovatelé zatím neoznámili, zda chystají UEFA.tv rozšířit také na další televizní platformy, mezi které patří Samsung Tizen nebo LG webOS. Jejich uživatelé jsou tedy zatím odkázáni na funkce AirPlay nebo Chromecast, které umožňují obsah poslat na obrazovku z počítače nebo mobilního zařízení.
 
UEFA.tv nabízí obsáhlý archiv, který obsahuje celé zápasy, jejich sestřihy, výběr zajímavých momentů nebo třeba pohledy do zákulisí. K dispozici je obsah z mnoha známých i méně známých soutěží UEFA včetně Ligy mistrů, Evropské ligy, Superpoháru nebo Juniorské ligy. V době koronavirové krize, kdy se nehrají žádná nová utkání, nabídne UEFA.tv pravidelná vysílání legendárních zápasů. Každé úterý a čtvrtek se mohou diváci těšit třeba na utkání Ligy mistrů UEFA starší než dva roky.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Klipsch představil čtyři dřevěné soundbary v nové řadě Cinema Klipsch představil čtyři dřevěné soundbary v nové řadě Cinema
Klipsch přichází na trh s novou řadou soundbarů Cinema, která zahrnuje modely 400, 600, 800 a 1200. Svou výbavou zasahují od nižší přes střední až po vyšší třídu, která podporuje Dolby Atmos a HDMI eARC.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Warner Bros. uvede všechny své filmy současně do kin i na HBO Max Warner Bros. uvede všechny své filmy současně do kin i na HBO Max
Rok 2020 změnil spoustu věcí a jednou z nich je i návštěvnost kin. Ta šla prudce dolů s koronavirovou pandemií a omezeními. Společnost Warner Bros. se proto rozhodla všechny své filmy uvádět nejen v kinech, ale současně i na HBO Max.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Herečka Ellen Page je nyní herec Elliott Page, Netflix už změnil titulky Herečka Ellen Page je nyní herec Elliott Page, Netflix už změnil titulky
Světem Hollywoodu otřásla změna. Už se totiž nebudeme setkávat s herečkou Ellen Page. Ta se na Twitteru přiznala, že je transgender a od nynějška nebude ona, ale on. Elliott Page. Netflix už na novinku zareagoval změnou titulků.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Bomaker Polaris: nový 4K laserový projektor lze získat na Indiegogo Bomaker Polaris: nový 4K laserový projektor lze získat na Indiegogo
S laserovými projektory pro domácí kino se v poslední době roztrhl pytel. K nejlevnějším modelům s nativním 4K rozlišením patří Bomaker Polaris, který lze aktuálně předobjednat na Indiegogo. České zákazníky by ovšem mohla odradit cena poštovného.
3.12.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Kuki TV odemyká více než 600 filmů, Telly rozšiřuje nahrávání na 100 hodin Kuki TV odemyká více než 600 filmů, Telly rozšiřuje nahrávání na 100 hodin
Internetová televize Kuki nabízí před Vánoci několik stovek filmů zdarma ke zhlédnutí. Telly rozšířila prostor pro nahrávání obsahu ze 30 na 100 hodin. O2 TV zařazuje jako první operátor do nabídky nový kanál Naživo.
3.12.2020, aktualita, Jáchym Šlik