Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

UEFA.tv spouští aplikace pro Android TV, Apple TV a Fire TV

26.3.2020, Jáchym Šlik, aktualita
Internetová televize UEFA.tv je nyní prostřednictvím oficiální aplikace dostupná na několika významných platformách. Sledovat můžete záznamy zápasů i jejich sestřihy nebo pohledy do zákulisí.
Pro fotbalové fanoušky letošní rok nezačal vůbec dobře. Poté, co byla kvůli pandemii onemocnění COVID-19 přerušena nebo předčasně ukončena většina národních i mezinárodní lig, bylo o rok odsunuto také fotbalové Mistrovství Evropy. Alespoň drobnou útěchou bude pro fanoušky tohoto sportu nová televizní aplikace UEFA.tv, která vyšla tento týden pro Apple TV, Android TV a Amazon Fire TV.
 
Připomeňme, že služba byla spuštěna v červnu 2019 a je přístupná zdarma, ke sledování obsahu tedy není nutné předplatné. Kromě výše uvedených platforem je UEFA.tv přístupná prostřednictvím webového prohlížeče nebo mobilní aplikace, která je podporována na smartphonech a tabletech s Androidem či iOS.
 
 
Provozovatelé zatím neoznámili, zda chystají UEFA.tv rozšířit také na další televizní platformy, mezi které patří Samsung Tizen nebo LG webOS. Jejich uživatelé jsou tedy zatím odkázáni na funkce AirPlay nebo Chromecast, které umožňují obsah poslat na obrazovku z počítače nebo mobilního zařízení.
 
UEFA.tv nabízí obsáhlý archiv, který obsahuje celé zápasy, jejich sestřihy, výběr zajímavých momentů nebo třeba pohledy do zákulisí. K dispozici je obsah z mnoha známých i méně známých soutěží UEFA včetně Ligy mistrů, Evropské ligy, Superpoháru nebo Juniorské ligy. V době koronavirové krize, kdy se nehrají žádná nová utkání, nabídne UEFA.tv pravidelná vysílání legendárních zápasů. Každé úterý a čtvrtek se mohou diváci těšit třeba na utkání Ligy mistrů UEFA starší než dva roky.