www.tvfreak.cz
>
>

Black Widow a Cruella zamíří do kin ve stejnou dobu jako na Disney Plus

Black Widow a Cruella zamíří do kin ve stejnou dobu jako na Disney Plus
, , aktualita
Disney hodlá vydat další dva své filmy nejen do kin, ale ve stejný den rovnou i na svou streamovací službu Disney+. Koronavirová pandemie totiž stále trvá, a tak se i touto formou budeme moci podívat na filmy Black Widow a Cruella.
K oblíbeným
reklama
Kvůli koronavirové pandemii je mnoho kin po celém světě zavřeno, a tak není divu, že firmy zvažují, zda své filmové novinky uvolnit i pro streamovací služby, kde se ale dají čekat znatelně nižší výdělky. Takovým donekonečna odkládaným filmem, který se stává už jakýmsi symbolem pandemie, je bondovka No Time To Die. Disney už ale nechce čekat tak dlouho. I když i zde budou zpoždění, filmy Black Widow a Cruella nakonec vyjdou.
 
Black Widow
 
Cruella půjde do kin 28. května, Black Widow pak 9. července (původně měla jít 1. května). Oba filmy ale vedle kin zamíří také na streamovací službu Disney Plus. Předplatitelé ale budou mít přístup jen v rámci Premier Access, tedy prostřednictvím další speciální platby za vybrané filmy. A nejde o úplně levnou záležitost, činí 29,99 USD, resp. 21,99 EUR za film (3měsíční exkluzivní přístup, než se dostane i pro běžné předplatitele). Tento přístup už Disney použilo u filmu Mulan.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník
Panasonic sice v roce 2021 neplánoval představit žádný nový UHD Blu-ray přehrávač, ale přesto si přichystal alespoň jednu menší inovaci. Jedná se o upgradovaný model UB9000 mk2, která přijde s kvalitnějším zvukem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode
BenQ uvádí dva nové laserové 4K projektory V7000i a V7050i, které nabídnou ultra krátkou projekční vzdálenost. Zajímavé jsou také tím, že podporují Android TV a Filmmaker mode, který nekazí obraz "vylepšováním".
13.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung
Vývoj na trhu s televizemi v 1. čtvrtletí 2021 byl především pro jihokorejské výrobce příznivý. LG prodalo vůbec nejvíce OLED TV v historii. Neohroženou jedničkou zůstává Samsung, který drží třetinový podíl na trhu.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Zahrajte si na TV bez konzole. Google Stadia konečně míří na Android TV Zahrajte si na TV bez konzole. Google Stadia konečně míří na Android TV
Byla to trochu ostuda, že to Googlu trvalo tak dlouho, ale nakonec se uživatelé dočkají 23. června. Řeč je o platformě pro streamování her Stadia, která se dostane na nový Chromecast a vybrané Android TV.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung si patentoval dvě lifestylové televize s neobvyklým designem Samsung si patentoval dvě lifestylové televize s neobvyklým designem
Samsung zvažuje nové modely z řady Lifestyle TV. První televize je integrována do podlahového stojanu a obsahuje masivní reproduktory. Druhý design, jehož realizaci si lze jen těžko představit, nabízí širokoúhlou obrazovku s minimálními rámečky.
6.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik