Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Black Widow a Cruella zamíří do kin ve stejnou dobu jako na Disney Plus

24.3.2021, Milan Šurkala, aktualita
Disney hodlá vydat další dva své filmy nejen do kin, ale ve stejný den rovnou i na svou streamovací službu Disney+. Koronavirová pandemie totiž stále trvá, a tak se i touto formou budeme moci podívat na filmy Black Widow a Cruella.
Kvůli koronavirové pandemii je mnoho kin po celém světě zavřeno, a tak není divu, že firmy zvažují, zda své filmové novinky uvolnit i pro streamovací služby, kde se ale dají čekat znatelně nižší výdělky. Takovým donekonečna odkládaným filmem, který se stává už jakýmsi symbolem pandemie, je bondovka No Time To Die. Disney už ale nechce čekat tak dlouho. I když i zde budou zpoždění, filmy Black Widow a Cruella nakonec vyjdou.
 
Black Widow
 
Cruella půjde do kin 28. května, Black Widow pak 9. července (původně měla jít 1. května). Oba filmy ale vedle kin zamíří také na streamovací službu Disney Plus. Předplatitelé ale budou mít přístup jen v rámci Premier Access, tedy prostřednictvím další speciální platby za vybrané filmy. A nejde o úplně levnou záležitost, činí 29,99 USD, resp. 21,99 EUR za film (3měsíční exkluzivní přístup, než se dostane i pro běžné předplatitele). Tento přístup už Disney použilo u filmu Mulan.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.