www.tvfreak.cz
>
>

Black Widow a Cruella zamíří do kin ve stejnou dobu jako na Disney Plus

Black Widow a Cruella zamíří do kin ve stejnou dobu jako na Disney Plus
, , aktualita
Disney hodlá vydat další dva své filmy nejen do kin, ale ve stejný den rovnou i na svou streamovací službu Disney+. Koronavirová pandemie totiž stále trvá, a tak se i touto formou budeme moci podívat na filmy Black Widow a Cruella.
K oblíbeným
reklama
Kvůli koronavirové pandemii je mnoho kin po celém světě zavřeno, a tak není divu, že firmy zvažují, zda své filmové novinky uvolnit i pro streamovací služby, kde se ale dají čekat znatelně nižší výdělky. Takovým donekonečna odkládaným filmem, který se stává už jakýmsi symbolem pandemie, je bondovka No Time To Die. Disney už ale nechce čekat tak dlouho. I když i zde budou zpoždění, filmy Black Widow a Cruella nakonec vyjdou.
 
Black Widow
 
Cruella půjde do kin 28. května, Black Widow pak 9. července (původně měla jít 1. května). Oba filmy ale vedle kin zamíří také na streamovací službu Disney Plus. Předplatitelé ale budou mít přístup jen v rámci Premier Access, tedy prostřednictvím další speciální platby za vybrané filmy. A nejde o úplně levnou záležitost, činí 29,99 USD, resp. 21,99 EUR za film (3měsíční exkluzivní přístup, než se dostane i pro běžné předplatitele). Tento přístup už Disney použilo u filmu Mulan.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kombinace TV a DVD přehrávače se vrací. Sharp uvedl levnou „novinku“ Kombinace TV a DVD přehrávače se vrací. Sharp uvedl levnou „novinku“
Na českém trhu se začal prodávat malý a cenově dostupný televizor Sharp LC-24DHG5112E, který nijak neuchvátí kvalitou obrazu a dokonce postrádá chytré funkce. Zvládne ovšem přehrát vaší kolekci DVD, aniž byste potřebovali další zařízení.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Překvapení roku: Samsung údajně přinese OLED TV s panely od LG Překvapení roku: Samsung údajně přinese OLED TV s panely od LG
Samsung Electronics podle nejnovějších spekulací jedná s LG Display o nákupu OLED panelů pro své televizory. Důvodem k tomuto překvapivému rozhodnutí by měla být rostoucí cena LCD panelů, které Samsung dosud upřednostňoval.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Podvodná aplikace FlixOnline nabízela Netflix zdarma, nabourala WhatsApp Podvodná aplikace FlixOnline nabízela Netflix zdarma, nabourala WhatsApp
Je třeba se mít na pozoru. Útočníci, kteří z uživatelů chtějí vymámit peníze, číhají všude. Na Google Play to byla podvodná aplikace FlixOnline, která měla údajně nabízet předplatné Netflixu zdarma. Nepřekvapivě tomu tak nebylo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Do roku 2025 bude vlastnit 8K TV až 72 milionů domácností Do roku 2025 bude vlastnit 8K TV až 72 milionů domácností
Rozjezd 8K TV je zatím velmi pomalý, ale v následujících letech by se měly dostat do desítek milionů domácností po celém světě. Přispějí k tomu také nižší ceny těchto televizorů. Analytici tvrdí, že lídry se stanou Severní Amerika a Čína.
8.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Sony Bravia XR: aktualizace s VRR až na podzim a plná propustnost HDMI 2.1? Sony Bravia XR: aktualizace s VRR až na podzim a plná propustnost HDMI 2.1?
Podle čínského zdroje by měly letošní televizory Bravia XR využívat HDMI 2.1 s plnou propustností 48 Gb/s. Na podporu variabilní obnovovací frekvence (VRR) si majitelé jeětě počkají, neboť aktualizace je údajně plánována na podzim 2021.
8.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik