www.tvfreak.cz
>
>

Bezplatná streamovací služba Plex Live TV nyní dostupná celosvětově

Bezplatná streamovací služba Plex Live TV nyní dostupná celosvětově
, , aktualita
Koncem loňského roku spustila služba Plex svou streamovací službu Live TV, tehdy byla ale dostupná jen pro vybrané země. To se nyní mění a streamování si uživatelé mohou pustit nově po celém světě.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služby jsou obvykle placené, nicméně Plex to vidí jinak. Už v prosinci minulého roku byla spuštěna bezplatná služba Live TV, kterou logicky uživatelé platili shlédnutím reklam. Tehdy byla služba dostupná jen ve vybraných zemích, nicméně nyní se tato služba rozšiřuje celosvětově. To sice neznamená, že v každé zemi na světě bude dostupný veškerý obsah a nabídka se tedy může lokálně lišit, každopádně počet podporovaných zemí se tímto výrazně rozšířil.
 
Plex
 
Celkově bude k dispozici 80 televizních kanálů, které jsou přenášeny přes internet, takže není potřeba TV karty nebo antény. Kdo bude chtít, může samozřejmě využívat i placených služeb, jako je předplatné Plex Pass za 4,99 EUR měsíčně (tam už je potřeba tuner).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Aplikace Apple TV míří na televize Sony s Android TV. Podporuje 4K HDR a Dolby Atmos Aplikace Apple TV míří na televize Sony s Android TV. Podporuje 4K HDR a Dolby Atmos
Aplikace Apple TV, která poskytuje i přístup k filmům a seriálům z platformy TV+, se rozšířila na chytré televizory další značky. Apple také prodloužil bezplatnou zkušební lhůtu pro TV+ až do února 2021.
17.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Sony přinese Android TV 9 na televize z let 2016 až 2019 Sony přinese Android TV 9 na televize z let 2016 až 2019
Sony slíbilo, že pro většinu televizorů generací D, E, F a G vydá aktualizaci na Android TV ve verzi 9.0. V některých regionech již vyšla, evropští zákazníci by se měli dočkat do konce roku. Co přinese nového?
15.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney se zaměří primárně na streaming, kina zařadí na druhou kolej Disney se zaměří primárně na streaming, kina zařadí na druhou kolej
Streaming videa je na vzestupu a také The Walt Disney Company vidí v tomto segmentu obrovský potenciál. V rámci reorganizace se chce filmové studio zaměřit primárně na své platformy pro streamování videa.
15.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic Lumix BGH1: profesionální MFT kamera se 4K/60p Panasonic Lumix BGH1: profesionální MFT kamera se 4K/60p
Panasonic skutečně uvedl novou Micro Four Thirds kameru, která míří do profesionální sféry. Má 10,2MPx snímač schopný natáčení 4K60p videa, nechybí ani pokročilé chlazení a spousta různých vstupů i výstupů.
13.10.2020, aktualita, Milan Šurkala
Masová výroba panelů QD-OLED začne příští rok, Samsung o ně nemá zájem Masová výroba panelů QD-OLED začne příští rok, Samsung o ně nemá zájem
Divize Samsung Display potvrdila, že v roce 2021 začne s masovou výrobou panelů QD-OLED. Proti dřívějšímu plánu se tedy nic nezměnilo. Stále platí, že v televizích od Samsung Electronics se s touto technologií zatím nepočítá.
11.10.2020, aktualita, Jáchym Šlik