www.tvfreak.cz
>
>

Bezplatná streamovací služba Plex Live TV nyní dostupná celosvětově

Bezplatná streamovací služba Plex Live TV nyní dostupná celosvětově
, , aktualita
Koncem loňského roku spustila služba Plex svou streamovací službu Live TV, tehdy byla ale dostupná jen pro vybrané země. To se nyní mění a streamování si uživatelé mohou pustit nově po celém světě.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služby jsou obvykle placené, nicméně Plex to vidí jinak. Už v prosinci minulého roku byla spuštěna bezplatná služba Live TV, kterou logicky uživatelé platili shlédnutím reklam. Tehdy byla služba dostupná jen ve vybraných zemích, nicméně nyní se tato služba rozšiřuje celosvětově. To sice neznamená, že v každé zemi na světě bude dostupný veškerý obsah a nabídka se tedy může lokálně lišit, každopádně počet podporovaných zemí se tímto výrazně rozšířil.
 
Plex
 
Celkově bude k dispozici 80 televizních kanálů, které jsou přenášeny přes internet, takže není potřeba TV karty nebo antény. Kdo bude chtít, může samozřejmě využívat i placených služeb, jako je předplatné Plex Pass za 4,99 EUR měsíčně (tam už je potřeba tuner).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
To nejlepší od Panasonicu. Na trh vstoupily HZ2000 OLED TV To nejlepší od Panasonicu. Na trh vstoupily HZ2000 OLED TV
Teprve nedávno byl zahájen prodej OLED TV ze série Panasonic HZ2000, která představuje vlajkovou loď této značky pro rok 2020. Jak správně tušíte, nejedná se o žádnou lidovku, cena se totiž může přiblížit až ke 100 000 Kč.
2.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik