www.tvfreak.cz
>
>

Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami

Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
, , aktualita
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
K oblíbeným
reklama
Služba Plex slouží ke spravování vlastní kolekce médií i jako Live TV. Nově rozšiřuje nabídku funkcí o streamovací službu, která na rozdíl od mnoha jiných zavedených konkurentů bude "zdarma". Pochopitelně, úplně zadarmo nic není, a tak sice nemusíte vytahovat svou platební kartu, budete ale muset přetrpět reklamy, pomocí jejichž zobrazování se ve výsledku platí distributorům za obsah.
 
Terminátor na Plexu
 
Plex má nabídnout tisíce filmů, seriálů i dokumentů, které budou s reklamami i v případě, že má uživatel Plex Pass. Reklamy ze streamování nicméně nezasahují do kolekce, kterou už uživatelé mají (videa, fotografie, hudba), jejich vlastní obsah tak bude nadále bez reklam. Většina obsahu má být celosvětově dostupná, nemusí to ale platit pro všechny tituly. Některé mohou mít tradičně omezení, kde je lze vysílat.
 
Stejně jako i u jiných služeb, i zde může přibývat nový obsah a naopak mizet ten, který zde už byl, když na něj vyprší práva (např. z Netflixu zmizí Přátelé už za pár týdnů, podobně tak přejdou filmy od Marvela jen na Disney+, ačkoli ještě dnes jsou dostupné na některých jiných službách). Obsah na Plexu bude obvykle v jazyce, ve kterém byl natočen, většina pak má být dostupná s anglickými titulky.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV
LG přidalo do své nabídky další soundbar a tentokrát s ním potěší především majitele 65" GX OLED TV. Soundbar lze ovšem kombinovat i s jinými televizory. Ve výbavě nalezneme Dolby Atmos, DTS:X nebo několik možností připojení.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos? MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos?
Zdá se, že kvůli komplikacím se microLED TV od Samsungu možná nedostanou na trh v roce 2020, jak výrobce předpokládal. Objevují se totiž chyby při výrobě i vysoká cena. Samsung ovšem zůstává optimistický.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo
Streamovací služba Quibi své uživatele příliš nezaujala. Nabídla působivé 3měsíční zkušební období, nicméně podle průzkumů to vypadá, že z prvních uživatelů si ji předplatilo jen pouhých 8 %. To je o něco horší výsledek, než je standard.
10.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh
Společnost TCL přidala do své nabídky další řadu televizorů s Android TV. K dostání bude až v pěti úhlopříčkách, přičemž první dvě se již dostávají na český trh. Na zákazníky čeká slibná výbava v kombinaci s tenkými rámečky a přívětivou cenou.
10.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T
Samsung zkompletoval letošní nabídku soundbarů, a to představením vlajkových modelů s podporou Dolby Atmos, DTS:X a eARC. HW-Q900T nabízí zvuk v kanálech 7.1.4, HW-Q950T potom dokonce 9.1.4.
9.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik