www.tvfreak.cz
>
>

Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami

Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
, , aktualita
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
K oblíbeným
reklama
Služba Plex slouží ke spravování vlastní kolekce médií i jako Live TV. Nově rozšiřuje nabídku funkcí o streamovací službu, která na rozdíl od mnoha jiných zavedených konkurentů bude "zdarma". Pochopitelně, úplně zadarmo nic není, a tak sice nemusíte vytahovat svou platební kartu, budete ale muset přetrpět reklamy, pomocí jejichž zobrazování se ve výsledku platí distributorům za obsah.
 
Terminátor na Plexu
 
Plex má nabídnout tisíce filmů, seriálů i dokumentů, které budou s reklamami i v případě, že má uživatel Plex Pass. Reklamy ze streamování nicméně nezasahují do kolekce, kterou už uživatelé mají (videa, fotografie, hudba), jejich vlastní obsah tak bude nadále bez reklam. Většina obsahu má být celosvětově dostupná, nemusí to ale platit pro všechny tituly. Některé mohou mít tradičně omezení, kde je lze vysílat.
 
Stejně jako i u jiných služeb, i zde může přibývat nový obsah a naopak mizet ten, který zde už byl, když na něj vyprší práva (např. z Netflixu zmizí Přátelé už za pár týdnů, podobně tak přejdou filmy od Marvela jen na Disney+, ačkoli ještě dnes jsou dostupné na některých jiných službách). Obsah na Plexu bude obvykle v jazyce, ve kterém byl natočen, většina pak má být dostupná s anglickými titulky.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře
Seriál Obi-Wan čekají změny. Internetem kolují zvěsti o rozpuštění štábu a přeložení natáčení až na příští rok kvůli nevyhovujícím scénářům. Ewan McGregor nicméně problémy popírá a příprava prý není ohrožena.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher na Netflixu přijde ve verzi anime The Witcher na Netflixu přijde ve verzi anime
Streamovací služba Netflix se chce svézt na vlně úspěchu seriálu The Witcher. Vedle druhé řady seriálu chce připravit úplně jiný formát na tyto motivy. V plánu je totiž další seriál Zaklínače ve formě anime.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Philips OLED805 a OLED855 přichází s lepší AI Philips OLED805 a OLED855 přichází s lepší AI
Philips aktualizoval nabídku svých televizí pro rok 2020 a mezi nimi jsou i nové OLED modely OLED805 a OLED855. Ty mají obrazový procesor P5, který využívá pomoci umělé inteligence  pro vylepšení obrazu.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí
The Witcher (Zaklínač) je nejúspěšnějším seriálem Netflixu. Vysoké sledovanosti však dopomohl i jeden početní trik. Netflix totiž změnil způsob, jak bude od nynějška počítat aktivní diváky seriálů a filmů.
22.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo
Disney+ je v USA poměrně úspěšnou streamovací službou. Přináší např. marvelovky nebo Star Wars, nicméně v Evropě dosud nebyla dostupná. To se ale brzy změní a objeví se tu o trochu dříve, než se čekalo.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala