www.tvfreak.cz
>
>

Avengers: Endgame vydělali 2 mld. USD, útočí na Avatara

Avengers: Endgame vydělali 2 mld. USD, útočí na Avatara
, , aktualita
Avengers: Endgame možná budou nejúspěšnějším filmem všech dob. Tento velkofilm má totiž na účtě už 2 miliardy dolarů a blíží se překonání i historického rekordu nejvýdělečnějšího filmu všech dob.
K oblíbeným
reklama
Velkofilm Avengers: Endgame (recenze) do světových kin vtrhl opravdu ve velkém a trhá jeden rekord za druhým. Za první víkend v USA utržil 350 milionů USD a překonal také celosvětový rekord ve výši 1,2 miliardy USD. Tady se ale snímek ani zdaleka nezastavil a stal se filmem, který nejrychleji vydělal nejen první, ale i druhou miliardy dolarů. Tak moc už totiž film dokázal nasbírat, a to je v kinech teprve dva týdny.
 
Avengers: Endgame
 
A za těchto pár dní už dokázal překonat i takové pecky, jako jsou Avengers: Infinity War, Star Wars: The Force Awakens a Titanic. Už mu zbývá překonat jen jediný film, a to Avatar. Ten si vydělal 2,7 miliardy USD a při tomto tempu to asi poslednímu dílu Avengerů nebude dlouho trvat a urve si první příčku i tady.
 
Marvel ale s komiksovými filmy rozhodně nekončí. Skončila teď sice velká sága více než 20 filmů rozdělených do tří fází, ale už se připravuje sága nová. Čtvrtá fáze má začít snímkem Spider-man: Far From Home, který se má objevit v kinech už v tomto létě (2. července 2019) a nastartuje další ságu čítající přes 20 filmů. Objeví se tu např. sólo film Black Widow, Doctor Strange 2, Black Panter 2 nebo Guardians of the Galaxy 3.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
LG HU70LA, nový 140" 4K projektor LG HU70LA, nový 140" 4K projektor
Společnost LG uvedla nový 4K projektor HU70LA, který nabídne velkou úhlopříčku obrazu, vysoké rozlišení, a to vše za vcelku příznivou cenu. Pochopitelně bude podporovat i funkce typické pro chytré televize.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p
Sony představilo novou profesionální kameru FX9, která se může pochlubit spoustou zajímavých technologií. Její full frame 6K čip poskytuje kvalitní 4K záznam s oversamplingem, umí 4K 120p i 10bitový 4:2:2 interní záznam.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů
Sony rozšiřuje možnosti svého systému modulů s Crystal LED technologií. Nyní je možné vytvořit displej s neuvěřitelným rozlišením 16K. Ještě více neuvěřitelná je i cena, která se rovná několika supersportovním vozům.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu
Apple včera představil svou dlouho očekávanou streamovací službu Apple TV+. Ta překvapila především svou cenou, která činí pouhých $4,99 s možností rodinného sdílení, tedy až pro 6 uživatelů najednou.
11.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
8K pro masy: Samsung uvádí 55" QLED Q900 TV 8K pro masy: Samsung uvádí 55" QLED Q900 TV
Samsung chce protlačit 8K z naprostého high-endu alespoň do vyššího mainstreamu. Proto představuje svůj doposud nejmenší 8K model, QLED televizi Q900 s 55" úhlopříčkou a o něco nižší cenou než u větších modelů.
10.9.2019, aktualita, Milan Šurkala