www.tvfreak.cz
>
>

Avengers: Endgame vydělali 2 mld. USD, útočí na Avatara

Avengers: Endgame vydělali 2 mld. USD, útočí na Avatara
, , aktualita
Avengers: Endgame možná budou nejúspěšnějším filmem všech dob. Tento velkofilm má totiž na účtě už 2 miliardy dolarů a blíží se překonání i historického rekordu nejvýdělečnějšího filmu všech dob.
K oblíbeným
reklama
Velkofilm Avengers: Endgame (recenze) do světových kin vtrhl opravdu ve velkém a trhá jeden rekord za druhým. Za první víkend v USA utržil 350 milionů USD a překonal také celosvětový rekord ve výši 1,2 miliardy USD. Tady se ale snímek ani zdaleka nezastavil a stal se filmem, který nejrychleji vydělal nejen první, ale i druhou miliardy dolarů. Tak moc už totiž film dokázal nasbírat, a to je v kinech teprve dva týdny.
 
Avengers: Endgame
 
A za těchto pár dní už dokázal překonat i takové pecky, jako jsou Avengers: Infinity War, Star Wars: The Force Awakens a Titanic. Už mu zbývá překonat jen jediný film, a to Avatar. Ten si vydělal 2,7 miliardy USD a při tomto tempu to asi poslednímu dílu Avengerů nebude dlouho trvat a urve si první příčku i tady.
 
Marvel ale s komiksovými filmy rozhodně nekončí. Skončila teď sice velká sága více než 20 filmů rozdělených do tří fází, ale už se připravuje sága nová. Čtvrtá fáze má začít snímkem Spider-man: Far From Home, který se má objevit v kinech už v tomto létě (2. července 2019) a nastartuje další ságu čítající přes 20 filmů. Objeví se tu např. sólo film Black Widow, Doctor Strange 2, Black Panter 2 nebo Guardians of the Galaxy 3.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu
AirPlay 2 umožňuje streamovat obsah z iPhonu, iPadu či Macu na jiné zařízení, a to dokonce chytrý televizor. Pokud hledáte televizor s AirPlay 2, pomůže vám tento seznam kompatibilních modelů.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA
Obchodní válka mezi Čínou a USA mělo nečekané důsledky pro čínské fanoušky seriálu Hra o trůny. Závěrečný díl si nemohli pustit legální cestou, neboť vlastník práv pro tamní trh jej zablokoval, a to údajně na žádost čínské vlády.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele
Trh s audio produkty pro domácnost se v budoucnu zase o něco zmenší, tedy alespoň co se týče vlastníků. Americký gigant Sound United spolkne příslušnou divizi korporace Onkyo, která zahrnuje také značky Pioneer nebo Integra.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS
S ročním zpožděním se na Apple TV, iPhony a iPady dostala aplikace Steam Link, která na uvedená zařízení umožňuje streamovat hry z počítače. Společnost Valve tak patrně vyřešila problém s Applem, kvůli které byla aplikace původně odmítnuta.
19.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie
V čínských e-shopech se nedávno objevil nový přírůstek mezi „TV boxy“ na architektuře ARM. Wechip X88 Pro stojí jen pár desítek dolarů, ale poradí si s rozlišením 4K UHD a využívá nejaktuálnější verzi Androidu.
18.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik