www.tvfreak.cz
>
>

Avengers: Endgame vydělali 2 mld. USD, útočí na Avatara

Avengers: Endgame vydělali 2 mld. USD, útočí na Avatara
, , aktualita
Avengers: Endgame možná budou nejúspěšnějším filmem všech dob. Tento velkofilm má totiž na účtě už 2 miliardy dolarů a blíží se překonání i historického rekordu nejvýdělečnějšího filmu všech dob.
K oblíbeným
reklama
Velkofilm Avengers: Endgame (recenze) do světových kin vtrhl opravdu ve velkém a trhá jeden rekord za druhým. Za první víkend v USA utržil 350 milionů USD a překonal také celosvětový rekord ve výši 1,2 miliardy USD. Tady se ale snímek ani zdaleka nezastavil a stal se filmem, který nejrychleji vydělal nejen první, ale i druhou miliardy dolarů. Tak moc už totiž film dokázal nasbírat, a to je v kinech teprve dva týdny.
 
Avengers: Endgame
 
A za těchto pár dní už dokázal překonat i takové pecky, jako jsou Avengers: Infinity War, Star Wars: The Force Awakens a Titanic. Už mu zbývá překonat jen jediný film, a to Avatar. Ten si vydělal 2,7 miliardy USD a při tomto tempu to asi poslednímu dílu Avengerů nebude dlouho trvat a urve si první příčku i tady.
 
Marvel ale s komiksovými filmy rozhodně nekončí. Skončila teď sice velká sága více než 20 filmů rozdělených do tří fází, ale už se připravuje sága nová. Čtvrtá fáze má začít snímkem Spider-man: Far From Home, který se má objevit v kinech už v tomto létě (2. července 2019) a nastartuje další ságu čítající přes 20 filmů. Objeví se tu např. sólo film Black Widow, Doctor Strange 2, Black Panter 2 nebo Guardians of the Galaxy 3.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí
The Witcher (Zaklínač) je nejúspěšnějším seriálem Netflixu. Vysoké sledovanosti však dopomohl i jeden početní trik. Netflix totiž změnil způsob, jak bude od nynějška počítat aktivní diváky seriálů a filmů.
22.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo
Disney+ je v USA poměrně úspěšnou streamovací službou. Přináší např. marvelovky nebo Star Wars, nicméně v Evropě dosud nebyla dostupná. To se ale brzy změní a objeví se tu o trochu dříve, než se čekalo.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem
V nabídce videokamer společnosti Panasonic se objevují dva nové modely HC-X1500 a HC-X2000. Oba dva mají objektiv s 24× optickým zoomem a potěší také schopností záznamu ve 4K rozlišení při 60p.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10 NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10
Streamovacích služeb není asi nikdy dost, a tak televize NBC brzy uvede svou vlastní. Ta ponese název Peacock a bude možné ji sledovat i zdarma. Pokud ale zaplatíte, dostanete lepší služby, více obsahu a můžete se i zbavit reklam.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela má další trailer Black Widow od Marvela má další trailer
Marvel uvolnil další trailer na film Black Widow, který zamíří do kin v květnu letošního roku. Zatímco ten minulý více napovídal o minulosti Natashy Romanoff, tentokrát se dozvíme více i o hlavním protivníkovi.
14.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář