www.tvfreak.cz
>
>

Avengers: Endgame vydělali 2 mld. USD, útočí na Avatara

Avengers: Endgame vydělali 2 mld. USD, útočí na Avatara
, , aktualita
Avengers: Endgame možná budou nejúspěšnějším filmem všech dob. Tento velkofilm má totiž na účtě už 2 miliardy dolarů a blíží se překonání i historického rekordu nejvýdělečnějšího filmu všech dob.
K oblíbeným
reklama
Velkofilm Avengers: Endgame (recenze) do světových kin vtrhl opravdu ve velkém a trhá jeden rekord za druhým. Za první víkend v USA utržil 350 milionů USD a překonal také celosvětový rekord ve výši 1,2 miliardy USD. Tady se ale snímek ani zdaleka nezastavil a stal se filmem, který nejrychleji vydělal nejen první, ale i druhou miliardy dolarů. Tak moc už totiž film dokázal nasbírat, a to je v kinech teprve dva týdny.
 
Avengers: Endgame
 
A za těchto pár dní už dokázal překonat i takové pecky, jako jsou Avengers: Infinity War, Star Wars: The Force Awakens a Titanic. Už mu zbývá překonat jen jediný film, a to Avatar. Ten si vydělal 2,7 miliardy USD a při tomto tempu to asi poslednímu dílu Avengerů nebude dlouho trvat a urve si první příčku i tady.
 
Marvel ale s komiksovými filmy rozhodně nekončí. Skončila teď sice velká sága více než 20 filmů rozdělených do tří fází, ale už se připravuje sága nová. Čtvrtá fáze má začít snímkem Spider-man: Far From Home, který se má objevit v kinech už v tomto létě (2. července 2019) a nastartuje další ságu čítající přes 20 filmů. Objeví se tu např. sólo film Black Widow, Doctor Strange 2, Black Panter 2 nebo Guardians of the Galaxy 3.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019 HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019
Televizní stanice HBO letos překonala Netflix a odnesla si nejvíce nominací na televizní ceny Emmy 2019. Celkově šlo o 137 nominací, přičemž naprostou jedničkou zde byl legendární seriál Game of Thrones.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci
Streamovací služba Netflix měla za sebou celou řadu úspěchů, ale pro tentokrát to úplně nevyšlo. Nárůst platících diváků byl o polovinu menší, než se čekalo a v USA došlo dokonce až k poklesu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Novým agentem 007 bude žena, černoška Lashana Lynch Novým agentem 007 bude žena, černoška Lashana Lynch
V novém díle o agentovi 007 dojde k velkému převratu. Novým agentem 007 se totiž stane žena, černoška. Postavu si tentokrát zahraje Lashana Lynch. U mnoha lidí tato zpráva vyvolala nemalé rozhořčení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Shutterstock uvedl Elements, knihovnu s filmovými efekty Shutterstock uvedl Elements, knihovnu s filmovými efekty
Fotobanka Shutterstock už nějakou dobu nabízí prodej videoklipů, svůj záběr ale dále rozšiřuje. Tentokrát totiž spouští funkci Elements, která bude nabízet nejen profesionálům nejrůznější vizuální efekty pro filmy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zoner Photo Studio X: obstojí i jako střihový software? Zoner Photo Studio X: obstojí i jako střihový software?
Zoner Photo Studio X je sice už dle svého názvu software určený pro správu a editaci fotografií, v posledních verzích se ale začaly rozšiřovat i schopnosti editace videa a podporuje dokonce i H.265. Obstojí jako střihový software?
15.7.2019, recenze, Milan Šurkala