www.tvfreak.cz
>
>
>

Apple ukázal trailer k seriálu podle Isaaca Asimova, rozšíří podporu aplikace TV

Apple ukázal trailer k seriálu podle Isaaca Asimova, rozšíří podporu aplikace TV
, , aktualita
Jeden z nejočekávanějších seriálů pro Apple TV+ získal alespoň první trailer. Apple také prozradil, že jeho aplikace TV je dostupná na 1 miliardě obrazovek. Brzy se kompatibilita rozšíří o televizory Sony a Vizio.
K oblíbeným
reklama
Na konferenci WWDC 2020 se Apple zmínil také o aplikaci TV a své platformě streamovaného videa TV+, i když k oznámení žádné revoluční novinky nedošlo. V případě aplikace TV dojde během letošního léta k rozšíření na dvě nové platformy: chytré televizory Sony a Vizio. Apple se také pochlubil, že aplikace TV je v tuto chvíli dostupná na více než miliardě obrazovek a zařízení. To ovšem není zase tak překvapivé, neboť na světě je okolo 900 milionů aktivních iPhonů a většina z nich obsahuje předinstalovanou aplikaci TV. Kromě toho je služba dostupná třeba také na Apple TV, streamovacích zařízení od Amazonu a Roku nebo novějších televizích Samsung a LG.
 
 
Včerejší keynote se také krátce dotkla nového obsahu pro TV+. Konkrétně byl zveřejněn trailer pro dlouho očekávaný seriál, který vzniká podle populární knižní sci-fi série Foundation (v českém překladu vyšla jako Nadace) od Isaaca Asimova. Apple sice seriál oznámil již v roce 2018. letos byla zahájena produkce v Irsku, ale kvůli pandemii COVID-19 musela být hned v březnu pozastavena. Apple na tvorbě spolupracuje s americkou produkční společností Skydance Media. V seriálu si zahrají Jared Harris a Lee Pace, mezi producenty patří David S. Goyer a Josh Friedman. Foundation bude mít na Apple TV+ premiéru někdy v příštím roce. Podle původních informací by měla první řada zahrnovat deset epizod.
 
 
Apple TV+ se zatím nestala žádným hitem a můžeme předpokládat, že na konkurenci počtem předplatitelů výrazně ztrácí. Na jedné straně je sice nízká cena předplatného a dokonce spousta možností získat TV+ na rok zdarma, pokud si pořídíte hardware od Applu, ale na straně druhé malé množství dostupného obsahu. Pokud bychom tak vypočítali cenu předplatného vzhledem k počtu pořadů, patrně by Apple TV+ byla jednou z nejdražších služeb. Firma z Cupertina se to snaží změnit zařazením obsahu třetích stran a dokonce pro celosvětovou premiéru získala válečný film Greyhound s Tomem Hanksem, který měl původně zamířit do kin.
 
Apple na rozdíl od Netflixu či Disney+ nezveřejňuje počet předplatitelů TV+, ale podle analytiků by služba mohla dosáhnout milníku 100 milionů uživatelů v roce 2025.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu? Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu?
Telly přináší zákazníkům své televize přes internet dříve avizovanou inovaci v podobě kodeku H.265. Zatím je dostupný pro uživatele set-top boxu. Pro sportovní fanoušky bylo připraveno několik programů s vyšším datovým tokem.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun
Společnost Samsung spustila letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 tisíc korun. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž o zajímavé slevy a poukaz na ubytování v hodnotě tří tisíc korun.
Včera, inzerce, PR článek
Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu
Na český trh nedávno dorazila novinka od značky Strong pro méně náročné diváky. Řada LCD TV, která zatím obsahuje jediný model 50UC6203, slibuje solidní obrazovou kvalitou, moderní design a podporu aplikací za rozumnou cenu.
12.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV
LG přidalo do své nabídky další soundbar a tentokrát s ním potěší především majitele 65" GX OLED TV. Soundbar lze ovšem kombinovat i s jinými televizory. Ve výbavě nalezneme Dolby Atmos, DTS:X nebo několik možností připojení.
12.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos? MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos?
Zdá se, že kvůli komplikacím se microLED TV od Samsungu možná nedostanou na trh v roce 2020, jak výrobce předpokládal. Objevují se totiž chyby při výrobě i vysoká cena. Samsung ovšem zůstává optimistický.
11.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář