Výrobce:

A.C. Ryan

Články o výrobci A.C. Ryan | Zobrazit jen články a recenze
Androidí hub pro TV od AC Ryan

Androidí hub pro TV od AC Ryan

Společnost AC Ryan si připravila nový produkt s označením VEOLO, který označila za Smart Android Hub. Jedná se v podstatě o produkt, s jehož pomocí si z obyčejného televizoru vytvoříme Smart TV připravený využívat Internet a dostupná multimédia.
5.10.2011, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
A.C. Ryan PLAYON!HD a HD Mini: králové multimédií

A.C. Ryan PLAYON!HD a HD Mini: králové multimédií

U nás nepříliš známý výrobce A.C. Ryan nám poskytl na test dvě multimediální centra. V obou případech dostaneme bohatou výbavu, výkonný hardware a precizní zpracování. V čem se však liší a co nabídnou oproti konkurenci?
13.1.2011, recenze, Jakub Doležal38 komentářů
AC Ryan uvádí dva přehrávače

AC Ryan uvádí dva přehrávače

Společnost AC Ryan si připravila dva nové přehrávače multimédií, a to modely Playon!HD2 a Playon!HD Mini2, které mají být vůbec první modely využívající procesory 1185 od firmy Realtek. Podívejme se nyní na to, co všechno nám nabízí.
10.1.2011, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
A.C.Ryan Playon!HD Essential

A.C.Ryan Playon!HD Essential

Společnost A.C.Ryan si připravila nový přírůstek do rodiny přehrávačů Playon!, který dostal označení Essential. Určen je pro uložení a následné poskytnutí filmů, hudby a fotografií na domácí TV obrazovce či audio systému. Co přesně tedy nabízí?
11.11.2010, aktualita, Jan Vítek
A.C.Ryan využije "zelené" pevné disky

A.C.Ryan využije "zelené" pevné disky

Společnost A.C.Ryan oznámila, že jej řada multimediálních přehrávačů a rekordérů začíná využívat "zelené" pevné disky, tedy takové, které jsou šetrné vůči životnímu prostředí. Jedná se o sérii Greenlife produktů Playon!HD a Playon!DVRHD.
2.8.2010, aktualita, Jan Vítek