Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung LE40C670

adlib (71)|14.4.2010 16:38
Vlastní již někdo tuhle TV? Vážně o ní uvažuji, ale nikde nejsou fotky z boku a ze zadu TV. Takže šťastné majitele prosím o jejich zveřejnění.
filda2003 (28)|15.4.2010 10:46
Ahoj. Mám C570, podle mě to zase takový rozdíl nebude z hlediska funkcí. Tak kdyby něco tak se ozvi.
adlib (71)|15.4.2010 11:57
Mohl by jsi udělat pár fotek a dát sem odkaz, zajímá mne hlavně hloubka, umístění konektorů a pod. Díky předem.
zelva72 (15)|17.4.2010 13:24
Tak jsem dnes pracně setřídil programy, karta od UPC mi zatím nepřišla, tak jsem odzkoušel vše na půjčené a vše OK. Satelit jsem neladil, ten je v plánu za několik měsíců na baráku v souvislosti s výměnou společné antény. Je tam možnost naladit i jen nekódované kanály na satelitu. Takže to zatím vypadá, že budu využívat kabelovku UPC + nekódované Astra. Do budoucna uvidím. Standard od UPC mám za 300 Kč na rok, když mi to nezdraží, zůstanu u nich, kdyby nedali slevu, půjdu do SkyLinku a nebo něco chystá ještě jeden inetnetový operátor - třeba překvapí. TV vyšla na 22850 Kč na Patru. Přehrávání z 250 GB HDD ok, zatím to přehrálo všechy kodeky. Titulky si to taky načítá bez problému.
adlib (71)|17.4.2010 17:56
Šupni sem prosím pěkně pár fotek, chci si ji v pondělí objednat a chtěl bych ji vidět z boku a zezadu. Díky moc.
Capi (4)|21.6.2010 13:18
Poradite prosím jak na této TV ladit kanály přes satelit? Vlastním Skylink HD a vždy se mi uloží přes 400 kanálů z nichž funguje ani ne 1/3. Opravdu nechci strávit celý den mazaním a přeukládáním programů, které nechci :(
bakso (9)|21.6.2010 14:33
taktiez by som bol rad, ak by dal niekto navod ako naladit spravne skylink. konkretne ako dat cryptoworks modul a kartu skylink do tv (ako otocenu) aby to slo. taktiez ladenie programov,aby naladilo len tie skylinku a nemiesalo sa to s inymi zadara. diki
Capi (4)|21.6.2010 16:58
Já vlastním Cryptoworks Irdeto Smit, kde musí být zelená etiketa ke zdi a karta čipem ke zdi. Modul tam jde zasunout poměrně lehce, ale asi poslední cca 5mm mušíš trochu zatlačit.

Tak a teď prosím někdo to ladění. Pokuď dám automatiku, tak se mi nenahraje vše co Skylink nabízí. Pak musím manuálně ladit chybějící programy. Ale ať tak nebo tak, více jak polovinu tvoří programy, které jsou zakódované a vůbec je nechci. Jde to nějak, abych měl pouze programy z nabídky Skylink?
vivid.sk (11472)|21.6.2010 19:12
Neviem ci tento postup bude fungovat aj pri rade C, no skusim:
Kanaly si mozes editovat v editore v PC /vymazat co nepotrebujes/ a nasledne nahrat do TV naspat.

Viac uz pise jis:
https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=255062&postcount=1867
petr.kejval (16)|28.6.2010 09:27
Satelitní technik mi k Samsungu LE40C670 připojil satelitní anténu s monoblokem LNB pro příjem programů Astra 19,2 + Astra 23,5. Pak začal ladit televizi. Po té mi sdělil, že současný příjem programů z obou družic není možný, protože se v televizi nedá navolit DiSEqC 1.1, ale pouze DiSEqC 1.2. Máte někdo zkušenosti se současným příjmem programů z obou Aster? Nebo to opravdu nejde.
pratel (13)|29.6.2010 07:42
Samozrejme, ze to ide a uplne v pohode. Mam c670-ku a duo monoblock so skylinkom. Dokopy cca 800 tv a radio kanalov volnych a platenych. V nastaveniach satelitu mam pozicioner vypnuty. Pri LNB nastav pri Astre 19,2 DiSEqC 1/4 pri Astre 23,5 DiSEqC 1/2. Mne to funguje. Akurat sme si s technikom vsimli, ze TV ma asi o 20% slabsiu citlivost ako samostatny sat receiver. Pri niektorych kanaloch kvalita obrazu v info tabulke iba 47%, ale napriek tomu je obraz pekny. Neviem ci je to smerodajny udaj.

Takisto sa mi zda, ze obraz nie je synchronny so zvukom, je mierne pozadu a neda sa to nastavit. A mimochodom aku mate skusenost s trafom. Mne pri slabom zvuku, v tichej miestnosti pri jasnych scenach trochu otravne vrci aj na 3-4 metre.
pratel (13)|6.7.2010 18:31
Oprava predosleho prispevku!!! Pri LNB nastav pri Astre 19,2 DiSEqC 1/4 pri Astre 23,5 DiSEqC 2/4.
petr.kejval (16)|7.7.2010 08:45
Děkuji za radu, satelitní technik nastavil vše podle Vaší rady a příjem programů z obou družic funguje. Původně nenastavoval LBN, ale polohování antény. To, že se má místo 1/2 nastavit 2/4 jsem pochopil. Zpoždění zvuku, ani vrčení trafa jsem nezaznamenal.
adlib (71)|7.7.2010 21:00
Já na nastavení přepínání LNB 19,2 a 23,5 používám "Tón A a Tón B" a pracuje to naprosto bez problémů.
petr.kejval (16)|9.7.2010 12:33
Chtěl bych se zeptat, lze u této televize zprovoznit widget iDnes? Po pročtení různých diskuzí jsem usoudil, že to u C-éčkových televizorů nelze. Pochopil jsem to správně?

Lze si nějaký widget vytvořit a zprovoznit ho? Pokud ano, kde najdu dokumentaci, která by popisovala tvorbu těchto widgetů?
KCU1 (17)|9.7.2010 14:57
myslim ze iDnes jeste neni zprovoznen, nekde sem cetl ze behem leta ma byt iDnes i CT archiv
Zipko0 (14)|1.8.2010 19:01
Zdravim chcem sa opytat ci je pravda ze ze v ponuke internet@tv bez pripojeneho internetoveho kabla funguje iba polozka nastavenie? ostatne polozky funguju az po pripojeni internetoveho kabla.
Dakujem za odpoved.
01082010018.jpg
vivid.sk (11472)|1.8.2010 22:18
Zipko0: neviem ci je to pokus o vtip, ale je este jedno riesenie ...

Nie, nemusis pripajat kabel, mozes pripojit USB wifi modul (original samsung), a cez router sa na web dostanes.
Zipko0 (14)|2.8.2010 18:36
Praveze nedostanem! Pripajal som lan kabel a test siete prebehol uspesne ale ked pustim internet tak mam taku ponuku ako som ukazal na fotke hore. V tomto menu sa mi neda vobec pohybovat po wigetoch a ani na nastavenie sa neda dostat. Chcel by som vediet ze ked odpojite internetovy kabel ci sa da pohybovat po menu a dostat sa na zalozku nastavenia?
Inac internet mam od T-comu.
Dakujem za odpovede.
dtomanec (5)|6.8.2010 23:23
Tak jsem se stal majitelem Samsungu 55C670. Vyšel na mě panel AA01. Po tom co jsem si přečetl na fórech se s tím nějak smiřuju. Podvědomě to asi ovlivnilo radost z nový televize. Zatím tedy zkouším a pátrám. Co se mi moc nedaří je naladit satelit. Mám monoblock, CI modul SMIT a kartu Skylink HD. Naladil jsem pouze cca 300 většinou kodovaných programů na Astře 23,5°. Skylink český programy (CT1 HD, NOVA HD, CT2, PRIMA,atd) jsem mezi nimi neobjevil a to ani zakódované. Nevím kde dělám chybu. Se satelitem moc zkušeností nemám, může mi někdo poradit jak krok za krokem naladit Skylink programy a volné programy na Astře 19,2 a 23,5°? Nebo poradit kde bych to na netu našel? Z návodu moc moudrý nejsem. Předem díky za každou pomoc.
Díky. David
Zipko0 (14)|9.8.2010 12:29
Este otazocka. Akeho internetoveho providera pouzivate na Internet@tv?
Dakujem
corollak (15)|18.12.2010 13:11
Prosim prosim mam dotaz. Mame C670 + modul Irdeto CRYPTOWORKS SMIT + skylink a vsechno jsem naladil rucne podle http://skylink.cz/web/structure/16.html a naprosto SUPER. Jen mam jediny problem, ze trva pri zapnuti LCD nacitani kanalu. Nevite zda se to da nejak vyresit prosim?
Pajdo (47)|18.12.2010 14:29
"trva" je v casovych jednotkach (sec) kolko?
corollak (15)|20.12.2010 10:04
Tak jsem se ptal rodicu a pry jsou to minuty a ne sekundy, nevim presne zda pres jednu minutu nebo vice ale i tak je to hoodne, co?
adlib (71)|20.12.2010 10:21
Mám stejnou sestavu a přepínání kodovaných programů trvá cca 2-3 sec. Podíval bych se jestli je dobře seřízená parabola.
Pajdo (47)|20.12.2010 17:46
Mne to prepina do 2sec, u DVB-S2 do 3sec ...
corollak (15)|20.12.2010 21:02
[quote=adlib;316379]Mám stejnou sestavu a přepínání kodovaných programů trvá cca 2-3 sec. Podíval bych se jestli je dobře seřízená parabola.[/quote]

A kolik se ti ukazuje kvalitu ci sila signalu?
bortak (43)|21.12.2010 08:09
Nazdar odborníci...jenom se zeptám...podařilo se vám spustit nekódované programy na 19,2 např. Pro7, Rtl, Sat...atd. Já je tam mám jenom zakódované a transpondér na tuto Astru tam nejde vložit. A když jsme u těch transpondérů..jde tam vložit nebo ne..Vyzkoušel jsem všechny způsoby a nejde mi to.
corollak (15)|21.12.2010 15:48
Takze jsem se na to dnes juknul a trva to fakt tak 2minuty....pise to neni signal nebo zakodovany atd.
Pajdo (47)|21.12.2010 17:18
[quote=corollak;316517]A kolik se ti ukazuje kvalitu ci sila signalu?[/quote]

JOJplus Sila=100%, Kvalita=42, Chyby=320, parabola 70cm je 1/3 pod snehom ..
Pajdo (47)|21.12.2010 17:22
[quote=bortak;316595]Nazdar odborníci...jenom se zeptám...podařilo se vám spustit nekódované programy na 19,2 např. Pro7, Rtl, Sat...atd. Já je tam mám jenom zakódované a transpondér na tuto Astru tam nejde vložit. A když jsme u těch transpondérů..jde tam vložit nebo ne..Vyzkoušel jsem všechny způsoby a nejde mi to.[/quote]

Podarilo, dokonca cez Diseq ...
Da sa vložiť .. viď par správ vyššie
Skúsil si málo ...
corollak (15)|21.12.2010 17:37
[quote=Pajdo;316687]JOJplus Sila=100%, Kvalita=42, Chyby=320, parabola 70cm je 1/3 pod snehom ..[/quote]

A kde jsi nasel tu silu a chyby? ja mam jen kvalitu 46 ale vic info nemuzu najit u me C670. Volal jsem do samsungu a tam mi rekli ze to neni problem s TV ale jinde, udajne v signalu.
Pajdo (47)|21.12.2010 17:39
Na ovladaci podrzat INFO cca5sec (do zobrazenia info), naskoci info o aktualnom programe ...
corollak (15)|23.12.2010 20:56
Tak koukam ze nikdo nema asi problem jako mi ze mu kanaly pres ca modul nabihaji pres minutu. To by me zajimal v cem je zakopanej pes. Hezke svatky
luby (48)|28.12.2010 22:07
Ahoj,

včera jsem připojil k mé nové LE55C670 parabolu a proto můžu reagovat. Mám zatím jen půjčen CAM modul s kartou CSLink, ten CAM je cryptoworks PHILIPS. Přepínání volných programů trvá cca 2s a při přepnutí na kódovaný kanál CSLink to trvá cca 3s. Firmware v TV mám 3003.
Mám ale jeden zásadní poznatek. Při ladění paraboly se mi nedařilo získat odpovídající kvalitu signálu. Při průměru paraboly 90cm, kabelu 6m a monobloku 0,1db jsem nedokázal dostat lepší kvalitu signálu než 50 na ASTRA 3A a na ASTRA 1H 19,2° program Einsfestival HD dokonce jen 30 s chybovostí 650. Přitom síla signálu v obou případech 100.
Nedalo mi to a tak jsem si půjčil od souseda sat. receiver MASCOM, přešrouboval do něho kabel z TV a ejhle, na ASTRA 3A síla 95%, kvalita 99% a na ASTRA 1H Einsfestival HD síla 91%, kvalita 99% a to mezitím začalo hustě sněžit.
Problém tedy bude buď, že TV vyhodnocuje signál hrubě orientačně (zaráží mně ale ta chybovost), nebo má sat tuner hodně špatnou citlivost. Obraz se ale nerozpadává.
Toť zatím mé první postřehy se satelitním příjmem na této TV.

Oprava:
Přepínání programů je vždy do 2s, 3s trvá přepnutí na HD program
rios66 (41)|29.12.2010 17:16
Ahoj
Neviete nahodou ci by bolo mozne na modeli 670 nejak nainstalovat cccam alebo newcamd alebo nejakym inym sposobom prijimat sdielane kody.
mrzo (13)|29.12.2010 18:15
[quote=corollak;317108]Tak koukam ze nikdo nema asi problem jako mi ze mu kanaly pres ca modul nabihaji pres minutu. To by me zajimal v cem je zakopanej pes. Hezke svatky[/quote]

Mam podobny alebo rovnaky problem - po zapnuti TV sa zobrazi len sprava "Kodovany kanal" a trva 2-3 minuty kym nabehne obraz ak vobec nabehne, vacsinou totiz ani po 5 minutach nic… Pomaha len fyzicke vytiahnutie a zasunutie CAM modulu, to nabehne do par sekund… Podarilo sa ti to nejako vyriesit? Module mam od EUROCAM
drda (25)|2.1.2011 12:03
ahoj,

potřeboval bych poradit - mám samsung c670 (muj první satelit) prodalimi modul @Smit irdero CI+ (fiálovou nálepku) a bílou kartu na které je napsáno irdeo.

Když pusítm tv tak vídím hlášky s CI něco o autentifikaci a potom o sychronizaci karty je to normální?? Dost mě to otravuje.

Díky za rady

Radomir
mrzo (13)|2.1.2011 12:07
Niekde som tu cital na fore, ze u Smit (myslim, ze to bolo u nich…) modulov sa da v nastaveni modulu v TV zakazat zobrazovanie tychto hlasok… Inak modul funguje dobre? Dekoduje programy hned po zapnuti TV a nevypadava?
drda (25)|2.1.2011 12:48
kdyz ji pustim objevi se tyto hlašky do 20s to zmizi a kanály vídim všechny kdyz by se tod alo vypnout bylo by to dobre nevis jak??

jinak ty hlásky jsou normální??
mrzo (13)|2.1.2011 12:58
Nasiel som povodny prispevok, na ktory som odkazoval: https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=316474&postcount=7 Predpokladam, ze hlasky su normalne, len tu rychlost prvotneho dekodovania by som si predstavoval vacsiu…
gerard3866 (12)|4.1.2011 13:10
Dobrý den,
chtěl jsem vyzkoušet Facebook na mojí nové Le40c670 a nemůžu se přihlásit.
Vždycky mi to napíše...TATO FUNKCE JE DOSTUPNÁ POUZE REGISTROVANÝM UŽIVATELŮM ATD.....
a odkazuje mě to na nastavení a registraci...to jsem samozřejmě udělal.
V nastavení mi to ukazuje,že jsem na Facebook přihjášen,
ale Widget to ignoruje.
Co dělám špatně.
Facebooku jsem se dlouho bránil,kvůli TV jsem se registroval a ono mi tejde.
Prosím, kde dělám chybu.
dogs (351)|4.1.2011 21:01
[quote=mrzo;319329]Nasiel som povodny prispevok, na ktory som odkazoval: https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=316474&postcount=7 Predpokladam, ze hlasky su normalne, len tu rychlost prvotneho dekodovania by som si predstavoval vacsiu…[/quote]


Jo ten je můj :-) u starého zeleného modulu to šlo, u nového čistého Irdeta (fialový model) to vypnout nejde. Rychlost načítání po zapnutí TV je pomalá, ale už jsem si zvykl.
bortak (43)|5.1.2011 10:49
Dobrý den, taková maličkost. Nahrál jsem na HDD složky foto a filmy. Do nich zkopíroval potřebný obsah a děje se divná věc. Filmy a TS-videa televize přehrává bez problémů, akorát fotky nezvládá..Jsou to obrázky z aparátů, které jsem měl..žádná exotika (Pentax, Casio, Olympus atd.)Myslím, že formát jpeg..Netušíte někdo, proč tak triviální věc tato moderní TV nedovede zobrazit? Děkuji
bhomebrno (10)|8.1.2011 18:50
[quote=gerard3866;319836]Dobrý den,
chtěl jsem vyzkoušet Facebook na mojí nové Le40c670 a nemůžu se přihlásit.
Vždycky mi to napíše...TATO FUNKCE JE DOSTUPNÁ POUZE REGISTROVANÝM UŽIVATELŮM ATD.....
a odkazuje mě to na nastavení a registraci...to jsem samozřejmě udělal.
V nastavení mi to ukazuje,že jsem na Facebook přihjášen,
ale Widget to ignoruje.
Co dělám špatně.
Facebooku jsem se dlouho bránil,kvůli TV jsem se registroval a ono mi tejde.
Prosím, kde dělám chybu.[/quote]
Musíš být přihlášen i do samotného Internet@TV (Samsung) .... červené tlačítko .... předtím ale pochopitelně musíš v nastavení jít do "Přih.ID Internet@TV, kde si jednorázově VYTVOŘIT účet. Díky tomu si to, že v profilu (do TV) máš pak i uložené heslo na facebook, tak už pak zvolíš jen tu ikonu FB a jsi tam.
bhomebrno (10)|8.1.2011 19:05
[quote=bortak;320160]Dobrý den, taková maličkost. Nahrál jsem na HDD složky foto a filmy. Do nich zkopíroval potřebný obsah a děje se divná věc. Filmy a TS-videa televize přehrává bez problémů, akorát fotky nezvládá..Jsou to obrázky z aparátů, které jsem měl..žádná exotika (Pentax, Casio, Olympus atd.)Myslím, že formát jpeg..Netušíte někdo, proč tak triviální věc tato moderní TV nedovede zobrazit? Děkuji[/quote]
Jestli je to v JPG, tak bych tak typnul, že jsi maximálně zapomněl spustit jak "AKTUALIZOVAT" a případně i spustit "ZMĚNU STAVU". Pak to není možný, aby to nefungovalo (když ti jde jdou filmy), atd.
Teda počítám s tím, že nejen, že přes MédiaPlay vidíš "složku", ale také náhled fotek (tak jak v průzkumníku Windows) ... jinak může být chyba, že se to snažíš spustit přes Video a tam ti to nepůjde (v tomto případě zpět do základního menu MédiaPlay a vybrat záložku Fotografie).
gerard3866 (12)|9.1.2011 12:50
Dobrý den,zase jsem něco nenašel.Aktivoval jsem si na své LE40C670 nahrávání na HDD.
Umí TV nahrávat jak video...nastavím časovač,vypnu TV a jdu spát???
První pokus mi nevyšel,tak jen chci vědět jestli jsem udělal chybu nebo je to vlastnost.
Děkuji Gerard
Pajdo (47)|9.1.2011 14:15
Pouzivam to rovnako (teda cez EPG nastavim na nahravanie).
Som spokojny
- ze sa nahraje to co mu zadam
- ze nahravanie je aktivne aj ked vypnem TV
- Ak zadam priame nahravanie tak to nahrava aj ked vypnem TV pocas nahravania
Nie som spokojny
- Je tam nejake debilne obmedzenie na pocet planovanych cinnosti (chcel som pocas dovolenky viacej programov)
- Programy nie su vysielane podla casu zadaneho v EPG (ale to je obecny problem televizii ze nedodrzuju cas programu (ale TV noviny idu presne na sekundu)), niekolko filmov som videl do polovice ...