www.tvfreak.cz
>
>
>

Záporné postavy ve filmech nesmí mít iPhone, tvrdí režisér Johnson

Záporné postavy ve filmech nesmí mít iPhone, tvrdí režisér Johnson
, , aktualita
Režisér Rian Johnson v rozhovoru pro Vanity Fair prozradil zajímavou skutečnost. Společnost Apple má dle jeho slov při product placementu vyžadovat to, že záporné postavy nesmí používat zařízení od Applu.
K oblíbeným
reklama
Ohledně Applu koluje spousta zajímavých informací a jednou z nich má být dle režiséra Riana Johnsona i to, že společnost vyžaduje, aby se její produkty neobjevovaly v rukou záporných postav. Řekl tak nedávno ve videu pro Vanity Fair, kde popisoval některé detaily ze snímku Knives Out. V rámci product placementu se tak zařízení od Applu mohou ukazovat pouze v pozitivním světle, a to ať už jde o telefony iPhone nebo počítače Mac/MacBook, které mají používat jen ti dobří. Naopak, ti špatní mívají PC jiných značek nebo bezejmenné produkty.
 
 
Zatímco některé jiné značky chtějí protlačit své produkty všude možně do snímku a je jedno, zda jde o pozitivní nebo negativní postavu, v případě Applu je to jinak a jeho produkty se musí objevovat pouze v rukou těch správných lidí. Jinak řečeno, nepřeje si, aby měl zlý člověk  iPhone. Jak poznamenaly reakce lidí a médií na tuto zprávu, díky tomuto detailu by teoreticky mohlo být možné rozpoznat, zda je postava opravdu kladná, nebo to jen hraje. Platí to pochopitelně pro snímky, ve kterých má prsty Apple.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun
Společnost Samsung spustila letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 tisíc korun. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž o zajímavé slevy a poukaz na ubytování v hodnotě tří tisíc korun.
Dnes, inzerce, PR článek
Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu
Na český trh nedávno dorazila novinka od značky Strong pro méně náročné diváky. Řada LCD TV, která zatím obsahuje jediný model 50UC6203, slibuje solidní obrazovou kvalitou, moderní design a podporu aplikací za rozumnou cenu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV
LG přidalo do své nabídky další soundbar a tentokrát s ním potěší především majitele 65" GX OLED TV. Soundbar lze ovšem kombinovat i s jinými televizory. Ve výbavě nalezneme Dolby Atmos, DTS:X nebo několik možností připojení.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos? MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos?
Zdá se, že kvůli komplikacím se microLED TV od Samsungu možná nedostanou na trh v roce 2020, jak výrobce předpokládal. Objevují se totiž chyby při výrobě i vysoká cena. Samsung ovšem zůstává optimistický.
11.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo
Streamovací služba Quibi své uživatele příliš nezaujala. Nabídla působivé 3měsíční zkušební období, nicméně podle průzkumů to vypadá, že z prvních uživatelů si ji předplatilo jen pouhých 8 %. To je o něco horší výsledek, než je standard.
10.7.2020, aktualita, Milan Šurkala