www.tvfreak.cz
>
>
>

Záporné postavy ve filmech nesmí mít iPhone, tvrdí režisér Johnson

Záporné postavy ve filmech nesmí mít iPhone, tvrdí režisér Johnson
, , aktualita
Režisér Rian Johnson v rozhovoru pro Vanity Fair prozradil zajímavou skutečnost. Společnost Apple má dle jeho slov při product placementu vyžadovat to, že záporné postavy nesmí používat zařízení od Applu.
K oblíbeným
reklama
Ohledně Applu koluje spousta zajímavých informací a jednou z nich má být dle režiséra Riana Johnsona i to, že společnost vyžaduje, aby se její produkty neobjevovaly v rukou záporných postav. Řekl tak nedávno ve videu pro Vanity Fair, kde popisoval některé detaily ze snímku Knives Out. V rámci product placementu se tak zařízení od Applu mohou ukazovat pouze v pozitivním světle, a to ať už jde o telefony iPhone nebo počítače Mac/MacBook, které mají používat jen ti dobří. Naopak, ti špatní mívají PC jiných značek nebo bezejmenné produkty.
 
 
Zatímco některé jiné značky chtějí protlačit své produkty všude možně do snímku a je jedno, zda jde o pozitivní nebo negativní postavu, v případě Applu je to jinak a jeho produkty se musí objevovat pouze v rukou těch správných lidí. Jinak řečeno, nepřeje si, aby měl zlý člověk  iPhone. Jak poznamenaly reakce lidí a médií na tuto zprávu, díky tomuto detailu by teoreticky mohlo být možné rozpoznat, zda je postava opravdu kladná, nebo to jen hraje. Platí to pochopitelně pro snímky, ve kterých má prsty Apple.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Krátce: První pohled na nové Samsung QD TV, spojení Sharpu s NEC a více LG OLED displejů Krátce: První pohled na nové Samsung QD TV, spojení Sharpu s NEC a více LG OLED displejů
Na světlo světa se dostaly první snímky připravované nové generace Quantum Dots TV od Samsungu. Japonské firmy Sharp a NEC se rozhodly spojit své síly proti čínské konkurenci. Výroba OLED panelů od LG by se měla naplno rozjet v květnu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi přinese 65" Mi TV 4S do Evropy. Jaká bude cena? Xiaomi přinese 65" Mi TV 4S do Evropy. Jaká bude cena?
Xiaomi se rozhodlo nabídnout evropským zákazníkům také 65" model z řady Mi TV 4S. Jedná se o 4K televizor s HDR10+, kovovým stojanem nebo platformou Android TV, který navíc získal velmi zajímavou cenovku.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Soundbary Samsung pro rok 2020: přehled modelů, výbavy a cen Soundbary Samsung pro rok 2020: přehled modelů, výbavy a cen
Samsung letos uvede na evropské trhy až 14 nových soundbarů, které budou rozděleny do tří řad. Funkci vlajkové lodi zatím ponese model HW-Q800T, ale na své si přijdou také zájemci o cenově dostupnější soundbary.
27.3.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Apple nabízí Final Cut Pro X zdarma k vyzkoušení na 3 měsíce Apple nabízí Final Cut Pro X zdarma k vyzkoušení na 3 měsíce
Apple vychází v této složité době vstříc svým zákazníkům a u profesionálního videoeditačního softwaru Final Cut Pro X prodlužuje zkušební dobu na 90 dnů. Vůbec poprvé také vyjde zkušební verze programu Logic Pro X pro práci se zvukem.
27.3.2020, aktualita, Jáchym Šlik
UEFA.tv spouští aplikace pro Android TV, Apple TV a Fire TV UEFA.tv spouští aplikace pro Android TV, Apple TV a Fire TV
Internetová televize UEFA.tv je nyní prostřednictvím oficiální aplikace dostupná na několika významných platformách. Sledovat můžete záznamy zápasů i jejich sestřihy nebo pohledy do zákulisí.
26.3.2020, aktualita, Jáchym Šlik