www.tvfreak.cz
>
>
>

YouTube TV dočasně ztratilo kanály od Disney, nyní jsou zpět

YouTube TV dočasně ztratilo kanály od Disney, nyní jsou zpět
, , aktualita
YouTube nabízí i nejen klasické streamování videí uživatelů, ale je i poskytovatelem televizních služeb. Před pár dny ale ztratil veškeré kanály od Disney, což přineslo i slevu. Vše se ale nakonec vrátilo zpět.
K oblíbeným
reklama
YouTube si většinou spojujeme se serverem, kam si kdokoli může nahrát své video (a pokud neporušuje nějaká pravidla, tak tam zpravidla i zůstane). Současně je ale v USA také jedním z poskytovatelů televizních služeb. Jeho balíček televizních kanálů se jmenuje YouTube TV a v posledních dnech byl zmiňován především v souvislosti se ztrátou kanálů od Disney. Aby mohla YouTube TV streamovat kanály této společnosti, pochopitelně musí dojít k nějaké dohodě mezi nimi, a k té zprvu nedošlo.
 
YouTube TV logo
 
To se projevilo v tom, že 17. prosince začaly mizet kanály od Disney ze služby a YouTube TV si tak také mohlo dovolit zlevnit službu ze 64,99 USD měsíčně na 49,99 USD měsíčně, neboť se snížily náklady na zaplacení přístupu ke kanálům jiných. Jen o dva dny později ale došlo k dohodě a na YouTube TV se vrací TV kanály společnosti Disney (např. ABC, FX, National Geographic, ESPN). Ti, kteří zaplatili za YouTube TV právě v těchto dvou inkriminovaných dnech novou sníženou cenu, přesto dostanou kanály od Disney zpět, a aby to bylo fér, těm ostatním (kteří televizi neplatili mezi 17. a 19. prosincem, kdy dočasně platila snížená cena) YouTube TV pro tento měsíc automaticky připíše kredit ve výši 15 USD.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Netflix zveřejnila výsledky za poslední čtvrtletí. Přestože dokázala získat dalších 8,3 milionu uživatelů, očekávalo se více a zpomalující nárůst se projevil v panice akcionářů a výrazném propadu hodnoty firmy.
21.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné
Po necelých 6 letech existence YouTube Originals tento program končí. Streamovací službě, kterou brzy opustí její vedoucí, se nikdy nepodařilo výrazněji prorazit a zůstanou po ní jen dva podpůrné fondy.
19.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED
Sony představilo svou první QD-OLED televizi Bravia XR A95K. Ta má kombinovat vysoký kontrast OLED technologie s vysokým jasem typickým pro QLED. V podstatě tak jde o QLED s OLED podsvícením.
12.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz
Vizio přichází na trh s novými herními chytrými televizemi M-series Quantum X LCD TV. Ty se mají pochlubit možností dosáhnout až 240Hz obnovovací frekvence, chybět nebude ani funkce variabilní frekvence (VRR).
11.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED
Společnost Hisense také představila na veletrhu CES 2022 několik novinek. Ukázala prémiové modely řad U9H, U8H, U7H a U6H, nicméně nezapomněla ani na cenově příznivější modely A7H, A6H a A4H.
9.1.2022, aktualita, Milan Šurkala