www.tvfreak.cz
>
>
>

YouTube kanál T-Series jako první překonal 100 milionů odběratelů

YouTube kanál T-Series jako první překonal 100 milionů odběratelů
, , aktualita
Závod o dosažení 100 milionů odběratelů mezi kanály na YouTube má svůj konec. Boj mezi PewDiePie a indickými T-Series skončil vítězstvím Indů. Jejich bollywoodský kanál to totiž dokázal dříve.
K oblíbeným
reklama
Poslední měsíce byly na poli sociálních sítí také ve znamení boje o to, kdo jako první překoná hranici 100 milionů odběratelů na YouTube. Felix Kjellberg alias PewDiePie byl v minulosti jedničkou, v posledních měsících se ale hodně vyšvihnul bollywoodský kanal T-Series, který ho předehnal a vše vyůstilo i v různé malwarové útoky, které měly zajistit podporu pro PewDiePie. Heslo "Subscribe to PewDiePie" zaznělo dokonce i v několika násilných útocích.
 
YouTube logo
 
Jedním z nich byla dokonce střelba na Novém Zélandu, která si vyžádala 51 mrtvých. Původně bral PewDiePie slovní útoky na sociálních sítích na lehkou váhu a jako vtipy, ale jak začalo jít do tuhého a začalo docházet i ke skutečným násilnostem, vyzval fanoušky, ať to s tou rivalitou nepřehání. I tak se ale pod příspěvky na Twitteru objevují nenávistné komentáře na adresu T-Series i YouTube, který si dovolil pogratulovat T-Series k prvenství a předat trofej (i při překonání milionu a 10 milionů dostávají kanály trofej ve tvaru tlačítka přehrávání). Nyní má T-Series 100,2 milionu odběratelů, PewDiePie se musí spokojit s 96,3 milionu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die" Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"
Tvůrci přístího filmu o agentovi 007 opět "popustili uzdu" nezměrné fantazii a poněkolikáté pojmenovali film velmi podobně jako předchozí díly. Připravovaný 25. díl se totiž bude jmenovat "No Time To Die".
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss
Už od vzniku posledního dílu Matrixu se spekuluje nad tím, zda bude čtvrtý díl této ságy. Nyní je jasno. Matrix 4 bude a zahraje si v něm Keanu Reeves i Carrie Anne-Moss, které známe z předchozích dílů.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře