www.tvfreak.cz
>
>
>

YouTube kanál T-Series jako první překonal 100 milionů odběratelů

YouTube kanál T-Series jako první překonal 100 milionů odběratelů
, , aktualita
Závod o dosažení 100 milionů odběratelů mezi kanály na YouTube má svůj konec. Boj mezi PewDiePie a indickými T-Series skončil vítězstvím Indů. Jejich bollywoodský kanál to totiž dokázal dříve.
K oblíbeným
reklama
Poslední měsíce byly na poli sociálních sítí také ve znamení boje o to, kdo jako první překoná hranici 100 milionů odběratelů na YouTube. Felix Kjellberg alias PewDiePie byl v minulosti jedničkou, v posledních měsících se ale hodně vyšvihnul bollywoodský kanal T-Series, který ho předehnal a vše vyůstilo i v různé malwarové útoky, které měly zajistit podporu pro PewDiePie. Heslo "Subscribe to PewDiePie" zaznělo dokonce i v několika násilných útocích.
 
YouTube logo
 
Jedním z nich byla dokonce střelba na Novém Zélandu, která si vyžádala 51 mrtvých. Původně bral PewDiePie slovní útoky na sociálních sítích na lehkou váhu a jako vtipy, ale jak začalo jít do tuhého a začalo docházet i ke skutečným násilnostem, vyzval fanoušky, ať to s tou rivalitou nepřehání. I tak se ale pod příspěvky na Twitteru objevují nenávistné komentáře na adresu T-Series i YouTube, který si dovolil pogratulovat T-Series k prvenství a předat trofej (i při překonání milionu a 10 milionů dostávají kanály trofej ve tvaru tlačítka přehrávání). Nyní má T-Series 100,2 milionu odběratelů, PewDiePie se musí spokojit s 96,3 milionu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik