www.tvfreak.cz
>
>
>

YouTube kanál T-Series jako první překonal 100 milionů odběratelů

YouTube kanál T-Series jako první překonal 100 milionů odběratelů
, , aktualita
Závod o dosažení 100 milionů odběratelů mezi kanály na YouTube má svůj konec. Boj mezi PewDiePie a indickými T-Series skončil vítězstvím Indů. Jejich bollywoodský kanál to totiž dokázal dříve.
K oblíbeným
reklama
Poslední měsíce byly na poli sociálních sítí také ve znamení boje o to, kdo jako první překoná hranici 100 milionů odběratelů na YouTube. Felix Kjellberg alias PewDiePie byl v minulosti jedničkou, v posledních měsících se ale hodně vyšvihnul bollywoodský kanal T-Series, který ho předehnal a vše vyůstilo i v různé malwarové útoky, které měly zajistit podporu pro PewDiePie. Heslo "Subscribe to PewDiePie" zaznělo dokonce i v několika násilných útocích.
 
YouTube logo
 
Jedním z nich byla dokonce střelba na Novém Zélandu, která si vyžádala 51 mrtvých. Původně bral PewDiePie slovní útoky na sociálních sítích na lehkou váhu a jako vtipy, ale jak začalo jít do tuhého a začalo docházet i ke skutečným násilnostem, vyzval fanoušky, ať to s tou rivalitou nepřehání. I tak se ale pod příspěvky na Twitteru objevují nenávistné komentáře na adresu T-Series i YouTube, který si dovolil pogratulovat T-Series k prvenství a předat trofej (i při překonání milionu a 10 milionů dostávají kanály trofej ve tvaru tlačítka přehrávání). Nyní má T-Series 100,2 milionu odběratelů, PewDiePie se musí spokojit s 96,3 milionu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh
Společnost TCL přidala do své nabídky další řadu televizorů s Android TV. K dostání bude až v pěti úhlopříčkách, přičemž první dvě se již dostávají na český trh. Na zákazníky čeká slibná výbava v kombinaci s tenkými rámečky a přívětivou cenou.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T
Samsung zkompletoval letošní nabídku soundbarů, a to představením vlajkových modelů s podporou Dolby Atmos, DTS:X a eARC. HW-Q900T nabízí zvuk v kanálech 7.1.4, HW-Q950T potom dokonce 9.1.4.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV? Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV?
IFA 2020 se měla stát jedním z prvních významných veletrhů. který se uskuteční po koronavirové pauze. Některé významné společnosti ovšem budou v Berlíně chybět. Philips (TP Vision) místo toho plánuje vlastní online akce.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
HBO GO v červenci 2020: čím si zpříjemnit letní večery? HBO GO v červenci 2020: čím si zpříjemnit letní večery?
První prázdninový měsíc v HBO GO bude na novinky poměrně chudý. Místo seriálů tedy v červenci zaujmou spíše filmové premiéry včetně nového Terminátora, Ledového království 2 nebo sci-fi Ad Astra s Bradem Pittem.
7.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Tesla TE-321: nový přírůstek mezi levné DVB-T2 set-top boxy Tesla TE-321: nový přírůstek mezi levné DVB-T2 set-top boxy
K posledním novinkám mezi set-top boxy s DVB-T2 na českém trhu se řadí Tesla TE-321. Tento přijímač nabídne všechny běžné funkce za příznivou cenu. Podobné zařízení se prodává také pod označením Alma 2861.
7.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik