www.tvfreak.cz
>
>
>

YouTube kanál T-Series jako první překonal 100 milionů odběratelů

YouTube kanál T-Series jako první překonal 100 milionů odběratelů
, , aktualita
Závod o dosažení 100 milionů odběratelů mezi kanály na YouTube má svůj konec. Boj mezi PewDiePie a indickými T-Series skončil vítězstvím Indů. Jejich bollywoodský kanál to totiž dokázal dříve.
K oblíbeným
reklama
Poslední měsíce byly na poli sociálních sítí také ve znamení boje o to, kdo jako první překoná hranici 100 milionů odběratelů na YouTube. Felix Kjellberg alias PewDiePie byl v minulosti jedničkou, v posledních měsících se ale hodně vyšvihnul bollywoodský kanal T-Series, který ho předehnal a vše vyůstilo i v různé malwarové útoky, které měly zajistit podporu pro PewDiePie. Heslo "Subscribe to PewDiePie" zaznělo dokonce i v několika násilných útocích.
 
YouTube logo
 
Jedním z nich byla dokonce střelba na Novém Zélandu, která si vyžádala 51 mrtvých. Původně bral PewDiePie slovní útoky na sociálních sítích na lehkou váhu a jako vtipy, ale jak začalo jít do tuhého a začalo docházet i ke skutečným násilnostem, vyzval fanoušky, ať to s tou rivalitou nepřehání. I tak se ale pod příspěvky na Twitteru objevují nenávistné komentáře na adresu T-Series i YouTube, který si dovolil pogratulovat T-Series k prvenství a předat trofej (i při překonání milionu a 10 milionů dostávají kanály trofej ve tvaru tlačítka přehrávání). Nyní má T-Series 100,2 milionu odběratelů, PewDiePie se musí spokojit s 96,3 milionu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum
Vědci z Princeton University se podívali na zoubek chytrým televizím a instalovaným aplikacím pro nabízené kanály. Zjistilo se, že většina z nich sleduje své uživatele a vytváří si jejich sledovací profily pro další využití.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů
Streamovací služba Netflix výrazně rozšiřuje svůj český záběr. Jednak přináší rozhraní v češtině, jednak přichází se značně širší nabídkou českých seriálů a filmů. Do konce roku má přibýt 150 dalších.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení
Streamovací služba Disney+ sice zahájí svou činnost až za měsíc, ale už dnes si ji můžete v některých zemích předplatit. Pokud zaplatíte rovnou 3 roky najednou, cena se dostane z $6,99 měsíčně v průměru na méně než 5 dolarů.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer
Sir Patrick Stewart se vrací do role kapitána Jean-Luc Picarda. Už za necelého čtvrt roku je tu Star Trek: Picard, což bude 10dílný streamovaný seriál, ve kterém uvidíme i další hrdiny z předchozích dílů vesmírné ságy.
8.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu
Streamovací služby jsou čím dál více důležitějšími zdroji příjmů a války mezi jednotlivými systémy nabírají obrátky. Amazon tak na svém Fire TV nechce nabízet aplikace od Disney, ten zase nechce zobrazovat reklamy Netflixu.
6.10.2019, aktualita, Milan Šurkala