www.tvfreak.cz
>
>
>

YouTube bez reklam přichází

YouTube bez reklam přichází
, , aktualita
Je to pár měsíců, co se objevily zvěsti, že se Google chystá spustit placenou verzi služby YouTube. Internetový gigant tyto zprávy nyní potvrdil. Nová služba YouTube Red nabídne obsah i funkce, které na neplacené verzi nejsou dostupné.
reklama
Placená služba YouTube Red je tady. Absence reklam ale není jediným tahákem společnosti Google. Předplatitelé se mohou těšit na videa, která na normálním YouTube nejsou. Chybět nebudou ani nové funkce, které v neplacené verzi nebudou. Příkladem je možnost stáhnout všechna videa a seznamy vidí do mobilního zařízení, aby je bylo možno přehrát i v offline režimu. Předplacená služba bude provázaná s dvojicí nových aplikací YouTube Gaming a YouTube Music. Součástí předplatného je přístup do Google Play Music a naopak: Uživatelé této služby automaticky získávají přístup k YouTube Red.

Počátkem příštího roku má přibýt exkluzivní obsah od hvězd YouTube, mezi kterými nechybí PewPewDieDie a CollegeHumor. Zatím je známo deset nových počinů od deseti různých přispěvatelů. Podle serveru TechCrunch se to ale neobešlo bez výhrůžek. Pokud by dotyční nepodepsali smlouvu o exkluzivním obsahu, tak by je Google odřízl od veřejnosti změnou obsahu na privátní. Softwarový gigant tento krok hájil jako potřebu zajistit dostupnost obsahu pro obě služby. Dodává, že 99 % přispěvatelů tuto smlouvu stejně podepsalo. Služba YouTube Red bude spuštěna 28. října v USA s možností jednoho měsíce zdarma. Dostupná bude za cenu 9,99 dolaru na měsíc (v přepočtu 245 korun). Za stejnou cenu je dostupný i konkurenční Netflix, který nyní dominuje datovým tokům v USA. Ostatní služby si na YouTube Red budou muset počkat, i když by to nemělo dlouho trvat.

Slibované projekty pro YouTube Red:
Scare PewDieDie (doslova "Vystrašte PewDieDie-ho")
   : Dobrodružná komediální reality show studií Skybound Entertainment a Maker Studios, ve které tvůrce Živých mrtvých (The Walking Dead) musí čelit děsivým situacím, které vznikly na motivy jeho oblíbených počítačových her.

Sing It!
   : Komediální satira pěveckých soutěží od Fine Brothers Entertainment a Mandeville Films.

Lazer Team
   : Akční komedie od Rooster Teeth a Fulcreen Films. Čtveřice nul z maloměsta narazí na mimozemskou loď vezoucí záhadný náklad. Skončí to bojem o záchranu planety Země.

A Trip to Unicorn Island (Výlet na Ostrov jednorožců)
   : Film od Astronauts Wanted dokumentující příběh Lilly Singh na globální tour po 26 městech, kde šířila to, v co věří: "Štěstí je jediná věc, za kterou stojí bojovat."

Nepojmenovaný projekt od Joeye Graceffa
   : Dobrodružná reality show, ve které Joey Craceffa přivádí skupinu populárních uživatelů YouTube, aby zastavili mysteriózní vraždění. Většina jich "nepřežije".

360 Project from MatPat of Game Theory
   : MatPat ze skupiny The Game Theorists se proslavil jako autor naučných YouTube videí a expert na pop-kulturu. V tomto projektu přizve diváky k účasti na inovativní sérii pro virtuální realitu 360 VR. V každé epizodě MatPat postaví hráče do skutečných situací převzatých z počítačových her. Nechybí vodní jetpacky ani strašidelné pizzerie.

Single by 30 (Nezadaní ve 30)
   : Romantická drama série od Wong Fu Production a New Form Digital. Nejlepší kámoš a kámoška si na střední slíbí, že pokud budou ve 30 nezadaní, tak se vezmou. O deset let později se slib snaží dodržet. Hlavních rolí se zmocnili Harry Shum mladší a Kina Grannis.

Nepojmenovaný projekt od CollegeHumor
   : Napsaný a obsazený členy CollegeHumor s pomocí přizvaných hostů. Temný komediální seriál, který si bere na paškál absurditu internetové kultury.

Fight of the Living Dead
   : Reality show a sociální experiment v jednom od Alpine Labs. Skupina talentů YouTube se ocitne v realisticky pojaté zombie apokalypse.

I am Tobuscus (Já jsem Tobuscus)
  : Autorem tohoto komediálního počinu je Tony Turner. Zachycuje svět sebestředného tvůrce na YouTube, který se snaží zajistit větší slávu jakožto celebrita internetového věku.

Zdroj: FlatpanelsHD
Nejnovější články
Netflix zdražuje o 13 až 18%, výroba vlastních pořadů je drahá Netflix zdražuje o 13 až 18%, výroba vlastních pořadů je drahá
Populární streamovací služba Netflix se rozhodla navýšit ceny předplatného o nemalých 13 až 18 %. Může za to především nákladná výroba vlastních pořadů, ale licenční poplatky také nezůstávají stranou.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
HDR: povinná výbava nové televize? HDR: povinná výbava nové televize?

Význam 4K už známe, ale ve specifikacích televizorů se nyní objevují pojmy jako HDR10, HDR10+, Dolby Vision nebo HLG. Co přesně tyto zkratky znamenají a opravdu je potřebujeme mít v televizoru? To vše si dnes vysvětlíme.

15.1.2019, článek, Jakub Doležal2 komentáře
Závěrečná série Game of Thrones se blíží, HBO ukázalo teaser Závěrečná série Game of Thrones se blíží, HBO ukázalo teaser
Populární seriál Game of Thrones (Hra o trůny) natočený podle předloh spisovatele George R. R. Martina se blíží do své závěrečné série, na kterou si ještě pár týdnů počkáme. Stanice HBO tak začíná lákat pomocí prvního teaseru.
14.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung ukázal 98" QLED TV s podporou Apple iTunes Samsung ukázal 98" QLED TV s podporou Apple iTunes
Od Samsungu jsme se dočkali nové řady 8K QLED televizí Q900. Přinesou procesor Quantum Processor 8K a těšit se můžeme i na technologie společnosti Apple. Podporován bude AirPlay 2 a dokonce i iTunes Movies.
13.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvedlo 8K televize Z9G a 4K OLED řadu A9G Sony uvedlo 8K televize Z9G a 4K OLED řadu A9G
Na CES 2019 představilo své televizní novinky také Sony. Mezi čtyřmi novými řadami najdete několik zajímavostí. V případě Master Series Z9G jde o 8K LCD obrazovky, u řady A9G a A8G pak o 4K OLED panely.
13.1.2019, aktualita, Milan Šurkala