www.tvfreak.cz
>
>
>

YouTube bez reklam přichází

YouTube bez reklam přichází
, , aktualita
Je to pár měsíců, co se objevily zvěsti, že se Google chystá spustit placenou verzi služby YouTube. Internetový gigant tyto zprávy nyní potvrdil. Nová služba YouTube Red nabídne obsah i funkce, které na neplacené verzi nejsou dostupné.
K oblíbeným
reklama
Placená služba YouTube Red je tady. Absence reklam ale není jediným tahákem společnosti Google. Předplatitelé se mohou těšit na videa, která na normálním YouTube nejsou. Chybět nebudou ani nové funkce, které v neplacené verzi nebudou. Příkladem je možnost stáhnout všechna videa a seznamy vidí do mobilního zařízení, aby je bylo možno přehrát i v offline režimu. Předplacená služba bude provázaná s dvojicí nových aplikací YouTube Gaming a YouTube Music. Součástí předplatného je přístup do Google Play Music a naopak: Uživatelé této služby automaticky získávají přístup k YouTube Red.

Počátkem příštího roku má přibýt exkluzivní obsah od hvězd YouTube, mezi kterými nechybí PewPewDieDie a CollegeHumor. Zatím je známo deset nových počinů od deseti různých přispěvatelů. Podle serveru TechCrunch se to ale neobešlo bez výhrůžek. Pokud by dotyční nepodepsali smlouvu o exkluzivním obsahu, tak by je Google odřízl od veřejnosti změnou obsahu na privátní. Softwarový gigant tento krok hájil jako potřebu zajistit dostupnost obsahu pro obě služby. Dodává, že 99 % přispěvatelů tuto smlouvu stejně podepsalo. Služba YouTube Red bude spuštěna 28. října v USA s možností jednoho měsíce zdarma. Dostupná bude za cenu 9,99 dolaru na měsíc (v přepočtu 245 korun). Za stejnou cenu je dostupný i konkurenční Netflix, který nyní dominuje datovým tokům v USA. Ostatní služby si na YouTube Red budou muset počkat, i když by to nemělo dlouho trvat.

Slibované projekty pro YouTube Red:
Scare PewDieDie (doslova "Vystrašte PewDieDie-ho")
   : Dobrodružná komediální reality show studií Skybound Entertainment a Maker Studios, ve které tvůrce Živých mrtvých (The Walking Dead) musí čelit děsivým situacím, které vznikly na motivy jeho oblíbených počítačových her.

Sing It!
   : Komediální satira pěveckých soutěží od Fine Brothers Entertainment a Mandeville Films.

Lazer Team
   : Akční komedie od Rooster Teeth a Fulcreen Films. Čtveřice nul z maloměsta narazí na mimozemskou loď vezoucí záhadný náklad. Skončí to bojem o záchranu planety Země.

A Trip to Unicorn Island (Výlet na Ostrov jednorožců)
   : Film od Astronauts Wanted dokumentující příběh Lilly Singh na globální tour po 26 městech, kde šířila to, v co věří: "Štěstí je jediná věc, za kterou stojí bojovat."

Nepojmenovaný projekt od Joeye Graceffa
   : Dobrodružná reality show, ve které Joey Craceffa přivádí skupinu populárních uživatelů YouTube, aby zastavili mysteriózní vraždění. Většina jich "nepřežije".

360 Project from MatPat of Game Theory
   : MatPat ze skupiny The Game Theorists se proslavil jako autor naučných YouTube videí a expert na pop-kulturu. V tomto projektu přizve diváky k účasti na inovativní sérii pro virtuální realitu 360 VR. V každé epizodě MatPat postaví hráče do skutečných situací převzatých z počítačových her. Nechybí vodní jetpacky ani strašidelné pizzerie.

Single by 30 (Nezadaní ve 30)
   : Romantická drama série od Wong Fu Production a New Form Digital. Nejlepší kámoš a kámoška si na střední slíbí, že pokud budou ve 30 nezadaní, tak se vezmou. O deset let později se slib snaží dodržet. Hlavních rolí se zmocnili Harry Shum mladší a Kina Grannis.

Nepojmenovaný projekt od CollegeHumor
   : Napsaný a obsazený členy CollegeHumor s pomocí přizvaných hostů. Temný komediální seriál, který si bere na paškál absurditu internetové kultury.

Fight of the Living Dead
   : Reality show a sociální experiment v jednom od Alpine Labs. Skupina talentů YouTube se ocitne v realisticky pojaté zombie apokalypse.

I am Tobuscus (Já jsem Tobuscus)
  : Autorem tohoto komediálního počinu je Tony Turner. Zachycuje svět sebestředného tvůrce na YouTube, který se snaží zajistit větší slávu jakožto celebrita internetového věku.

Zdroj: FlatpanelsHD
Nejnovější články
Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou
Kasovní trhák Avengers: Endgame překvapil tím, že neměl potitulkovou scénu, jak je u marvelovských filmů zvykem. A protože na překonání Avatara mu chybí už jen kousek, s novými scénami míří do kin v pozměněném podání.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV
Výrobce chytrých televizí Samsung doporučuje, aby jejich uživatelé pravidelně spouštěli antivirus. I chytrá televize totiž může být napadena zákeřným malwarem, pokud je připojena do internetu.
19.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia
Ve streamovacích službách začíná být pořádný chaos. Producent a režisér J.J. Abrams je totiž v posledních fázích jednání s WarnerMedia, která jeho společnosti Bad Robot zajistí dohodu ve výši 500 milionů dolarů.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka
Produkce Netflixu má na svědomí mnoho vlastního filmů i seriálů a jedním z nich je i seriál Russian Doll. Nadia v podání Natashy Lyonne zde umírá a opět se probouzí do stejného okamžiku. Podaří se jí reinkarnaci někdy ukončit?
18.6.2019, recenze, Milan Šurkala
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář