www.tvfreak.cz
>
>
>

Yi Sports: akční kamera od Xiaomi

Yi Sports: akční kamera od Xiaomi
, , aktualita
Společnost Xiaomi, která se dokázala za pár let vyšvihnout mezi největší výrobce chytrých telefonů, nyní představuje nový produkt v podobě sportovní kamery Yi Sports. Ta přichází s cenou 2555 Kč či 93 euro a co za ni nabídne, na to se podíváme.
K oblíbeným
reklama
Internetový obchod XiaomiForSale.com již zařadil sportovní kameru Xiaomi Yi Sports do své nabídky, a to s uvedenou cenou. Produkty Xiaomi jsou přitom známy tím, že nabízí velmi dobrý hardware za rozumnou cenu, což se dle specifikací týká i této kamerky. Založena je na Ambarella A7LS DSP a 16Mpix senzoru Sony Exmor R typu BSI, pro nějž je hračkou natáčení ve Full HD při snímkovací frekvenci 60 FPS. A pokud budeme chtít tvořit zpomalené záběry, k dispozici je také režim 720p při 120 snímcích za sekundu.

Optika této kamery má zorný úhel 155° a světelnost F2,8 a záběry jsou ukládány na kartu micro SD s kapacitou až 64 GB. Kamerka je přitom celkem lehká, má pouze 72 gramů, což se bude hodit, pokud ji budeme montovat třeba na helmu. Vybavena je dále 1010 mAh baterií, Wi-Fi a Bluetooth 4.0 pro komunikaci s mobilním telefonem, tříosým gyroskopem a 1/4" závitem pro stativ. S příslušným pouzdrem se s ní můžeme potopit do hloubky 40 metrů a mezi další příslušenství patří také teleskopická tyč nebo dokonce popruhy, díky nimž můžeme kameru přimontovat na bezesporu nadšeného domácího mazlíka.

Natáčet můžeme ve formátu 16:9 nebo 4:3, k dispozici je také režim časosběrného videa složeného z fotografií pořizovaných s prodlevou 1 až 60 sekund a také lze pořizovat fotografie v dávce během jedné až dvou sekund. Rozměry kamerky jsou 60 x 42 x 21 mm

Kamerka už je k dispozici, a to přinejmenším ve dvou barevných provedeních. Zakoupit si ji můžeme buď samotnou za zmíněnou cenu 2555 Kč nebo v balení s teleskopickou tyčí za cenu 3132 Kč.

Zdroj: TZ Xiaomi
Nejnovější články
Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020 Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020
Film ve spojitosti se Star Wars to poslední dobou neměly lehké, jejich úspěch v kinech nebyl tak drtivý, jak si Disney přálo. Přesto na ságu nezanevře a potvrdilo, že se můžeme těšit na seriál Obi-Wan Kenobi.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Marvel chystá seriály She-Hulk a Moon Knight Marvel chystá seriály She-Hulk a Moon Knight
Do seznamu připravovaných seriálů od Marvelu (Disney) se dostaly i dvě novinky. Kevin Feige totiž prozradil, že se chystá ženská verze Hulk v seriálu She-Hulk a pak schizofrenní hrdina Moon Knight.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die" Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"
Tvůrci přístího filmu o agentovi 007 opět "popustili uzdu" nezměrné fantazii a poněkolikáté pojmenovali film velmi podobně jako předchozí díly. Připravovaný 25. díl se totiž bude jmenovat "No Time To Die".
23.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss
Už od vzniku posledního dílu Matrixu se spekuluje nad tím, zda bude čtvrtý díl této ságy. Nyní je jasno. Matrix 4 bude a zahraje si v něm Keanu Reeves i Carrie Anne-Moss, které známe z předchozích dílů.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala