Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou

Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou
, , aktualita
Za pár dnů se nabídka značky Redmi rozšíří o nové televizory, ale jako předvoj přichází levný soundbar. Novinka podporuje bezdrátové připojení přes Bluetooth a vyjde na 700 Kč, i když tato cena platí pouze pro Čínu.
K oblíbeným
reklama
Redmi začalo jako řada smartphonů nižší až střední třídy od Xiaomi, ale později se z něj stala samostatná divize, která svou nabídku rozšířila o další produkty. Vloni na podzim se k nim přidala první Redmi TV, kterou později doplnil třeba i model s monstrózní úhlopříčkou 98 palců. A nyní si mohou příznivci této značky k televizoru pořídit také příslušné pro vylepšení zvuku. V nabídce se totiž objevil Redmi TV Soundbar, který stojí pouhých 199 juanů, v přepočtu 700 Kč bez DPH. O mezinárodní dostupnosti zatím nepadlo ani slovo, ale soundbar se jistě objeví i v nabídce čínských e-shopů s možností dodání do České republiky. Je ovšem nutné počítat s tím, že cena bude o něco vyšší, ale stále by se mohla udržet pod hranicí tisícikoruny.
 
 
Za dané peníze samozřejmě nelze očekávat žádné zázraky, ale přesto by mohl soundbar uspokojit uživatele, kterým nestačí reproduktory integrované v televizoru. Zvuková lišta obsahuje dvojici 30W reproduktorů o velikosti 45 x 80 mm a s plným rozsahem. K televizoru lze soundbar připojit bezdrátově, neboť podporuje technologii Bluetooth 5.0. Nechybí ovšem ani konektivita prostřednictvím kabelu, která zahrnuje S/PDIF a AUX. V této cenové kategorie nečekejte HDMI ani žádné technologické vychytávky, které by zajišťovaly např. prostorový zvuk. Kvůli nim si uživatel bude muset několikanásobně připlatit.
 
 
Redmi TV Soundbar můžete položit na stůl pod televizor nebo připevnit na stěnu. Vyznačuje se matně černým minimalistickým provedením a měří 78 cm na délku, 6,4 cm na šířku a 6,3 cm na výšku, hmotnost se potom zastavila na 1,5 kg.
 
 

Nové televizory Redmi TV X již příští týden

 
Již v úterý 26. května se představí také televizory z řady Redmi Smart TV X. Tyto modely by měly být vybaveny čtyřmi 12,5W reproduktory a subwooferem, takže po zvukové stránce nepůjde o žádná ořezávátka. Televize budou údajně dostupné ve třech úhlopříčkách (65, 55 a 50 palců), přičemž všechny podle dostupných informací nabídnou 4K rozlišení a technologii MEMC.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BenQ W1800i: 4K projektor s Android TV pro domácí kino míří na český trh BenQ W1800i: 4K projektor s Android TV pro domácí kino míří na český trh
BenQ rozšiřuje svou nabídku o domácí projekt s nativním rozlišením 4K. Chlubí se také 100% pokrytím barevného prostoru Rec.709, podporou HDR, režimem Filmmaker nebo operačním systémem Android TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Spielbergovo studio Amblin Partners bude točit filmy i pro Netflix Spielbergovo studio Amblin Partners bude točit filmy i pro Netflix
Zatímco se před dvěma lety měl slavný režisér Steven Spielberg nelichotivě vyjádřit na adresu streamovacích služeb, které by neměly soutěžit o Oskary, nyní se přidává k Netflixu, aby pro něj jeho studio natočilo několik snímků.
22.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
Poslední aktualizace pro LG OLED TV (2019) může rozladit Dolby Vision Poslední aktualizace pro LG OLED TV (2019) může rozladit Dolby Vision
Aktuální firmware 5.10.04 přidělal vrásky na čele některých majitelům televizí LG C9 a nejspíš také dalších OLED TV z roku 2019. Po updatu totiž přestal za určitých okolností fungovat formát Dolby Vision, což se projevuje blikající obrazovkou.
21.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Nvidia Shield TV získává rozhraní ve stylu Google TV, obsahuje i reklamu Nvidia Shield TV získává rozhraní ve stylu Google TV, obsahuje i reklamu
Uživatelé Nvidia Shield TV se mohou těšit na vylepšené uživatelské rozhraní Android TV. Domovská obrazovka inspirovaná Google TV se zaměřuje na doporučování pořadů. Někteří uživatelé ovšem kritizují výrazný sponzorovaný obsah.
21.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Skoro polovina 4K TV prodaných v ČR je od Samsungu Skoro polovina 4K TV prodaných v ČR je od Samsungu
Samsungu se daří nejen na globálním trhu s televizory, ale také v Česku. Ze všech chytrých televizorů prodaných v dubnu jich bezmála třetina nesla logo Samsungu. V kategorii TV nad 75" drží dokonce více než poloviční podíl.
21.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik