www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Xiaomi přichází s průhlednou OLED Mi TV LUX Transparent

Xiaomi přichází s průhlednou OLED Mi TV LUX Transparent
, , aktualita
Xiaomi v rámci oslav 10letého výročí představilo vskutku působivý produkt, Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition. Jak už název napovídá, jde o průhlednou OLED televizi. Ta se pochlubí 55" úhlopříčkou.
K oblíbeným
reklama
Společnost Xiaomi slaví 10 let a v rámci oslav představila několik nových produktů, které rozhodně nejsou nezajímavé. Velmi působivá je především televize Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition. Rozhodně nejde o běžnou televizi, jakých jsou na trhu desítky. Má technologii OLED a je průhledná. Divák tak může vidět i to, co je za samotným displejem, takže promítaný obraz vypadá, jako by se vznášel ve vzduchu. Veškerá elektronika, která nemusela být u samotného displeje, se totiž přestěhovala do středové kulaté základny. Design je vskutku hodně zajímavý.
 
Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition
 
Tato televize má 55" panel typu OLED se 120Hz obnovovací frekvencí a statickým kontrastem 150000:1. Podporuje také 93 % barevného gamutu DCI-P3. Otázkou ale je, k čemu praktickému se dá něco takového využít. Průhledné displeje samy o sobě praktické být mohou, ale v případě televize je to trochu diskutabilní. V Číně jde do prodeje už 16. srpna za cenu 49.999 čínských juanů (v přepočtu 160 tisíc Kč). Zatím se nedá předpokládat, že by se novinka v dohledné době dostala i do Evropy.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely
Německé orgány informovaly, že některé LG OLED TV v Evropě jsou ohroženy stejnou chybou s přehříváním jako jihokorejské modely. Prozatím bylo nahlášeno několik televizí, převážně z roku 2017.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi
Na český trh se brzy dostane tenký soundbar, který by si díky své nízké ceně mohl najít cestu do mnoha obýváků. I přes nízkou cenu obsahuje vstup HDMI ARC, Bluetooth, LCD displej nebo dokonce FM tuner.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV? Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV?
„Béčkové“ řady platily každoročně za nejlevnější volbu mezi LG OLED TV. To se ovšem letos změnilo s příchodem série CX. Prodej modelů BX se pomalu rozjíždí také v Evropě, i když si možná počkáme až do října.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD
Samsung ve své nedávné infografice připomíná, jak šel vývoj soundbarů. První model byl představen před 12 lety a od současných se lišil nejen designem, ale také funkční výbavou. Starší soundbary měly integrovaný přehrávač disků.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik