WD uvádí nový přehrávač TV Live

WD uvádí nový přehrávač TV Live
, , aktualita
Společnost Western Digital si připravila nový bezdrátový přehrávač TV Live, který je určen pro vaše televizory, na něž přinese videa, fotografie a hudbu, přičemž se jako obvykle nezapomnělo ani na internetové služby.
K oblíbeným
reklama
Western Digital tedy rozšiřuje svou nabídku přehrávačů o bezdrátový model slibující snadno použitelné Wi-Fi připojení 802.11n, ale to neznamená, že nebude možné využít starý dobrý Ethernet a rozhraní USB 2.0 pro připojení externího disku nebo flash disku. Už Wi-Fi by ale mělo stačit i na přenos videí ve vysokých rozlišení.

Dále nám WD TV Live má nabídnout intuitivní uživatelské rozhraní poskytující internetový obsah, kam patří videa, rádia, sociální sítě (YouTube, Facebook, Picassa Web Album, TuneIn Radio). Samozřejmostí je pak podpora rozlišení Full HD 1080p.

K tomu WD přidává službu pro počítačové hry Fun Spot Games zahrnující karetní hry, arkády, strategie, kvázy, apod. Vedle toho tu budou i video služby Dailymotion, díky níž se budeme moci dívat na videa od nezávislých tvůrců nebo "prémiových partnerů" a pak můžete jako zdroj využít i třeba vlastní Cloud My Book Live.

WD TV Live pro streamování médií je dostupný za doporučenou cenu 119 euro.

Zdroj: TZ Western Digital
reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik