Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

WD uvádí mediální centrum TV Live Hub

, , aktualita
WD uvádí mediální centrum TV Live Hub
Společnost Western Digital si pod označením TV Live Hub připravila nové multimediální centrum pro přehrávání filmů ve vysokém rozlišení a různých typů dokumentů. Podívejme se na to, co všechno nám WD u tohoto produktu nabídne.
WD uvádí mediální centrum TV Live Hub
Western Digital TV Live Hub už sám o sobě nabízí díky vlastnímu pevnému disku úložnou kapacitu 1 TB a může obsahovat i přehrávat/zobrazovat video, hudbu a fotografie. Podporuje rozlišení Full HD (1080p) na HD televizorech pomocí rozhraní HDMI 1.4 a poradí si mimo jiné s .mkv, .mp4 a .mov.Data na něj můžeme kopírovat z počítačů PC a Mac pomocí lokální sítě, z externích pevných disků a samozřejmě i z USB flash disků a jako zdroj mohou sloužit také fotoaparáty či videokamery. Pro tyto účely má zařízení připraveny dva porty USB. Dále mohou uživatelé přehrávat videosoubory z pevných disků v domácí síti se serverem DLNA/UPnP, jako je například nový WD My Book Live Home.Aplikace třetích stran také umožňují přehrávat obsah z WD TV Live Hub na přístrojích iPad, iPhone nebo chytrých telefonech s operačním systémem Android a zařízení pracuje také se sítí Facebook, kde je dovoleno nahrávat fotografie a videosoubory, sdílet svůj status, prohlížet svou zeď a získávat nejnovější zprávy pomocí domácího televizoru.

Co se týče práce s Internetem, pak můžeme využívat služeb YouTube i Flickr, získávat předpovědi počasí z AccuWeather.com a videopřehledy stanic CNN, NBC, MTV a ESPN na serveru MediaFly. Uživatelské rozhraní je přizpůsobitelné, takže můžeme měnit pozadí obrazovek a témata, nastavovat oblíbené položky a známkovat obsah. Pro zadávání textu je možn využít standardní i bezdrátovou klávesnici pro rozhraní USB.

K centru si můžeme dokoupit také adaptér pro připojení k Wi-Fi, ale již v základním balení je programovatelný dálkový ovladač. Doporučená maloobchodní cena WD TV Live Hub činí 230 euro.

Zdroj: TZ WD