Vyšel nový PowerDVD 13

Vyšel nový PowerDVD 13
, , aktualita
Po několika vylepšeních dvanácté verze přichází CyberLink s již třináctou verzí oblíbeného softwarového přehrávače PowerDVD. Již to není je přehrávač DVD pro Widnows, ale mutliplatformní přehrávač všeho. Co je nového?
K oblíbeným
reklama
PowerDVD 13 přichází po verzích pro telefony a tablety Apple a Android i na tablet Microsoft Surface s Windows 8 (RT). Navíc umožňuje streamování obsahu mezi všemi propojenými zařízeními.

Jednou z novinek je funkce Video Beyond HD, které pomocí TrueTheater HD, která byla přítomna již v předchozích verzích, vylepšuje hrany, barvy a světlost obrazu u HD obsahu. Otázka je, zda to není nad záměr tvůrců videa, ale to necháme na posouzení našich čtenářů. Každopádně výrobce slibuje ještě lepší obraz, než je původní kvalita.

Vylepšení se dočkala také vnitřní architektura přehrávače, která vede k rychlejšímu startu aplikace. Spuštění přehrávání Blu-ray filmu tak má být až o 58% rychlejší než v předchozí verzi, ale při zapnutí BD-Live bypass. Přibyla i možnost přepnutí do mini-módu, který je vhodný např. pro přehrávání hudby.

Nová je také knihovna médií Movie Library, která je obohacena o informace z jiných zdrojů, např. náhledy a synopse. Stahovat je možné tyto informace i z komunitního serveru uživatelů PowerDVD MoovieLive.com.

Další vylepšení jsou uvnitř přehrávače, které zlepšují uživatelův komfort,, např. HighDPI mód pro zobrazení na displejích s jemným rozlišením, automatický refresh-rate pro TV, vylepšená kompatibilita DLNA, nový renderovací engine titulků nebo možnost drag-and-drop celých adresářů.

K dispozici jsou tři verze, rozdíly najdete např. zde:
PowerDVD 13 Ultra: US $99.95
PowerDVD 13 Pro: US $79.95 - bez podpory 3D a BD-Live
PowerDVD 13 Deluxe: US $54.95 - bez přehrávání Blu-ray disků

K dispozici jsou i upgrade z předchozích verzí, které začínají na $39.95.

Zdroj: CyberLink
reklama
Nejnovější články
Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře
Seriál Obi-Wan čekají změny. Internetem kolují zvěsti o rozpuštění štábu a přeložení natáčení až na příští rok kvůli nevyhovujícím scénářům. Ewan McGregor nicméně problémy popírá a příprava prý není ohrožena.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher na Netflixu přijde ve verzi anime The Witcher na Netflixu přijde ve verzi anime
Streamovací služba Netflix se chce svézt na vlně úspěchu seriálu The Witcher. Vedle druhé řady seriálu chce připravit úplně jiný formát na tyto motivy. V plánu je totiž další seriál Zaklínače ve formě anime.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Philips OLED805 a OLED855 přichází s lepší AI Philips OLED805 a OLED855 přichází s lepší AI
Philips aktualizoval nabídku svých televizí pro rok 2020 a mezi nimi jsou i nové OLED modely OLED805 a OLED855. Ty mají obrazový procesor P5, který využívá pomoci umělé inteligence  pro vylepšení obrazu.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí
The Witcher (Zaklínač) je nejúspěšnějším seriálem Netflixu. Vysoké sledovanosti však dopomohl i jeden početní trik. Netflix totiž změnil způsob, jak bude od nynějška počítat aktivní diváky seriálů a filmů.
22.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo
Disney+ je v USA poměrně úspěšnou streamovací službou. Přináší např. marvelovky nebo Star Wars, nicméně v Evropě dosud nebyla dostupná. To se ale brzy změní a objeví se tu o trochu dříve, než se čekalo.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala