www.tvfreak.cz
>
>

Vychází trailer k Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

Vychází trailer k Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
, , aktualita
Za necelé dva týdny se na obrazovkách objeví nový Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts. Setkáme se v něm s mnoha herci, které známe z původní osmidílné série filmů o Harrym Potterovi.
K oblíbeným
reklama
Harry Potter je velkým fenoménem. Stal se jím především po natočení rozsáhlé 8dílné série filmů, který oslovil nejen čtenáře slavné série knih, ale i mnoho dalších lidí. Nyní je to už 20 let od doby, co byl natočen první díl, a streamovací služba HBO Max proto uvede nový díl Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts. Nepůjde však o film, sequel, ale o dokument, jakýsi "film o filmu" po 20 letech.
 
Harry Potter 20th Anniversary: Return To Hogwarts
 
Herci se tak vrátí na známá místa a zavzpomínají na natáčení filmů, některé scény i to, jak se vůbec dostali k natáčení. Setkáme se zde většinou mladých herců (Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Bonnie Wright, Tom Felton, James a Oliver Phelps, Matthew Lewis, Alfred Enoch a Evanna Lynch), vrátí se však i ti dospělí (např. Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter, Gary Oldman, Mark Williams a Robbie Coltrane). Dostane se také na režiséry a producenty. Možná překvapivá se může zdát absence samotné Rowlingové. Ta je ale v poslední době upadla v nemilost kvůli nekorektním názorům na transgender tématiku. Dokument se dostane na službu HBO Max 1. ledna 2022, takže se prozatím musíme spokojit s trailerem.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Netflix zveřejnila výsledky za poslední čtvrtletí. Přestože dokázala získat dalších 8,3 milionu uživatelů, očekávalo se více a zpomalující nárůst se projevil v panice akcionářů a výrazném propadu hodnoty firmy.
21.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné
Po necelých 6 letech existence YouTube Originals tento program končí. Streamovací službě, kterou brzy opustí její vedoucí, se nikdy nepodařilo výrazněji prorazit a zůstanou po ní jen dva podpůrné fondy.
19.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED
Sony představilo svou první QD-OLED televizi Bravia XR A95K. Ta má kombinovat vysoký kontrast OLED technologie s vysokým jasem typickým pro QLED. V podstatě tak jde o QLED s OLED podsvícením.
12.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz
Vizio přichází na trh s novými herními chytrými televizemi M-series Quantum X LCD TV. Ty se mají pochlubit možností dosáhnout až 240Hz obnovovací frekvence, chybět nebude ani funkce variabilní frekvence (VRR).
11.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED
Společnost Hisense také představila na veletrhu CES 2022 několik novinek. Ukázala prémiové modely řad U9H, U8H, U7H a U6H, nicméně nezapomněla ani na cenově příznivější modely A7H, A6H a A4H.
9.1.2022, aktualita, Milan Šurkala