Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Všestranný ZyXEL NSA-210

, , aktualita
Všestranný ZyXEL NSA-210
Společnost ZyXEL Communications si připravila nové všestranné síťové úložiště NSA-210, které se může chlubit kapacitou až 2 TB, multimediální výbavou a rovněž certifikací DLNA 1.5. Nabízí toho ale mnohem více, takže se podívejme na jeho přednosti.
Všestranný ZyXEL NSA-210
Díky podpoře DLNA tomu bude moci multimediální obsah streamovat na kompatibilní zařízení, což mohou být multimediální přehrávače, PDA, herní konzole apod.


Dále NSA-210 podporuje UPnP, FTP, má server iTunes a SqueezeCenter, díky čemuž se stává univerzálním úložištěm pro veškeré moderní přístroje a zařízení. Zastat může také úlohu počítače při stahování dat a k tomu se bude hodit podpora BitTorrent a eMule, stejně tak jako schopnost uploadovat fotografie či videa na Flickr a YouTube.

ZyXEL dále hovoří o energetické úspornosti, což dokládá nastavitelnými pravidly pro úsporné režimy, automatické zapínání a vypínání zařízení v uvedeném čase. Budeme moci také zálohovat obsah z paměťových zařízení pomocí portu USB (funguje i úro připojení tiskáren) a kondici disku si zkontrolujeme pomocí S.M.A.R.T. Pokud vám to snad nebude stačit, využijete třeba i druhý pevný disk zapojený k portu eSATA, na němž vytvoříte pomocí RAID 1 (zrcadlení) kopii prvního. Bezpečnost přes rozhraní Ethernet (1 Gbps) pak zajišťují třeba i šifrované protokoly HTTPS/FTPES.

ZyXEL NSA-210 je již v prodeji v síti distributorů produktů značky ZyXEL za doporučenou maloobchodní cenu 2132 Kč vč. DPH.

Zdroj: TZ ZyXEL