Vodafone TV nabízí nový set-top box s hlasovým ovládáním a Wi-Fi

Vodafone TV nabízí nový set-top box s hlasovým ovládáním a Wi-Fi
, , aktualita
Zákazníci Vodafone TV mohou nyní zvolit prémiový set-top box, který je o 50 Kč měsíčně dražší než základní model, ale nabídne hlasové povely v češtině, dálkový ovladač s Bluetooth nebo bezdrátové připojení k internetu.
K oblíbeným
reklama
Internetová televize od Vodafonu v těchto dnech slaví první narozeniny. Na český trh přinesla několik novinek, jako je integrace služby Netflix nebo videopůjčovna s filmy ve 4K. Tento týden byl přidán nový set-top box, který operátor označuje jako prémiový. V nabídce totiž zůstane také současný set-top box, jehož pronájem stojí 70 Kč měsíčně (tato částka je již zahrnuta v ceně tarifu). Za prémiový model si Vodafone každý měsíc účtuje 120 Kč, takže si ke standardní ceně tarifu přičtěte 50 Kč.
 
 
Nové zařízení přináší několik inovací. První z nich je možnost bezdrátového připojení přes Wi-Fi, takže není nutné využívat síťový kabel – to je ideální řešení pro případy, kdy není přípojka blízko televizoru. Další novinky se týkají hlavně dálkového ovladače, který sice na první pohled vypadá téměř totožně, ale ukrývá dvě zásadní změny. První z nich je technologie Bluetooth, která nahrazuje původní infraport. Díky tomu není nutné s ovladačem přímo na set-top box, který tak můžete ukrýt třeba do šuplíku nebo schovat za obrazovku televizoru.
 
Prémiový set-top box přináší také možnost hlasového ovládání Vodafone TV. Na ovladači najdete tlačítko se symbolem mikrofonu – po jeho stisknutí stačí říct hlasový povel v češtině. Operátor v tiskové zprávě uvádí některé příklady jako „Zastavit, Hlasitěji, Zesílit, Předchozí kanál, Přehraj od začátku, Přepni na ČT1, Přetoč o 5 minut vpřed“. Hlasem lze vyhledávat také pořady podle jejich názvu, případně zadat jméno herce a systém vám najde všechny pořady, ve kterých hraje.
 
Vodafone slibuje, že bude hlasové vyhledávání průběžně vylepšovat podle často zadávaných příkazů. Navíc by mělo rozpoznávání povelů dobře fungovat i v kombinaci s dětským hlasem, takže o tento inovativní způsob ovládání nepřijdou žádní členové domácnosti. Mikrofon je integrován přímo v ovladači, nikoliv na set-top boxu. Na svém místě zůstala tlačítka pro rychlé spuštění aplikací Netflix, Amazon Prime Video a HBO GO. Připomeňme, že je stále dostupná akce 3 měsíce Netflixu zdarma pro nové zákazníky Vodafone TV.
 
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Logitech končí s univerzálními dálkovými ovladači Harmony Logitech končí s univerzálními dálkovými ovladači Harmony
Logitech potvrdil, že končí s výrobou univerzálních dálkových ovladačů z řady Harmony. Na trhu zůstanou do vyprodání zásob, ale jejich podpora bude pokračovat i nadále. O konci ovladačů se spekulovalo již dříve.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix získal exkluzivní práva na filmy od Sony Pictures. Má to ale háček Netflix získal exkluzivní práva na filmy od Sony Pictures. Má to ale háček
Netflix získal exkluzivní práva streamovat na své platformě nadcházející filmy od Sony Pictures. Týká se to titulů jako Morbius, Uncharted nebo pokračování Spider-Mana. Smlouva platí 5 let a týká se pouze USA.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Kombinace TV a DVD přehrávače se vrací. Sharp uvedl levnou „novinku“ Kombinace TV a DVD přehrávače se vrací. Sharp uvedl levnou „novinku“
Na českém trhu se začal prodávat malý a cenově dostupný televizor Sharp LC-24DHG5112E, který nijak neuchvátí kvalitou obrazu a dokonce postrádá chytré funkce. Zvládne ovšem přehrát vaší kolekci DVD, aniž byste potřebovali další zařízení.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Překvapení roku: Samsung údajně přinese OLED TV s panely od LG Překvapení roku: Samsung údajně přinese OLED TV s panely od LG
Samsung Electronics podle nejnovějších spekulací jedná s LG Display o nákupu OLED panelů pro své televizory. Důvodem k tomuto překvapivému rozhodnutí by měla být rostoucí cena LCD panelů, které Samsung dosud upřednostňoval.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Podvodná aplikace FlixOnline nabízela Netflix zdarma, nabourala WhatsApp Podvodná aplikace FlixOnline nabízela Netflix zdarma, nabourala WhatsApp
Je třeba se mít na pozoru. Útočníci, kteří z uživatelů chtějí vymámit peníze, číhají všude. Na Google Play to byla podvodná aplikace FlixOnline, která měla údajně nabízet předplatné Netflixu zdarma. Nepřekvapivě tomu tak nebylo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala