vmull

Registrace: 26.10.2007
Komentářů: 13 (zobrazit)
Účast v Expertiádách: 5 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 23.2.2018 s hodnocením +2:
Co je podstatné u takovéto 4K televize je např. typ HDR a barevná hloubka a ne jestli přehraje divx.
Znění komentáře ze dne 10.12.2010 s hodnocením +1:
Škoda, že jsi neporozuměl, co jsem tím chtěl říct.
Zkusím to pro jistotu zopakovat znova, pak už lámu hůl:
Produkt je v zásadě k ničemu, nepřináší nic inovativního co by zde nebylo a ani cenově není přínos. Z technického hlediska nevyhovuje pro HD video jako přehrávač po síti ­(nízký datový tok­) a díky malému a hlučnému vestavěnému disku ani jako přehrávač s lokálním diskem ­- tam by mohla být rychlost dobrá, ovšem kapacita a hlučnost jsou špatné. Co se kapacity týká, předchozí verze měla možnost připojit externí disky. Tato verze je sice má taky, takže kapacitní problém je řešitelný, ale hlučnost zůstává. Tedy doplnění interního disku je krok špatným směrem. Toť celé k produktu.
Navíc kritizuji i nedostatky recenze, která se některými aspekty nezabývá.
Nemám problémy s přehrávačem, s tím co mám jsme spokojený. To mi však nebrání hodnotit jiné a vyjadřovat se k nově uváděným a recenzovaným výrobkům.
Btw. toto hodnocení je subjektivní ­(stejně jako recenze­).

Nejméně přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 1.12.2010 s hodnocením -1:
ale to je tak asi vše. V recenzi mi chybí v testech cokoliv s vyšším datovým tokem ­- max. datový tok 10MB je málo a nic to o kvalitě zobrazení nevypovídá. Srovnání s předchozím WDTV live je zavádějící ­- tento má jiný procesor. V testu schází i ověření souborových systémů externích disků.
Ale k produktu ­- někdo si potrpí na barevné efekty na pozadí, to mě ovšem spíš odrazuje. Přehrávač musí být zcela potichu, protože ho musím mít poblíž TV ­(hdmi kabel­) a tedy hluk z ventilátoru je chyba. Také kapacita 1TB interního disku je dnes směšná a zcela nedostačující, stejně tak i rychlost disku. Tedy pro opravdu kvalitní videa, kdy jeden film má kolem 25 GB a datový tok se pohybuje mezi 20 a 40 MB. O možnostech připojení externího disku nic nevím ­- jenom že podporovaný typ souborového systému je neznámý ­- to také nepotěší. Sdílení videí ze síťového úložiště v podstatě netestováno na vysokém datovém toku, nízký je dost nezajímavý. Sdílení procesoru pro ethernet a dekódování videa však naznačuje problémy.
Přiznám se, že od nového produktu bych taky dnes už čekal podporu přehrávání v 3D ­- tedy zobrazování dvou proudů.
Chápu, že cena s diskem musí být vyšší, ovšem i tak je vyšší o víc, než by odpovídalo kapacitě disku, disk 1,5TB ­(tedy s o polovinu vyšší kapacitou­) lze dostat pod 2000 a starší WDTV live se dal koupit za cenu těsně nad 2000.
Co bych naopak pochválil je absence kabelů ­- jen by zvyšovaly cenu a každý uživatel si dokoupí kabel podle potřeby pro svůj typ připojení a nemusí zbytečné kabely skladovat ­(kvůli vracení při reklamaci, kdy prodejci chtějí kompletní produkt­). A většinou každý už nějaké kabely stejně má.