www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Vizio uvádí nové TV včetně prvního OLED modelu

Vizio uvádí nové TV včetně prvního OLED modelu
, , aktualita
U nás nepříliš známá společnost Vizio přichází s novou generací svých televizí. Ta přináší technologii ProGaming Engine, AMD FreeSync, krátké input lagy a firma také přišla se svou první OLED televizí.
K oblíbeným
reklama
Společnost Vizio představuje na veletrhu CES 2020 aktualizovanou nabídku televizí. Mezi nimi byla i její první OLED TV s úhlopříčkou 55" nebo 65" a procesorem IQ Ultra pro upscaling obrazu. Ta dostává stejně jako LCD modely funkci ProGaming Engine, tedy mimo jiné variabilní frekvence díky AMD FreeSync a schopnost zobrazit 4K při 120 Hz. To je možné i díky novému 1GHz 64bitovému procesoru ARM. Máme tu tak P-Series Quantum X s úhlopříčkami 65", 75" a 85", které mají 792 zón pro podsvícení a maximálním lokálním jasem 3000 nitů (800 nitů pro celou obrazovku). Klasické P-Series Quantum P9 pak zvládne 1200 nitů lokálně a 600 nitů globálně, zón je zde 240 a k dispozici bude jako 65" a 75" modely. Všechny tyto verze podporují FreeSync od 48 do 120 Hz, máme tu i HDR technologie Dolby Vision, HDR10+, HDR10 a HLG.
 
Vizio OLED TV
 
Další modely už mají FreeSync jen v rozsahu 48 až 60 Hz. M8 Series nabídne 90 zón pro podsvětlení, k dispozici budou 55" a 65" modely. Lokální jas může dosáhnout 800 nitů, globálně pak 500 nitů. M7 Series snižuje počet zón na 30, přidává však navíc možnost 50" modelu. Maximální jas je 600 nitů, resp. 350 nitů globálně. Nakonec je tu ještě nová V Series. To už chybí i ProGaming Engine a s ním i FreeSync. Maximální jas je 250 nitů a tato řada bude k mání jako 40", 43", 50", 55", 58", 60", 65" a dokonce i jako 70" model.
 
Vizio televize 2020
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Zkáza Blu-ray přehrávačů Samsung pokračuje, oprava probíhá pomalu Zkáza Blu-ray přehrávačů Samsung pokračuje, oprava probíhá pomalu
Před pár týdny postihla Blu-ray přehrávače a systémy domácího kina od Samsungu chyba, kvůli které se zařízení stala ve většině případů nepoužitelnými. Zdá se, že rozsah problému je větší, než se očekávalo. A reakce Samsungu zatím pomalé.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon měl streamovat filmy bez autorských práv, nyní míří k soudu Amazon měl streamovat filmy bez autorských práv, nyní míří k soudu
Amazon zamíří k soudu kvůli autorským právům. Překvapivě ovšem nebude na straně žalujícího nýbrž obžalovaného. Několik filmů se totiž mělo ve službě Prime Video objevit bez povolení, a tak po něm vlastník práv požaduje odškodnění.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Polk MagniFi 2: soundbar 5.1 se subwooferem a Chromecastem Polk MagniFi 2: soundbar 5.1 se subwooferem a Chromecastem
Polk Audio přináší nový soundbar do své řady MagniFi, který zákazníkům slinuje kvalitní filmový zvuk za relativně příznivou cenu. Pokud by vám nestačila základní konfigurace 5.1, můžete využít režim virtuálního 3D zvuku.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
OnePlus přidalo dvě řady Smart TV. Zaujmou nejen designem OnePlus přidalo dvě řady Smart TV. Zaujmou nejen designem
Výrobce smartphonů OnePlus tento týden rozšířil svou nabídku televizorů o řady U a Y. První zahrnuje 4K TV, zatímco druhá se zaměřuje spíše na cenu. Naneštěstí ovšem i tyto modely zůstávají dostupné jen v Indii.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld
Další populární videohra se dočká seriálového zpracování. Amazon Prime Video přinese novinku natočenou podle post-apokalyptického RPG Fallout. Stát za ni budou autoři úspěšné série Westworld.
3.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik