www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz

Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz
, , aktualita
Vizio přichází na trh s novými herními chytrými televizemi M-series Quantum X LCD TV. Ty se mají pochlubit možností dosáhnout až 240Hz obnovovací frekvence, chybět nebude ani funkce variabilní frekvence (VRR).
K oblíbeným
reklama
S herními televizemi se poslední dobou roztrhl pytel a novinky představuje i společnost Vizio. Ta uvádí řadu M-series Quantum X LCD TV, která slibuje až 240Hz obnovovací frekvenci. Má to však háček. Takovou frekvenci podporuje maximálně ve Full HD rozlišení 1920×1080 pixelů, těšit se však můžete i na variabilní frekvenci (VRR) v rozsahu 48 až 240 Hz. Pokud budete hrát ve 4K, pak je maximální frekvence 120 Hz a rozsah VRR 48 až 120 Hz. Pochopitelně nechybí ani nízké latence (ALLM) nebo Dolby Vision Auto Gaming a HGiG.
 
Vizio M-series Quantum X LCD TV
 
Základem bude 50" model Vizio M50QXM-K01. Nesmíme zapomenout ani na DTS:X, Dolby Digital+, podporu AC-4 a Dolby Atmos eARC. Poradí si také s bezdrátovými sluchátky přes Bluetooth. Platforma SmartCast pak nabídne přístup k mnoha streamovacím službám, jako jsou Amazon Prime Video, Apple TV+, Disney+, HBO Max a další. Samozřejmostí je i podpora digitálních asistentů Apple HomeKit, Google Assistant nebo Amazon Alexa. Vizio také představilo soundbar M-Series Elevate (M512E-K6) se zvukem 5.1.2. Celkem nabídne 11 reproduktorů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Netflix zveřejnila výsledky za poslední čtvrtletí. Přestože dokázala získat dalších 8,3 milionu uživatelů, očekávalo se více a zpomalující nárůst se projevil v panice akcionářů a výrazném propadu hodnoty firmy.
21.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné
Po necelých 6 letech existence YouTube Originals tento program končí. Streamovací službě, kterou brzy opustí její vedoucí, se nikdy nepodařilo výrazněji prorazit a zůstanou po ní jen dva podpůrné fondy.
19.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED
Sony představilo svou první QD-OLED televizi Bravia XR A95K. Ta má kombinovat vysoký kontrast OLED technologie s vysokým jasem typickým pro QLED. V podstatě tak jde o QLED s OLED podsvícením.
12.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED
Společnost Hisense také představila na veletrhu CES 2022 několik novinek. Ukázala prémiové modely řad U9H, U8H, U7H a U6H, nicméně nezapomněla ani na cenově příznivější modely A7H, A6H a A4H.
9.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Samsung uvedl Neo QLED se 144 Hz a 99" model s MicroLED Samsung uvedl Neo QLED se 144 Hz a 99" model s MicroLED
Na CES 2022 představila společnost Samsung i další nové produkty. Jsou mezi nimi chytré televize Neo QLED, které budou vrcholit modelem s 8K rozlišením a frekvencí 144 Hz, zajímavostí jsou i televize s MicroLED.
8.1.2022, aktualita, Milan Šurkala