www.tvfreak.cz
>
>
>
>

VirtualDub 1.10.4

VirtualDub 1.10.4
, , aktualita
Trošku nám uniklo vydání nové verze VirtualDubu 1.10.4, tak to dodatečně napravujeme. Tento již legendární program stále žije, i když jeho vývoj trochu uvadl, novou verzi ale Avery Lee označil jako stabilní, takže stojí za povšimnutí.
K oblíbeným
reklama

Nejde ale o nijak zásadní verzi, co se novinek týče, spíše opravuje pár chyb, ale to již bývá zvykem, novinky jsou uváděny dle zvyku autora většinou při změně druhého čísla verze. Byla přidána kompatibilita s Windows 8.1, když byla opravena chyba v zobrazení přes Direct3D na tomto systému, byla lehce vylepšena podpora externích enkodérů, expandována byla podpora barevného schématu u resize filteru a bylo opraveno několik chyb. Kompletní seznam najdete na stránce autora, stahovat můžete zde.
Za povšimnutí stojí i komentáře pod oznámením nové verze. Avery se omlouvá se pomalý vývoj, ale komentáře mluví samy za sebe. Netřeba překládat, raději jich pár uveďme:
  • We thank you, sir. I've been using VirtualDub for ten years and I hope that I keep using it for more ten years. Awesome job! Cheers, from Brazil. :)
  • Don't care if development is slow. VirtualDub is an essential and awesome piece of software, and it's great that it exists and does what it does so well.
  • Thank you for this program. For me VD was, is and will be the ultimate video editor. I use other video converting programs to change other formats to avi - the rest work I do with VD. Greetings from Poland.
  • Thank you very much (from Ukraine). I started using VD 6 years ago and I hope that I will continue to use it. For old DV/miniDV capturing/editing/converting tasks VD is still the best.

atd. atd. A já se připojuji. Díky!


Zdroj: VirtualDub
reklama
Nejnovější články
LG láká na OLED TV hráče s GeForce RTX 30, ale ti si stěžují na problémy LG láká na OLED TV hráče s GeForce RTX 30, ale ti si stěžují na problémy
Hráči, kteří se rozhodli kombinovat LG OLED TV s grafickou kartou Nvidia z řady RTX 30, si stěžují na černou obrazovku nebo deformaci obrazu. Problém se týká loňských i letošních televizí, a podle LG je již na cestě oprava.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Android 11 zamíří na televize. Slibuje zrychlení a nižší latenci Android 11 zamíří na televize. Slibuje zrychlení a nižší latenci
Google oznámil Android 11 pro zařízení s Android TV. Zatím známe hlavně novinky zaměřené na vývojáře, které se odehrají pod pokličkou. Můžeme očekávat celkové zrychlení systému nebo nativní podporu režimu ALLM.
22.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely
Německé orgány informovaly, že některé LG OLED TV v Evropě jsou ohroženy stejnou chybou s přehříváním jako jihokorejské modely. Prozatím bylo nahlášeno několik televizí, převážně z roku 2017.
22.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi
Na český trh se brzy dostane tenký soundbar, který by si díky své nízké ceně mohl najít cestu do mnoha obýváků. I přes nízkou cenu obsahuje vstup HDMI ARC, Bluetooth, LCD displej nebo dokonce FM tuner.
21.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
21.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik