www.tvfreak.cz
>
>
>
>

VirtualDub 1.10.4

VirtualDub 1.10.4
, , aktualita
Trošku nám uniklo vydání nové verze VirtualDubu 1.10.4, tak to dodatečně napravujeme. Tento již legendární program stále žije, i když jeho vývoj trochu uvadl, novou verzi ale Avery Lee označil jako stabilní, takže stojí za povšimnutí.
K oblíbeným
reklama

Nejde ale o nijak zásadní verzi, co se novinek týče, spíše opravuje pár chyb, ale to již bývá zvykem, novinky jsou uváděny dle zvyku autora většinou při změně druhého čísla verze. Byla přidána kompatibilita s Windows 8.1, když byla opravena chyba v zobrazení přes Direct3D na tomto systému, byla lehce vylepšena podpora externích enkodérů, expandována byla podpora barevného schématu u resize filteru a bylo opraveno několik chyb. Kompletní seznam najdete na stránce autora, stahovat můžete zde.
Za povšimnutí stojí i komentáře pod oznámením nové verze. Avery se omlouvá se pomalý vývoj, ale komentáře mluví samy za sebe. Netřeba překládat, raději jich pár uveďme:
  • We thank you, sir. I've been using VirtualDub for ten years and I hope that I keep using it for more ten years. Awesome job! Cheers, from Brazil. :)
  • Don't care if development is slow. VirtualDub is an essential and awesome piece of software, and it's great that it exists and does what it does so well.
  • Thank you for this program. For me VD was, is and will be the ultimate video editor. I use other video converting programs to change other formats to avi - the rest work I do with VD. Greetings from Poland.
  • Thank you very much (from Ukraine). I started using VD 6 years ago and I hope that I will continue to use it. For old DV/miniDV capturing/editing/converting tasks VD is still the best.

atd. atd. A já se připojuji. Díky!


Zdroj: VirtualDub
reklama
Nejnovější články
Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře
Seriál Obi-Wan čekají změny. Internetem kolují zvěsti o rozpuštění štábu a přeložení natáčení až na příští rok kvůli nevyhovujícím scénářům. Ewan McGregor nicméně problémy popírá a příprava prý není ohrožena.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher na Netflixu přijde ve verzi anime The Witcher na Netflixu přijde ve verzi anime
Streamovací služba Netflix se chce svézt na vlně úspěchu seriálu The Witcher. Vedle druhé řady seriálu chce připravit úplně jiný formát na tyto motivy. V plánu je totiž další seriál Zaklínače ve formě anime.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Philips OLED805 a OLED855 přichází s lepší AI Philips OLED805 a OLED855 přichází s lepší AI
Philips aktualizoval nabídku svých televizí pro rok 2020 a mezi nimi jsou i nové OLED modely OLED805 a OLED855. Ty mají obrazový procesor P5, který využívá pomoci umělé inteligence  pro vylepšení obrazu.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí
The Witcher (Zaklínač) je nejúspěšnějším seriálem Netflixu. Vysoké sledovanosti však dopomohl i jeden početní trik. Netflix totiž změnil způsob, jak bude od nynějška počítat aktivní diváky seriálů a filmů.
22.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo
Disney+ je v USA poměrně úspěšnou streamovací službou. Přináší např. marvelovky nebo Star Wars, nicméně v Evropě dosud nebyla dostupná. To se ale brzy změní a objeví se tu o trochu dříve, než se čekalo.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala