www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

VideoMate S800F se dvěma tunery

VideoMate S800F se dvěma tunery
, , aktualita
Společnost Compro oznámila, že v České republice začíná prodávat novou televizní kartu do slotu PCI Express, a to model VideoMate S800F vybavený dvěma tunery, takže si uživatel může z jednoho nahrávat a sledovat něco jiného. A co nabízí dále?
reklama
Televizní karta Compro VideoMate S800F nám tedy nabízí možnost buď využívat dohromady tunery DVB-S a DVB-T, nebo DVB-S a analogovou televizi, přičemž mu nechybí ani FM přijímač pro radiostanice. K tomuto modelu dostaneme také dálkový ovladač určený především pro Windows Media Center, k čemuž je certifikovaný, popřípadě bude pracovat také se softwarem DTV 4 od výrobce.

Compro DTV 4 nabídne sledování a záznam analogové a digitální televize (na rozdíl od Windows Media Center také satelitní), funkce timeshift a channel surfing, zachytávání statických obrázků nebo jejich sérií a sledování živého vysílání i zaznamenaného videa najednou. Krom toho DTV 4 umí pracovat s více zařízeními od firmy Compro najednou.

S VideoMate S800F přichází také ComproDTV Gadget pro postranní lištu operačního systému Windows 7/Vista a také u něj najdeme software Corel DVD MovieFactory 5 SE pro tvorbu DVD. A nyní ke klíčovým vlastnostem:
 • Duální hybridní TV tunery pro DVB-S + DVB-T a DVB-S + Analog (záznam či sledování)
 • Certifikovaný ovladač pro Windows Media Center a ComproDTV 4
 • Rozhraní PCI Express x1
 • Podpora SDTV i 1080i HDTV
 • Podpora SAP(MTS/NICAM)/Stereo u analogové TV
 • Módy Compro S4/S3 pro zapnutí počítače a provedení naplánovaných úloh
 • Záznam z obou tunerů najednou
 • Vypnutí pomocí ovladače
 • Funkce PIP/POP
 • Nastavitelné pořadí kanálů, vlastnosti a seznam oblíbených
 • H.264, MPEG-2/Transport Stream záznam digitální TV
 • Podpora digitálního EPG, titulků, teletextu (ale ne MHEG-5)
 • Analogové vstupy - kompozitní, S-Video, komponentní (až 480p/576p)
 • Podpora DiSEqC 1.2
 • Certifikováno pro Windows 7 32/64 bit

Zdroj: TZ Compro
Nejnovější články
OLED TV do každé rodiny. Nejmenší model od LG by měl stát pod 1 000 eur OLED TV do každé rodiny. Nejmenší model od LG by měl stát pod 1 000 eur
Podle spekulace by mělo LG představit svůj první OLED televizor se 48" obrazovkou ještě v letošním roce. Hlavním lákadlem nejmenšího modelu by měla být cena, která se údajně dostane pod magickou hranici 1 000 eur.
16.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Online videopůjčovna Rakuten TV vstoupí na český trh Online videopůjčovna Rakuten TV vstoupí na český trh
Služba pro streamování filmů a seriálů Rakuten TV oznámila velkou evropskou expanzi, která bude zahrnovat třicítku nových trhů včetně České republiky. Provozovatel také potvrdil spolupráci s dalšími výrobci televizorů a avizoval obsah v 8K rozlišení.
15.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Apple představí konkurenta Netflixu už 25. března Apple představí konkurenta Netflixu už 25. března
Není žádným tajemstvím, že Apple připravuje svou vlastní službu pro streamování videa. K představení by mělo dojít ještě tento měsíc, ale originální obsah očekávejte až později. Co tedy nový konkurent Netflixu nabídne zpočátku?
15.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Sony opravilo chybu blokující instalaci přehrávače Kodi Sony opravilo chybu blokující instalaci přehrávače Kodi
Sony odmítlo, že by záměrně blokovalo instalaci přehrávače Kodi ve svých televizorech s Android TV, údajně se jednalo o chybu. Po dvou měsících vydává opravnou aktualizaci, která by měla problém odstraňovat.
14.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Philips plánuje další OLED TV na podzim, jednu bez Android TV Philips plánuje další OLED TV na podzim, jednu bez Android TV
Na internet unikl seznam Philips OLED TV, které by měly být představeny ve druhé polovině roku 2019. Jedná se o několik modelů v úhlopříčkách 55" a 65", podle očekávání většinou s Android TV. Až na jednu výjimku.
13.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik