www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

VideoMate S800F se dvěma tunery

VideoMate S800F se dvěma tunery
, , aktualita
Společnost Compro oznámila, že v České republice začíná prodávat novou televizní kartu do slotu PCI Express, a to model VideoMate S800F vybavený dvěma tunery, takže si uživatel může z jednoho nahrávat a sledovat něco jiného. A co nabízí dále?
reklama
Televizní karta Compro VideoMate S800F nám tedy nabízí možnost buď využívat dohromady tunery DVB-S a DVB-T, nebo DVB-S a analogovou televizi, přičemž mu nechybí ani FM přijímač pro radiostanice. K tomuto modelu dostaneme také dálkový ovladač určený především pro Windows Media Center, k čemuž je certifikovaný, popřípadě bude pracovat také se softwarem DTV 4 od výrobce.

Compro DTV 4 nabídne sledování a záznam analogové a digitální televize (na rozdíl od Windows Media Center také satelitní), funkce timeshift a channel surfing, zachytávání statických obrázků nebo jejich sérií a sledování živého vysílání i zaznamenaného videa najednou. Krom toho DTV 4 umí pracovat s více zařízeními od firmy Compro najednou.

S VideoMate S800F přichází také ComproDTV Gadget pro postranní lištu operačního systému Windows 7/Vista a také u něj najdeme software Corel DVD MovieFactory 5 SE pro tvorbu DVD. A nyní ke klíčovým vlastnostem:
 • Duální hybridní TV tunery pro DVB-S + DVB-T a DVB-S + Analog (záznam či sledování)
 • Certifikovaný ovladač pro Windows Media Center a ComproDTV 4
 • Rozhraní PCI Express x1
 • Podpora SDTV i 1080i HDTV
 • Podpora SAP(MTS/NICAM)/Stereo u analogové TV
 • Módy Compro S4/S3 pro zapnutí počítače a provedení naplánovaných úloh
 • Záznam z obou tunerů najednou
 • Vypnutí pomocí ovladače
 • Funkce PIP/POP
 • Nastavitelné pořadí kanálů, vlastnosti a seznam oblíbených
 • H.264, MPEG-2/Transport Stream záznam digitální TV
 • Podpora digitálního EPG, titulků, teletextu (ale ne MHEG-5)
 • Analogové vstupy - kompozitní, S-Video, komponentní (až 480p/576p)
 • Podpora DiSEqC 1.2
 • Certifikováno pro Windows 7 32/64 bit

Zdroj: TZ Compro
Nejnovější články
Xiaomi uvedlo 150” Mijia Laser Projector 4K Xiaomi uvedlo 150” Mijia Laser Projector 4K
Laserový projektor od Xiaomi s označením Mijia je na trhu už nějaký ten pátek. Doposud byl ale k dispozici jen s Full HD rozlišením. To se nyní mění a nedávno byla představená aktualizovaná verze se 4K rozlišením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nový firmware pro GoPro Fusion přinese 5.8K video i 24p Nový firmware pro GoPro Fusion přinese 5.8K video i 24p
Společnost GoPro aktualizuje svou 360° kamerku Fusion. Ta bude nyní umět až 5.8K video záznam (5.6K po složení do sférického). Vedle toho přibude i možnost záznamu ve filmových 24 snímcích za sekundu a další vylepšení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Netflix se více obává hry Fortnite než konkurenčního HBO Netflix se více obává hry Fortnite než konkurenčního HBO
V dopise akcionářům Netflixu jsme se dozvěděli jednu zajímavou skutečnost. Hra Fortnite je tak extrémně úspěšná, že je pro Netflix větší hrozbou než jiné streamovací služby, proti kterým se nesnaží nějak zvlášť bojovat.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Netflix zdražuje o 13 až 18%, výroba vlastních pořadů je drahá Netflix zdražuje o 13 až 18%, výroba vlastních pořadů je drahá
Populární streamovací služba Netflix se rozhodla navýšit ceny předplatného o nemalých 13 až 18 %. Může za to především nákladná výroba vlastních pořadů, ale licenční poplatky také nezůstávají stranou.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
HDR: povinná výbava nové televize? HDR: povinná výbava nové televize?

Význam 4K už známe, ale ve specifikacích televizorů se nyní objevují pojmy jako HDR10, HDR10+, Dolby Vision nebo HLG. Co přesně tyto zkratky znamenají a opravdu je potřebujeme mít v televizoru? To vše si dnes vysvětlíme.

15.1.2019, článek, Jakub Doležal2 komentáře