www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

VideoMate S800F se dvěma tunery

VideoMate S800F se dvěma tunery
, , aktualita
Společnost Compro oznámila, že v České republice začíná prodávat novou televizní kartu do slotu PCI Express, a to model VideoMate S800F vybavený dvěma tunery, takže si uživatel může z jednoho nahrávat a sledovat něco jiného. A co nabízí dále?
K oblíbeným
reklama
Televizní karta Compro VideoMate S800F nám tedy nabízí možnost buď využívat dohromady tunery DVB-S a DVB-T, nebo DVB-S a analogovou televizi, přičemž mu nechybí ani FM přijímač pro radiostanice. K tomuto modelu dostaneme také dálkový ovladač určený především pro Windows Media Center, k čemuž je certifikovaný, popřípadě bude pracovat také se softwarem DTV 4 od výrobce.

Compro DTV 4 nabídne sledování a záznam analogové a digitální televize (na rozdíl od Windows Media Center také satelitní), funkce timeshift a channel surfing, zachytávání statických obrázků nebo jejich sérií a sledování živého vysílání i zaznamenaného videa najednou. Krom toho DTV 4 umí pracovat s více zařízeními od firmy Compro najednou.

S VideoMate S800F přichází také ComproDTV Gadget pro postranní lištu operačního systému Windows 7/Vista a také u něj najdeme software Corel DVD MovieFactory 5 SE pro tvorbu DVD. A nyní ke klíčovým vlastnostem:
 • Duální hybridní TV tunery pro DVB-S + DVB-T a DVB-S + Analog (záznam či sledování)
 • Certifikovaný ovladač pro Windows Media Center a ComproDTV 4
 • Rozhraní PCI Express x1
 • Podpora SDTV i 1080i HDTV
 • Podpora SAP(MTS/NICAM)/Stereo u analogové TV
 • Módy Compro S4/S3 pro zapnutí počítače a provedení naplánovaných úloh
 • Záznam z obou tunerů najednou
 • Vypnutí pomocí ovladače
 • Funkce PIP/POP
 • Nastavitelné pořadí kanálů, vlastnosti a seznam oblíbených
 • H.264, MPEG-2/Transport Stream záznam digitální TV
 • Podpora digitálního EPG, titulků, teletextu (ale ne MHEG-5)
 • Analogové vstupy - kompozitní, S-Video, komponentní (až 480p/576p)
 • Podpora DiSEqC 1.2
 • Certifikováno pro Windows 7 32/64 bit

Zdroj: TZ Compro
Nejnovější články
Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu
AirPlay 2 umožňuje streamovat obsah z iPhonu, iPadu či Macu na jiné zařízení, a to dokonce chytrý televizor. Pokud hledáte televizor s AirPlay 2, pomůže vám tento seznam kompatibilních modelů.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA
Obchodní válka mezi Čínou a USA mělo nečekané důsledky pro čínské fanoušky seriálu Hra o trůny. Závěrečný díl si nemohli pustit legální cestou, neboť vlastník práv pro tamní trh jej zablokoval, a to údajně na žádost čínské vlády.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele
Trh s audio produkty pro domácnost se v budoucnu zase o něco zmenší, tedy alespoň co se týče vlastníků. Americký gigant Sound United spolkne příslušnou divizi korporace Onkyo, která zahrnuje také značky Pioneer nebo Integra.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS
S ročním zpožděním se na Apple TV, iPhony a iPady dostala aplikace Steam Link, která na uvedená zařízení umožňuje streamovat hry z počítače. Společnost Valve tak patrně vyřešila problém s Applem, kvůli které byla aplikace původně odmítnuta.
19.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie
V čínských e-shopech se nedávno objevil nový přírůstek mezi „TV boxy“ na architektuře ARM. Wechip X88 Pro stojí jen pár desítek dolarů, ale poradí si s rozlišením 4K UHD a využívá nejaktuálnější verzi Androidu.
18.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik