www.tvfreak.cz
>
>
>

Vegas Pro 365, video editační program za předplatné

Vegas Pro 365, video editační program za předplatné
, , aktualita
Platba za software pomocí předplatného je stále více a více běžná. Nyní se přidává společnost Magix, která nabízí nový Vegas Pro 365. Ten vychází z běžné Pro verze, má však navíc pár funkcí a pravidelný způsob placení.
reklama
Společnost Magix v roce 2016 odkoupila software pro střih videa Vegas Pro od společnosti Sony. Nyní přichází s čím dál častějším způsobem placení za software ve formě předplatného. Tato verze se jmenuje Vegas Pro 365, přičemž příponu 365 u softwaru za předplatné používá např. i Microsoft. Na rozdíl od Adobe ale společnost tvrdí, že zachová i jednorázové licence a zákazník si bude moci vybrat tu, která mu více vyhovuje.
 
Vegas Pro 365
 
K dispozici tak bude základní Vegas Pro 15 Edit za 299 EUR (upgrade za 199 EUR), Vegas Pro 15 za 599 EUR (upgrade za 249 EUR), Vegas Pro 15 Suite za 799 EUR (upgrade za 349) a právě nová verze Vegas Pro 365. Pokud ji objednáte na rok dopředu zaplatíte 16,67 EUR měsíčně (tedy 200 EUR za rok), v případě objednávky na 3 měsíce pak budete platit 19,99 EUR za měsíc.
 
Vegas Pro 365 sice vychází z klasické verze Vegas Pro 15, přináší ale navíc jako jediná varianta také automatické updaty na novou verzi (u všech ostatních zaplatíte za upgrade minimálně cenu celoročního předplatného), Sound Forge Audio Studio, iZotope Ozone Elements a online výukové programy po dobu dvou let.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Hisense představil své první OLED TV, zradil tak QLED Alliance? Hisense představil své první OLED TV, zradil tak QLED Alliance?
Hisense, mimochodem jeden ze zakládajících členů QLED Alliance, uvádí na trh svou první OLED TV. Jedná se o elegantní model s tenkým designem, který lze pořídit ve dvou velikostech. Dorazit by mohl i na evropské trhy.
17.11.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix zkouší mobilní streamování za poloviční cenu Netflix zkouší mobilní streamování za poloviční cenu
Některé trhy jsou na cenu streamovacích služeb citlivější než jiné, a proto Netflix zkouší zavést ještě levnější plány předplatného svých služeb. Tentokrát půjde o možnost přehrávat obsah jen na mobilních zařízeních.
16.11.2018, aktualita, Milan Šurkala
Samsung QLED TV pro rok 2019 poodhalují své zbraně Samsung QLED TV pro rok 2019 poodhalují své zbraně
Samsung si zaregistroval velké množství ochranných známek, které označují technologie pro vylepšení obrazu i zvuku. Většinu z nich by mohl využít u příští generace svých televizorů, kterou ukáže na CES 2019.
16.11.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Streamovací služba Hulu se rozšíří do celého světa Streamovací služba Hulu se rozšíří do celého světa
Disney, které se brzy stane většinovým akcionářem ve společnosti Hulu, má v plánu tuto streamovací službu rozšířit mimo USA. Netflix a Amazon tedy v budoucnu získají další konkurenci na mezinárodních trzích.
14.11.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Philips OLED+ 903 vstupuje na český trh. Jaká je cena? Philips OLED+ 903 vstupuje na český trh. Jaká je cena?
Philips uvedl na český trh svou další OLED TV . Tentokrát se jedná o cenami ověnčený model, který by měl kromě výborné obrazové kvality nabídnout také nadprůměrný zvuk. Ve výbavě totiž nalezneme integrovaný soundbar od Bowers & Wilkins.
13.11.2018, aktualita, Jáchym Šlik