Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vegas Pro 365, video editační program za předplatné

26.1.2018, Milan Šurkala, aktualita
Platba za software pomocí předplatného je stále více a více běžná. Nyní se přidává společnost Magix, která nabízí nový Vegas Pro 365. Ten vychází z běžné Pro verze, má však navíc pár funkcí a pravidelný způsob placení.
Společnost Magix v roce 2016 odkoupila software pro střih videa Vegas Pro od společnosti Sony. Nyní přichází s čím dál častějším způsobem placení za software ve formě předplatného. Tato verze se jmenuje Vegas Pro 365, přičemž příponu 365 u softwaru za předplatné používá např. i Microsoft. Na rozdíl od Adobe ale společnost tvrdí, že zachová i jednorázové licence a zákazník si bude moci vybrat tu, která mu více vyhovuje.
 
Vegas Pro 365
 
K dispozici tak bude základní Vegas Pro 15 Edit za 299 EUR (upgrade za 199 EUR), Vegas Pro 15 za 599 EUR (upgrade za 249 EUR), Vegas Pro 15 Suite za 799 EUR (upgrade za 349) a právě nová verze Vegas Pro 365. Pokud ji objednáte na rok dopředu zaplatíte 16,67 EUR měsíčně (tedy 200 EUR za rok), v případě objednávky na 3 měsíce pak budete platit 19,99 EUR za měsíc.
 
Vegas Pro 365 sice vychází z klasické verze Vegas Pro 15, přináší ale navíc jako jediná varianta také automatické updaty na novou verzi (u všech ostatních zaplatíte za upgrade minimálně cenu celoročního předplatného), Sound Forge Audio Studio, iZotope Ozone Elements a online výukové programy po dobu dvou let.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.