www.tvfreak.cz
>
>
>

Vegas Pro 365, video editační program za předplatné

Vegas Pro 365, video editační program za předplatné
, , aktualita
Platba za software pomocí předplatného je stále více a více běžná. Nyní se přidává společnost Magix, která nabízí nový Vegas Pro 365. Ten vychází z běžné Pro verze, má však navíc pár funkcí a pravidelný způsob placení.
reklama
Společnost Magix v roce 2016 odkoupila software pro střih videa Vegas Pro od společnosti Sony. Nyní přichází s čím dál častějším způsobem placení za software ve formě předplatného. Tato verze se jmenuje Vegas Pro 365, přičemž příponu 365 u softwaru za předplatné používá např. i Microsoft. Na rozdíl od Adobe ale společnost tvrdí, že zachová i jednorázové licence a zákazník si bude moci vybrat tu, která mu více vyhovuje.
 
Vegas Pro 365
 
K dispozici tak bude základní Vegas Pro 15 Edit za 299 EUR (upgrade za 199 EUR), Vegas Pro 15 za 599 EUR (upgrade za 249 EUR), Vegas Pro 15 Suite za 799 EUR (upgrade za 349) a právě nová verze Vegas Pro 365. Pokud ji objednáte na rok dopředu zaplatíte 16,67 EUR měsíčně (tedy 200 EUR za rok), v případě objednávky na 3 měsíce pak budete platit 19,99 EUR za měsíc.
 
Vegas Pro 365 sice vychází z klasické verze Vegas Pro 15, přináší ale navíc jako jediná varianta také automatické updaty na novou verzi (u všech ostatních zaplatíte za upgrade minimálně cenu celoročního předplatného), Sound Forge Audio Studio, iZotope Ozone Elements a online výukové programy po dobu dvou let.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
THX začíná hodnotit televizory, reproduktory a zesilovače THX začíná hodnotit televizory, reproduktory a zesilovače
Nový program THX Standard by měl zákazníkům pomoci při výběru audio či video produktů, a to prostřednictvím hodnocení různých aspektů. Ačkoliv společnost zvolila dle svých slov vědeckou metodu, některými odborníky je kritizována.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Steam Link zamířil na Android TV, podporuje 4K při 60 fps Steam Link zamířil na Android TV, podporuje 4K při 60 fps
Chcete si užít hry ze svého počítače na velké obrazovce a zcela bez kabelů? Společnost Valve vydala aplikaci Steam Link pro zařízení s Androidem, která funguje také na televizorech a set-top boxech.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung připomíná své největší inovace v oblasti TV Samsung připomíná své největší inovace v oblasti TV
Samsung se ve své infografice chlubí největšími inovacemi, které za posledních 12 let přinesl na trhu s televizory. Pojďme si proto zavzpomínat na první OLED TV, 3D TV i řadu dalších novinek až po aktuální QLED TV.
13.5.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix doporučil první televizory pro rok 2018 Netflix doporučil první televizory pro rok 2018
Netflix každý rok testuje televizory různých značek a podle předem stanovených kritérií vybrané z nich doporučí ke koupi. Letos dostalo nálepku „Netflix Recommended TV“ prvních několik modelů od LG a Sony.
12.5.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Android TV dostala příslib rychlejších aktualizací Android TV dostala příslib rychlejších aktualizací
Google se snaží zrychlit softwarové aktualizace své platformy Android TV. Spolu s novou verzí založenou na Androidu P přijdou také vylepšení v oblasti výkonu a stability, stejně jako snadnější prvotní nastavení či automatické vyplňování hesel.
9.5.2018, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář