Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Upozornění: změna způsobu přihlašování na TV Freaku

, , aktualita
Upozornění: změna způsobu přihlašování na TV Freaku
Právě byla provedena změna způsobu přihlašování na web TV Freaku. Doposud k přihlašování sloužil odkaz "Přihlásit" umístěný hned pod logem magazínu, který odkazoval na samostatnou přihlašovací stránku, kde až bylo možné přihlášení provést...
Upozornění: změna způsobu přihlašování na TV Freaku
Právě byla provedena změna způsobu přihlašování na web TV Freaku. Doposud k přihlašování sloužil odkaz "Přihlásit" umístěný hned pod logem magazínu, který odkazoval na samostatnou přihlašovací stránku, kde až bylo možné přihlášení provést (tento odkaz však byl právě odstraněn).

Nově k přihlašování/odhlašování slouží nový boxík "Přihlášení" nacházející se v horní části pravého sloupce a jenž je vždy viditelný (ať už se pročítá kterákoli stránka magazínu TVF):Díky tomuto novému boxíku bylo možné sjednotit na jedno místo všechny relevantní odkazy (na registrační formulář, na zapomenuté heslo, na stránku s informacemi o e-mailových rozesílkách a o tom, jak zjistit aktuální heslo nebo si jej změnit) a zároveň také přidat textovou informaci o aktuálních bonusech, které budou mít zrovna registrovaní čtenáři k dispozici (momentálně se jedná pouze o možnost zúčastnit se soutěže o GF8800 GT na nadcházející roadshow NVIDIE, nicméně do budoucna máme v plánu bonusy dlouhodobějšího charakteru).

Grafickou podobu boxíku ve stavu po přihlášení bude ještě třeba trochu upravit, nicméně to je jen detail (navíc je v něm prostor pro další informace).

Věřím, že seskupení všech prvků týkajících se registrace, které byly doposud rozmístěné různě po webu (navíc i tam, kde by je člověk intuitivně ani nehledal), na jedno dobře viditelné místo, bude ve výsledku přínosné, přestože nyní to nejspíše budu chvíli matoucí pro ty, kteří si už zvykli na dosavadní systém.