UMAX uvádí všestranný rekordér a přehrávač

UMAX uvádí všestranný rekordér a přehrávač
, , aktualita
Společnost UMAX přichází s novým zařízením, které označuje jako všestranný rekordér a multimediální přehrávač s TV tunerem. Zařízení dostalo označení IAMM NTR62L a dle výrobce vychází z předchozího přehrávače IAMM NTD38HD.
K oblíbeným
reklama
IAMM NTR62 se tedy může pochlubit vestavěným TV tunerem, jenž zvládne příjem digitálního a analogového vysílání, které umožňuje rovněž zaznamenávat, což je možné rovněž z jiných zdrojů, jako ze satelitního příjímače, či digitální videokamery.Záznamy pak můžeme ukládat buď na interní pevný disk, nebo externí disk připojený přes rozhraní USB 2.0. Dále UMAX zmiňuje podporu internetových rádií a také přehrávání audia a videa z domácí sítě a pak samozřejmě zpětně z pevného disku či USB disku.Nechybí česká lokalizace menu, ovšem o podpoře českých titulků zpráva nemluví. Do menu lze jinak přistupovat pomocí dvoupalcového barevného LCD displeje na čelní straně, se kterým můžeme pomocí vrchních tlačítek pracovat i bez dodávaného dálkového ovladače, spravovat a řadit si naladěné stanice. Pak můžeme zmínit podporu EPG a rovněž výčet konektorů - anténní konektory, HDMI konektor, kompozitní a komponentní výstup, optický digitální 5.1 výstup, 3 USB porty a řadu vstupů jako SCART, analogový AV a DV vstup pro připojení digitální videokamery.

Cena základní verze byla stanovena na 5990 Kč včetně DPH a pokud budeme chtít rovněž vestavěný 1TB pevný disk, zaplatíme o 2500 Kč více.

Zdroj: TZ UMAX
reklama
Nejnovější články
Zkáza Blu-ray přehrávačů Samsung pokračuje, oprava probíhá pomalu Zkáza Blu-ray přehrávačů Samsung pokračuje, oprava probíhá pomalu
Před pár týdny postihla Blu-ray přehrávače a systémy domácího kina od Samsungu chyba, kvůli které se zařízení stala ve většině případů nepoužitelnými. Zdá se, že rozsah problému je větší, než se očekávalo. A reakce Samsungu zatím pomalé.
5.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon měl streamovat filmy bez autorských práv, nyní míří k soudu Amazon měl streamovat filmy bez autorských práv, nyní míří k soudu
Amazon zamíří k soudu kvůli autorským právům. Překvapivě ovšem nebude na straně žalujícího nýbrž obžalovaného. Několik filmů se totiž mělo ve službě Prime Video objevit bez povolení, a tak po něm vlastník práv požaduje odškodnění.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Polk MagniFi 2: soundbar 5.1 se subwooferem a Chromecastem Polk MagniFi 2: soundbar 5.1 se subwooferem a Chromecastem
Polk Audio přináší nový soundbar do své řady MagniFi, který zákazníkům slinuje kvalitní filmový zvuk za relativně příznivou cenu. Pokud by vám nestačila základní konfigurace 5.1, můžete využít režim virtuálního 3D zvuku.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
OnePlus přidalo dvě řady Smart TV. Zaujmou nejen designem OnePlus přidalo dvě řady Smart TV. Zaujmou nejen designem
Výrobce smartphonů OnePlus tento týden rozšířil svou nabídku televizorů o řady U a Y. První zahrnuje 4K TV, zatímco druhá se zaměřuje spíše na cenu. Naneštěstí ovšem i tyto modely zůstávají dostupné jen v Indii.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld
Další populární videohra se dočká seriálového zpracování. Amazon Prime Video přinese novinku natočenou podle post-apokalyptického RPG Fallout. Stát za ni budou autoři úspěšné série Westworld.
3.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik