UMAX uvádí všestranný rekordér a přehrávač

UMAX uvádí všestranný rekordér a přehrávač
, , aktualita
Společnost UMAX přichází s novým zařízením, které označuje jako všestranný rekordér a multimediální přehrávač s TV tunerem. Zařízení dostalo označení IAMM NTR62L a dle výrobce vychází z předchozího přehrávače IAMM NTD38HD.
K oblíbeným
reklama
IAMM NTR62 se tedy může pochlubit vestavěným TV tunerem, jenž zvládne příjem digitálního a analogového vysílání, které umožňuje rovněž zaznamenávat, což je možné rovněž z jiných zdrojů, jako ze satelitního příjímače, či digitální videokamery.Záznamy pak můžeme ukládat buď na interní pevný disk, nebo externí disk připojený přes rozhraní USB 2.0. Dále UMAX zmiňuje podporu internetových rádií a také přehrávání audia a videa z domácí sítě a pak samozřejmě zpětně z pevného disku či USB disku.Nechybí česká lokalizace menu, ovšem o podpoře českých titulků zpráva nemluví. Do menu lze jinak přistupovat pomocí dvoupalcového barevného LCD displeje na čelní straně, se kterým můžeme pomocí vrchních tlačítek pracovat i bez dodávaného dálkového ovladače, spravovat a řadit si naladěné stanice. Pak můžeme zmínit podporu EPG a rovněž výčet konektorů - anténní konektory, HDMI konektor, kompozitní a komponentní výstup, optický digitální 5.1 výstup, 3 USB porty a řadu vstupů jako SCART, analogový AV a DV vstup pro připojení digitální videokamery.

Cena základní verze byla stanovena na 5990 Kč včetně DPH a pokud budeme chtít rovněž vestavěný 1TB pevný disk, zaplatíme o 2500 Kč více.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik