UMAX uvádí všestranný rekordér a přehrávač

UMAX uvádí všestranný rekordér a přehrávač
, , aktualita
Společnost UMAX přichází s novým zařízením, které označuje jako všestranný rekordér a multimediální přehrávač s TV tunerem. Zařízení dostalo označení IAMM NTR62L a dle výrobce vychází z předchozího přehrávače IAMM NTD38HD.
K oblíbeným
reklama
IAMM NTR62 se tedy může pochlubit vestavěným TV tunerem, jenž zvládne příjem digitálního a analogového vysílání, které umožňuje rovněž zaznamenávat, což je možné rovněž z jiných zdrojů, jako ze satelitního příjímače, či digitální videokamery.Záznamy pak můžeme ukládat buď na interní pevný disk, nebo externí disk připojený přes rozhraní USB 2.0. Dále UMAX zmiňuje podporu internetových rádií a také přehrávání audia a videa z domácí sítě a pak samozřejmě zpětně z pevného disku či USB disku.Nechybí česká lokalizace menu, ovšem o podpoře českých titulků zpráva nemluví. Do menu lze jinak přistupovat pomocí dvoupalcového barevného LCD displeje na čelní straně, se kterým můžeme pomocí vrchních tlačítek pracovat i bez dodávaného dálkového ovladače, spravovat a řadit si naladěné stanice. Pak můžeme zmínit podporu EPG a rovněž výčet konektorů - anténní konektory, HDMI konektor, kompozitní a komponentní výstup, optický digitální 5.1 výstup, 3 USB porty a řadu vstupů jako SCART, analogový AV a DV vstup pro připojení digitální videokamery.

Cena základní verze byla stanovena na 5990 Kč včetně DPH a pokud budeme chtít rovněž vestavěný 1TB pevný disk, zaplatíme o 2500 Kč více.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala