Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

UMAX uvádí všestranný rekordér a přehrávač

19.6.2009, Jan Vítek, aktualita
Společnost UMAX přichází s novým zařízením, které označuje jako všestranný rekordér a multimediální přehrávač s TV tunerem. Zařízení dostalo označení IAMM NTR62L a dle výrobce vychází z předchozího přehrávače IAMM NTD38HD.
IAMM NTR62 se tedy může pochlubit vestavěným TV tunerem, jenž zvládne příjem digitálního a analogového vysílání, které umožňuje rovněž zaznamenávat, což je možné rovněž z jiných zdrojů, jako ze satelitního příjímače, či digitální videokamery.Záznamy pak můžeme ukládat buď na interní pevný disk, nebo externí disk připojený přes rozhraní USB 2.0. Dále UMAX zmiňuje podporu internetových rádií a také přehrávání audia a videa z domácí sítě a pak samozřejmě zpětně z pevného disku či USB disku.Nechybí česká lokalizace menu, ovšem o podpoře českých titulků zpráva nemluví. Do menu lze jinak přistupovat pomocí dvoupalcového barevného LCD displeje na čelní straně, se kterým můžeme pomocí vrchních tlačítek pracovat i bez dodávaného dálkového ovladače, spravovat a řadit si naladěné stanice. Pak můžeme zmínit podporu EPG a rovněž výčet konektorů - anténní konektory, HDMI konektor, kompozitní a komponentní výstup, optický digitální 5.1 výstup, 3 USB porty a řadu vstupů jako SCART, analogový AV a DV vstup pro připojení digitální videokamery.

Cena základní verze byla stanovena na 5990 Kč včetně DPH a pokud budeme chtít rovněž vestavěný 1TB pevný disk, zaplatíme o 2500 Kč více.

Zdroj: TZ UMAX