UMAX uvádí 4K multimediální centrum Open Hour Chameleon

UMAX uvádí 4K multimediální centrum Open Hour Chameleon
, , aktualita
Společnost UMAX začala na našem trhu prodávat nové multimediální centrum Open Hour Chameleon, který je určen pro operační systém Android 4.4 KitKat či Lubuntu a využívá 1,7GHz čtyřjádrový procesor.
K oblíbeným
reklama
Open Hour Chameleon je tedy určen jako multimediální centrum pro přehrávání filmů, hudby či zobrazování fotografií a je postavený na procesoru Rockchip RK3288 se čtyřmi jádry na 1,7 GHz, který zvládne i přehrávání videa v rozlišení 4K. O to se tedy postará spíše jeho 16jádrová grafika Mali T-764.

Tento model bootuje systém z SD karty, a to proto, abychom si mohli snadno vybrat, zda chceme nabootovat Android 4.4 nebo systém Lubuntu (i když to by šlo samozřejmě zařídit i jinak pomocí dualbootu). V balení tak najdeme dvě SD karty s těmito systémy a zařízení může být dle tiskové zprávy díky tomu použito jako osobní počítač, multimediální box k HD TV nebo herní konzoli.

Zadní část přehrávače obsahuje port pro IR čidlo, optický i koaxiální S/PDIF, R-45 gigabitové LAN, dva USB 2.0 plus jeden malý OTG, slot pro MicroSD, HDMI 2.0 vypínač a napájecí konektor pro 5V / 2A adaptér. Uvnitř je pak modul s Wi-Fi a Bluetooth 4.0.
  • Rockchip RK3288 quad core, 28nm, ARM Cortex-A17, 1.8GHz
  • Grafický procesor Mali-T764 (OpenGL ES 1.1/2.0 /3.0 a OpenCL 1.1)
  • Systém Android 4.4 KitKat na 8GB SD kartě (v balení)
  • SSystém Lubuntu na 8GB SD kartě ( v balení)
  • 2G DDR3 RAM, Gigabitová LAN
  • duální Wi-Fi 802.11a/b/g/n 2T2R 300 Mbps + Bluetooth 4.0
  • Podpora Google Play
  • HDMI 2.0 s podporou připojení 4K UHD TV
  • Kvalitní hliníkové šasi bez větráku
Doporučená koncová cena je 4990 Kč s DPH. K dokoupení je také Air mouse s klávesnicí a mikrofonem za 799 Kč s DPH.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala