UMAX přináší síťový přehrávač MvixPVR Media Player/ Recorder

UMAX přináší síťový přehrávač MvixPVR Media Player/ Recorder
, , aktualita
Společnost UMAX si pro nás připravila nové multimediální zařízení určené do domácností - MvixPVR Media Player/ Recorder. Jedná se o síťový přehrávač a rekordér, jenž je s to nahradit zastaralé VHS zařízení.
K oblíbeným
reklama
Budeme si moci na MvixPVR nahrávat pořady z televize a jiných zařízení, následně je samozřejmě také přehrávat. To se týká nejen videí, ale i hudby a fotografií, což je dnes standardní trojice možností. Jako zdroj dat může sloužit domácí síť nebo spíše interní pevný disk. Kdo pak vlastní iPod, ten může využít dokovací stanici a možnost přímého přehrávání hudby a videa.Dále se dočkáme funkce MvixLive s podporou RSS pro přehrávání i nahrávání obsahu serverů YouTube a podobných, funkce TimeShift či plánovače záznamu pořadů. České titulky jsou podporovány v kódování textu CP1250 a UTF-8. Mezi konektory pak patří LAN 10/100, WiFi 802.11G, HDMI, komponentní a kompozitní výstup, kompozitní vstup pro nahrávání z externích zařízení, optický i koaxiální digitální výstup, 2x USB port pro připojení externích zařízení a USB port pro připojení k PC.Stav systému na čelní stěně udává LCD displej a tlačítka zde můžeme využít jako náhradu dálkového ovladače. Cena bez disku u nás činí 6000 Kč s DPH a s 1TB diskem přehrávač pořídíme za 9000 Kč s DPH. V dodávce je kromě samotného zařízení také HDMI kabel, WiFi anténa, dálkové ovládání, USB kabel, AV kabel, adaptér a CD s obslužnými programy.

Zdroj: TZ UMAX
reklama
Nejnovější články
Filmmaker Mode míří na Samsung QLED TV. Vypne vylepšení obrazu Filmmaker Mode míří na Samsung QLED TV. Vypne vylepšení obrazu
Samsung začal distribuovat nový firmware pro letošní QLED TV, který zpřístupňuje Filmmaker Mode. Tento režim vypne většinu funkcí pro dodatečné vylepšení obrazu. Aktualizace je zatím dostupná jen v USA.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Aktualizace pro televize LG CX a GX přidala AMD FreeSync Premium Aktualizace pro televize LG CX a GX přidala AMD FreeSync Premium
LG přineslo slibovanou aktualizaci pro své letošní OLED TV z řad CX a GX. Přidává podporu AMD FreeSync Premium, v pořadí třetí technologie pro variabilní obnovovací frekvenci. Tuto novinku tedy ocení hráči.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Přechod na DVB-T2 je zase v plném proudu, staré vysílání skončilo v jižních Čechách Přechod na DVB-T2 je zase v plném proudu, staré vysílání skončilo v jižních Čechách
Po skoro čtyřměsíční pauze způsobené koronavirovou krizí zase pokračuje přechod na standard DVB-T2. Dnes o půlnoci bylo ukončeno původní vysílání DVB-T v jižních Čechách, minulý týden na západě republiky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu? Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu?
Telly přináší zákazníkům své televize přes internet dříve avizovanou inovaci v podobě kodeku H.265. Zatím je dostupný pro uživatele set-top boxu. Pro sportovní fanoušky bylo připraveno několik programů s vyšším datovým tokem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun
Společnost Samsung spustila letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 tisíc korun. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž o zajímavé slevy a poukaz na ubytování v hodnotě tří tisíc korun.
13.7.2020, inzerce, PR článek