UMAX přináší síťový přehrávač MvixPVR Media Player/ Recorder

UMAX přináší síťový přehrávač MvixPVR Media Player/ Recorder
, , aktualita
Společnost UMAX si pro nás připravila nové multimediální zařízení určené do domácností - MvixPVR Media Player/ Recorder. Jedná se o síťový přehrávač a rekordér, jenž je s to nahradit zastaralé VHS zařízení.
K oblíbeným
reklama
Budeme si moci na MvixPVR nahrávat pořady z televize a jiných zařízení, následně je samozřejmě také přehrávat. To se týká nejen videí, ale i hudby a fotografií, což je dnes standardní trojice možností. Jako zdroj dat může sloužit domácí síť nebo spíše interní pevný disk. Kdo pak vlastní iPod, ten může využít dokovací stanici a možnost přímého přehrávání hudby a videa.Dále se dočkáme funkce MvixLive s podporou RSS pro přehrávání i nahrávání obsahu serverů YouTube a podobných, funkce TimeShift či plánovače záznamu pořadů. České titulky jsou podporovány v kódování textu CP1250 a UTF-8. Mezi konektory pak patří LAN 10/100, WiFi 802.11G, HDMI, komponentní a kompozitní výstup, kompozitní vstup pro nahrávání z externích zařízení, optický i koaxiální digitální výstup, 2x USB port pro připojení externích zařízení a USB port pro připojení k PC.Stav systému na čelní stěně udává LCD displej a tlačítka zde můžeme využít jako náhradu dálkového ovladače. Cena bez disku u nás činí 6000 Kč s DPH a s 1TB diskem přehrávač pořídíme za 9000 Kč s DPH. V dodávce je kromě samotného zařízení také HDMI kabel, WiFi anténa, dálkové ovládání, USB kabel, AV kabel, adaptér a CD s obslužnými programy.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik