UMAX přináší síťový přehrávač MvixPVR Media Player/ Recorder

UMAX přináší síťový přehrávač MvixPVR Media Player/ Recorder
, , aktualita
Společnost UMAX si pro nás připravila nové multimediální zařízení určené do domácností - MvixPVR Media Player/ Recorder. Jedná se o síťový přehrávač a rekordér, jenž je s to nahradit zastaralé VHS zařízení.
K oblíbeným
reklama
Budeme si moci na MvixPVR nahrávat pořady z televize a jiných zařízení, následně je samozřejmě také přehrávat. To se týká nejen videí, ale i hudby a fotografií, což je dnes standardní trojice možností. Jako zdroj dat může sloužit domácí síť nebo spíše interní pevný disk. Kdo pak vlastní iPod, ten může využít dokovací stanici a možnost přímého přehrávání hudby a videa.Dále se dočkáme funkce MvixLive s podporou RSS pro přehrávání i nahrávání obsahu serverů YouTube a podobných, funkce TimeShift či plánovače záznamu pořadů. České titulky jsou podporovány v kódování textu CP1250 a UTF-8. Mezi konektory pak patří LAN 10/100, WiFi 802.11G, HDMI, komponentní a kompozitní výstup, kompozitní vstup pro nahrávání z externích zařízení, optický i koaxiální digitální výstup, 2x USB port pro připojení externích zařízení a USB port pro připojení k PC.Stav systému na čelní stěně udává LCD displej a tlačítka zde můžeme využít jako náhradu dálkového ovladače. Cena bez disku u nás činí 6000 Kč s DPH a s 1TB diskem přehrávač pořídíme za 9000 Kč s DPH. V dodávce je kromě samotného zařízení také HDMI kabel, WiFi anténa, dálkové ovládání, USB kabel, AV kabel, adaptér a CD s obslužnými programy.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala