UMAX představuje Network Media Tank eGreat EG-M31A

UMAX představuje Network Media Tank eGreat EG-M31A
, , aktualita
Společnost UMAX uvedla další multimediální přehrávač, který se dokáže začlenit do domácí sítě a zprostředkovat uživatelům HD multimédia. Tento model je založen na procesoru Sigma Designs 8635, díky němuž zvládne přehrávat většinu dostupných audio a video formátů, kam patří například AVI, ISO, MKV (Matroska) či AC3.
K oblíbeným
reklama
Uživatelské rozhraní je v tomto případě lokalizováno do českého jazyka, takže by neměly dělat problémy ani české znaky v titulcích.Přední strana zařízení obsahuje dva USB porty, díky nimž můžeme přehrávač rozšířit o další zařízení.Vzadu pak je další USB port, dále LAN 10/100 port, HDMI výstup (1080p), optický 5.1 výstup a kromě toho i komponentní a kompozitní výstupy. Do útrob přehrávače patří jeden SATA 3,5" pevný disk, který bude na síti zpřístupněn pomocí TCP/IP protokolu (FTP, Samba). Dále je zde také BitTorrent klient a integrované webové služby umožňující přehrávat obsah různých portálů - např. YouTube, Yahoo!, Google Video, MetaCafe, Picasa, Shoutcast, iPodcast, atd. Přehrávač stojí 6500 Kč s DPH a společně s ním dostaneme kabeláž (HDMI kabel, optický kabel, AV i komponentní kabely) a dálkový ovladač.

Zdroj: TZ UMAX
reklama
Nejnovější články
Filmmaker Mode míří na Samsung QLED TV. Vypne vylepšení obrazu Filmmaker Mode míří na Samsung QLED TV. Vypne vylepšení obrazu
Samsung začal distribuovat nový firmware pro letošní QLED TV, který zpřístupňuje Filmmaker Mode. Tento režim vypne většinu funkcí pro dodatečné vylepšení obrazu. Aktualizace je zatím dostupná jen v USA.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Aktualizace pro televize LG CX a GX přidala AMD FreeSync Premium Aktualizace pro televize LG CX a GX přidala AMD FreeSync Premium
LG přineslo slibovanou aktualizaci pro své letošní OLED TV z řad CX a GX. Přidává podporu AMD FreeSync Premium, v pořadí třetí technologie pro variabilní obnovovací frekvenci. Tuto novinku tedy ocení hráči.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Přechod na DVB-T2 je zase v plném proudu, staré vysílání skončilo v jižních Čechách Přechod na DVB-T2 je zase v plném proudu, staré vysílání skončilo v jižních Čechách
Po skoro čtyřměsíční pauze způsobené koronavirovou krizí zase pokračuje přechod na standard DVB-T2. Dnes o půlnoci bylo ukončeno původní vysílání DVB-T v jižních Čechách, minulý týden na západě republiky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu? Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu?
Telly přináší zákazníkům své televize přes internet dříve avizovanou inovaci v podobě kodeku H.265. Zatím je dostupný pro uživatele set-top boxu. Pro sportovní fanoušky bylo připraveno několik programů s vyšším datovým tokem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun
Společnost Samsung spustila letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 tisíc korun. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž o zajímavé slevy a poukaz na ubytování v hodnotě tří tisíc korun.
13.7.2020, inzerce, PR článek