UMAX představuje Network Media Tank eGreat EG-M31A

UMAX představuje Network Media Tank eGreat EG-M31A
, , aktualita
Společnost UMAX uvedla další multimediální přehrávač, který se dokáže začlenit do domácí sítě a zprostředkovat uživatelům HD multimédia. Tento model je založen na procesoru Sigma Designs 8635, díky němuž zvládne přehrávat většinu dostupných audio a video formátů, kam patří například AVI, ISO, MKV (Matroska) či AC3.
K oblíbeným
reklama
Uživatelské rozhraní je v tomto případě lokalizováno do českého jazyka, takže by neměly dělat problémy ani české znaky v titulcích.



Přední strana zařízení obsahuje dva USB porty, díky nimž můžeme přehrávač rozšířit o další zařízení.



Vzadu pak je další USB port, dále LAN 10/100 port, HDMI výstup (1080p), optický 5.1 výstup a kromě toho i komponentní a kompozitní výstupy. Do útrob přehrávače patří jeden SATA 3,5" pevný disk, který bude na síti zpřístupněn pomocí TCP/IP protokolu (FTP, Samba). Dále je zde také BitTorrent klient a integrované webové služby umožňující přehrávat obsah různých portálů - např. YouTube, Yahoo!, Google Video, MetaCafe, Picasa, Shoutcast, iPodcast, atd. Přehrávač stojí 6500 Kč s DPH a společně s ním dostaneme kabeláž (HDMI kabel, optický kabel, AV i komponentní kabely) a dálkový ovladač.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala