UMAX představuje Network Media Tank eGreat EG-M31A

UMAX představuje Network Media Tank eGreat EG-M31A
, , aktualita
Společnost UMAX uvedla další multimediální přehrávač, který se dokáže začlenit do domácí sítě a zprostředkovat uživatelům HD multimédia. Tento model je založen na procesoru Sigma Designs 8635, díky němuž zvládne přehrávat většinu dostupných audio a video formátů, kam patří například AVI, ISO, MKV (Matroska) či AC3.
K oblíbeným
reklama
Uživatelské rozhraní je v tomto případě lokalizováno do českého jazyka, takže by neměly dělat problémy ani české znaky v titulcích.Přední strana zařízení obsahuje dva USB porty, díky nimž můžeme přehrávač rozšířit o další zařízení.Vzadu pak je další USB port, dále LAN 10/100 port, HDMI výstup (1080p), optický 5.1 výstup a kromě toho i komponentní a kompozitní výstupy. Do útrob přehrávače patří jeden SATA 3,5" pevný disk, který bude na síti zpřístupněn pomocí TCP/IP protokolu (FTP, Samba). Dále je zde také BitTorrent klient a integrované webové služby umožňující přehrávat obsah různých portálů - např. YouTube, Yahoo!, Google Video, MetaCafe, Picasa, Shoutcast, iPodcast, atd. Přehrávač stojí 6500 Kč s DPH a společně s ním dostaneme kabeláž (HDMI kabel, optický kabel, AV i komponentní kabely) a dálkový ovladač.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik